- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ekologie / neekologie
Co je ekologie a co už ekologie není? Vše co se týká vody a životního prostředí vůbec. Prosím diskutovat k věci a bez neadekvátních osobních ůtoků, sprosťáren a invektiv, projevy těchto nepřijatelných jevů budu trestat kartami...
Autor diskuse: Rashid 28.93 - Profil , 31.1.2015 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + mastrof Profil + potočák 62 Profil
Dále moderují: Pedro1 Profil + mastrof Profil + potočák 62 Profil
Není mým záměrem víct tuto diskuzi nějak tendenčně. Očekávám tedy minimálně dva zástupce příznivců ekologie, zelených apod., z kterých učiním spolumoderátory tohoto vlákna s prosbou o pomoc to tu ukočírovat :-)
Od 31.1.2015 hlasovalo 0 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
18x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Nbowman - Profil | Út 10.2.2015 20:47:25
Pedro1 >> Myslel jsi něco takového??http://www.chichesterinc.com/BeaverHats.htm s pořádným ocasem???
NPedro1 - Profil | Út 10.2.2015 20:28:20
mastrof >> Eliminace bobru a jejich následné využití na čepice není k tématu?:-)
NPedro1 - Profil | Út 10.2.2015 19:13:35
Piškothonza >> Najednou se nutrie může vzít po palici?To je zajímavý:-)))
Nic,chci čepici z bobra,náhrdelník z kormoranich zobaku a vestu z vydrich kůží:-)))
Nic,chci čepici z bobra,náhrdelník z kormoranich zobaku a vestu z vydrich kůží:-)))
NPiškothonza - Profil | Út 10.2.2015 19:07:05
Pedro1 >> si myslím,že na tu tvojí tykef,stačí vobal z nutrie........nech bobra žít....)))
NPedro1 - Profil | Út 10.2.2015 16:58:31
Poušťák >> Ta by mě hodně slušela.V bivaku na 12 nohém lehátku a pod hlavou bobří ocas:-)
NPoušťák - Profil | Út 10.2.2015 16:54:28
Pedro1 >> bude co žrát a ty konečně budeš mít tu vysněnou čapku jako starej Olda Šetrhendů...o)))
Nmastrof - Profil | Ne 8.2.2015 17:34:03
potočák 62 >> ahoj, nevím jak můžeš přes net poznat zdali je někdo panelákový ochránce,ekoterorista,nebo má jen jiný názor než ty?? nebudu ti nadále kecat do hospodaření na tvém domovském revíru, neb situaci tam znáš bezesporu lépe,když přímo u revíru bydlíš a tím jsou moje argumentační možnosti značně omezené. Opravdu si ale nemyslím,že odstřel je jediné řešení a že vše ostatní by mělo zůstat tak jak je. kormoránů jsem viděl hromady, volavku sem viděl dostkrát,dá se krásně poznat i v letu, dokonce jsem viděl i orla mořského lovit ryby... co jsem ale nikdy neviděl je vydra a norek. norka beru jako invazní druh, ten tu opravdu nemá co dělat, ale vydra je tu doma... letos se na hledání vyder víc zaměřim a budu hledat i jejich pobytové značky, při svých toulkách s vláčákem... zajímal by mě tvůj názor na vysazování pstruha duhového a sivena amerického? dle mého názoru je to zločin a mělo by se to zakázat. maximálně tak někam na duhákodrom k jeseterům...
Npotočák 62 - Profil | Ne 8.2.2015 16:44:09
Má poznámka o paneláku, byla narážka na běžně používaný výraz, panelákový ochránce,kterým jsou označováni lidé s jednostraným pohledem na problematiku a bez snahy získat kompletní přehled o problematice.Zjednodušený příklad-V Zoo nebo televizi vydí vydru,jé ta je roztomilá a jak si krásně hraje a tady stojí, že ji rybáři zabíjejí a hele žere žáby,fuj ty jsou hnusný.Tím si vytvoří objekt ochrany, který se mu líbí (vydra) nepřítele (rybář) užitečnost (žere žáby)naučí se pár frází a tím končí jeho zájem o problematiku.I tady je poznat, kdo do podobné skupiny patří, na rozdíl od těch, kteří se skutečně získat informace, jako je například mastrof.Tím se omlouvám těm, kteří se mou poznámkou o paneláku cítí dotčeni.Jinak jsem očekával, že budu zahrnut protiargumanty, ale bohužel, kromě pár naučených frází a napadání, že jsem nepřítelem vyder,volavek a černých čápů nic.Naskýtá se otázka, jestli někdo z oponentů vůbec uvedené druhy v přírodě viděl,nemluvě o pozorování v delším časovém horizontu.Petrův Zdar
NRavachol - Profil | So 7.2.2015 9:48:29
potočák 62 >> S tebou to fakt nemá smysl, pokud budeš používat v debatě argumenty typu "ty si někde v paneláku sníš růžové sny o tom, jak by měla příroda vypadat" tak jsi zabil vsechno co jsi napsal predtím. Nevím co máš proti lidem z paneláku , ale ubezpečuju tě že kdyby chtěl každej žít v rodinným domku v prirode, z ty prirody moc nezbyde. V panelaku nebydlim, ale vymlouvat ti to nebudu, nema smysl. U nás v sudetech zije v prirode vetsina lidí, a z nikoho z nich to neudelalo ornitologa, naopak - jediný zvíře co znaj je jestřáb co jim chodí na slepice a godzilu v televizi. Debaty s takovejma argumentama nemá smysl se účastnit, to je fakt komedie :))
Nmlíčnák - Profil | So 7.2.2015 2:14:31
tak sme ekoligiji dali trošku na frak :) sorry.Dáme song a dostanem redku .. https://www.youtube.com/watch?v=ErvgV4P6Fzc
Nmlíčnák - Profil | So 7.2.2015 2:04:02
rover >> Brou , za chvilku mi budů unášet do práce . Ne každý má to štěstí se vychrápat :-)https://www.youtube.com/watch?v=o1tj2zJ2Wvg
Nrover - Profil | So 7.2.2015 1:56:28
mlíčnák >> To nech plavat, zabývej se demokracií, ...i bez peněz :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NZoologický koutek MRKu.33418
NUdírny a uzení51140
NČína - objednali ste uz nieco?15718
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15214
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53894
NBushcraft, zálesáctví, pobyt v přírodě2177
NSranda bez nadsázky 🤘10857
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










