preferujete bazenovou podlozku nebo radeji tzv necky

Ahoj, zvazuji koupi podlozky a nemohu se rozhodnout zdali typu bazen nebo necky, po precteni par diskusi, me to nikam neposunulo. Prosim o vase postrehy, typy, fotky a doporuceni. Diky
Autor diskuse: šmája - Profil , 6.2.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

Narnošt - Profil | Pá 6.2.2015 22:44:01

šmája - >> No řekni sám,není to krása i bez ryby? :))

    NSampus - Profil | Pá 6.2.2015 21:35:08

    Aj tato vyzera celkom fajn uvidime ako sa osvedci.

      NmarasOV - Profil | Pá 6.2.2015 19:06:25

      honza271 >> u těhle podložek je jedna z nevýhod taky ta,že ten zip dookola se ti časem zajebe a pak půjde do kytek,s tím počítej.
      Jinak za mě bazének, koupil jsem od shimana zatím jsem spokojeny.

        Nhupe - Profil | Pá 6.2.2015 17:39:53

        Zdravim, ja mam bazenkovou podlozku od Mivadi, jak se jmenuje, ale ted honem nevim. Je to ale ta obdelnikoveho tvaru. Pouzivam ji rok a je naprosto v poradku, zadne znamky deformace nebo poskozeni. Jako nevyhodu jsem ale shledal ty dve bocni "usi", kterymi se da podlozka zavrit. Suche zioy se stale do sebe slepuji a prekryti ryby mi tudiz prijde dosti pracne a zbytecne zdlouhave. Jedno "ucho" by dle meho nazoru stacilo. Vyhodou naopak je, ze se dal slozit do prilozeneho pouzdra. Tot moje poznatky.

          NButchi - Profil | Pá 6.2.2015 17:19:00

          Tuhle.

            Nneutral - Profil | Pá 6.2.2015 17:14:30

            supinna >> S K Karp zkušenosti nemám.Osobně mám JRC Hi-Care xl a drží bezvadně.Její první verze se ale bortila a byla ze špatného materiálu.Stačilo podložku nechat pár dní na slunku a díky absenci UV filtru se rozpadla...To se může stát i u jiných značek,ale obávám se,že takové informace spotřebitel předem nezíská...

              Nsupinna - Profil | Pá 6.2.2015 17:02:31

              neutral >> Když už k vodě tahat další "krám", tak bych ho využil jako tašku. Určitě mám ve výbavě spoustu věcí, které by se do bazénku nechaly naskládat. Jinak uvažuju o podložce K KARP Attraction, nebo Super Mat. Nemáš nějaké poznatky?

                Nviceroy - Profil | Pá 6.2.2015 16:54:13

                Pouzivam tuhle no a s kaprikama se stridame ve vanicce :-)

                  Narnošt - Profil | Pá 6.2.2015 16:37:49

                  šmája >> Všechno jde...Do necek si hodíš vážící sak a rybu odneseš do vody v něm.Není problém... :-)

                    Nneutral - Profil | Pá 6.2.2015 16:34:20

                    supinna >> Řekl bych,že spíš záleží jak se k tomu chováš.Tím nechci říct,že bys kolem toho měl skákat,jako by to bylo cukru,ale určitě by jsem to nehodil do kufru na zem a nezaskládal bordelem.Co si ale tak vzpomínám,tak jsem dost zborcených bazénků viděl od CHUBu...

                      Nsupinna - Profil | Pá 6.2.2015 16:16:39

                      -bedna- >> U kterejch podložek se hroutěj ty stěny. Budu kupovat bazének, tak každý info pomůže. Dík.

                        Nclarence - Profil | Pá 6.2.2015 15:39:02

                        šmája >> auto neřeším jezdím v něm jenom já.o))).J

                          Nšmája - Profil | Pá 6.2.2015 15:29:09

                          clarence >> me se libi dost ty necky, ale nelze z toho ulovek pustit, coz bazenovku capnu za usi a donesu k vode, otevru bok a vypustim, ted jen vybrat asi jakou a hlavne aby mela nejaky futral, nebot kdyby nestihla doschnout, tak at nesmrdi a neni mokdy auto po ni :)

                            Nclarence - Profil | Pá 6.2.2015 15:02:23

                            šmája - >> Jelikož jezdím na ryby v autě sám,protože mám Punto tak vozím bazénovku JRC Hi-Care Mat a ta mi maximálně vyhovuje mám tiším ještě dvě podložky rolovací ale ty nepoužívám Honzíku skoč do bazénu neboj neutopíš se.J

                              Nsumec 1950 - Profil | Pá 6.2.2015 11:49:35

                              zettor 22 >> Ještě ti chybí gauč,a už můžeš u tý vody bydlet.

                                Nneutral - Profil | Pá 6.2.2015 11:47:17

                                Luděk Černý(Lc1) >> Já používám na přesnočky Starbaits Spec.Unh.Mat. a na delší výpravy beru JRC High CareXL kterou využívám zároveň jako bágl na oblečení a ostatní blbosti.Pokud bych ale stabilně chytal ryby 20+ a jezdil na ně sám na dlouhé výpravy.Sáhl bych po na přepravu úplně nepraktických neckách :)

                                  Ndraveček - Profil | Pá 6.2.2015 11:19:23

                                  zettor 22 >> dekuji,zatim nejskladnejsi typ teto podlozky na nozickach se mi jevi od f.Pelzer

                                    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 6.2.2015 11:09:38

                                    Všechny podložky bazénového typu jsou super jen ta skladnost
                                    Mám od CHUB to větší

                                      Nzettor 22 - Profil | Pá 6.2.2015 11:05:30

                                      draveček - Ve složeném stavu má 122x51x12 cm

                                        Nzettor 22 - Profil | Pá 6.2.2015 11:03:21

                                        tuzemak - přikůp si co chceš, myslím že tě v tom nikdo bránit nebude.