- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Který člun ?
Předem díky!
1 http://www.boat007.cz/lode-cluny/delka-200-250cm/m250-nafukovaci-cluny-boat007.html
2 http://www.boat007.cz/lode-cluny/nafukovaci-cluny-260-285/a270-nafukovaci-cluny-boat007.html
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NSumec.1. - Profil | Út 19.1.2016 12:54:19
NTavris29 - Profil | St 9.9.2015 22:52:35
NMichal1111 - Profil | St 9.9.2015 19:04:52
NKralu021 - Profil | St 9.9.2015 17:26:01
NKralu021 - Profil | St 9.9.2015 14:56:02
NKralu021 - Profil | St 9.9.2015 14:46:54
NMISO* - Profil | Út 8.9.2015 21:02:59
NDOSKLU - Profil | Út 8.9.2015 21:02:05
NShawt - Profil | Út 8.9.2015 20:57:57
NSumec.1. - Profil | Út 8.9.2015 11:57:53
NOuťa 27 - Profil | Út 30.6.2015 20:02:59
NOuťa 27 - Profil | Út 30.6.2015 20:01:11
NFishky - Profil | Út 30.6.2015 16:04:02
NPvl - Profil | Út 30.6.2015 16:00:19
NFishky - Profil | Út 30.6.2015 15:47:46
NPvl - Profil | Út 30.6.2015 14:34:06
NKralu021 - Profil | Út 30.6.2015 14:27:40
N-bedna- - Profil | Út 30.6.2015 11:35:27
Pošlu ti SZ ať to tu jde v duchu tématu.:-):-)
NPvl - Profil | Út 30.6.2015 11:26:46
N-bedna- - Profil | Út 30.6.2015 11:11:53
Já mám svědomí čistý,to se ptej jiných,proč zmizli z diskuzí.:-):-)
Ndave-76 - Profil | Po 29.6.2015 20:28:53
Samozřejmě jsem si všiml viditelného rozdílu ve tvaru i zádové desky pro motor u řady M, ale mám namysli chování na vodě atp. a který je lepší vzít na zavážení a občasné vyjíždky po přehradě (velikost člunu 250-270). Jsem v této věci neznalý, proto mě nekamenujte za tento dotaz...
N-bedna- - Profil | Po 29.6.2015 20:18:41
Sám mám A320 a není na co si stěžovat.Důvody už jsem v jakési diskuzi popisoval proč Mivardi čluny nejsou to co ti slibují a psát to znovu se mi nechce,ale je jich dost.Matroš,kýl a v neposlední řadě i cena.
N!M! - Profil | Po 29.6.2015 20:18:01
NOuťa 27 - Profil | Po 29.6.2015 20:14:40
NOuťa 27 - Profil | Po 29.6.2015 20:13:25
NKralu021 - Profil | Po 29.6.2015 19:21:24
NKralu021 - Profil | Po 29.6.2015 19:20:31
Nnicneumim - Profil | Po 29.6.2015 19:12:28
Dík Michal
NDohnasek - Profil | Ne 18.1.2015 23:59:16
Popravdě očekávám při mém štěstí,že jej hned na první výpravě píchnu ... :D
Nsyrus - Profil | Ne 18.1.2015 23:55:50
A na najíždění u břehu je na dno taky dobrej.
Nbibop - Profil | Ne 18.1.2015 23:53:05
Nsyrus - Profil | Ne 18.1.2015 23:44:48
Ten člun vydrží nemožný.
Nbibop - Profil | Ne 18.1.2015 23:39:23
NDohnasek - Profil | Ne 18.1.2015 23:31:58
Právě jsem jej obědnal.Ještě jednou díky všem!
NDohnasek - Profil | Ne 18.1.2015 23:23:34
Ty už jsem si sehnal. Už jsem se rozhodnul-KONEČNĚ- jdu do té 270 v šedo-modrém
Díky za tvůj názor :)
NVendys 65 - Profil | Ne 18.1.2015 23:16:58
Čus, 280 ale na to aby jsi to tahal sám je to dost těžký, nechal jsem tam namontovat kolečka.
NDohnasek - Profil | Ne 18.1.2015 23:14:03
2015 22:57:48 >>
Ahoj kolikátka to je ?
NKesam - Profil | Ne 18.1.2015 23:06:54
NKesam - Profil | Ne 18.1.2015 23:05:45
Npohodak - Profil | Ne 18.1.2015 22:58:37
tak ci onak ber ten velky oplati sa a je to aj pohodlnejsie ked zacne fukat ci ked zdolavas s clna
NVendys 65 - Profil | Ne 18.1.2015 22:57:48
Čauves, já si myslím, že s tímto člunem nešlápneš vedle. Mám ho asi pátým rokem a bez problémů, loni jsem ho píchnul při transportu vlastní blbostí. Na zavážku, zakrmování a zdolávání ti bude stačit.
NDohnasek - Profil | Ne 18.1.2015 22:28:47
Jak jsem říkal na začátku.Jezdím jen na soukromé revíry.Nevláčím.A chtěl bych jej mít na zakrmování a zavážení,nic víc...
Nburakaudi - Profil | Ne 18.1.2015 21:27:59
Nsklo - Profil | Ne 18.1.2015 18:54:15
NPallermo - Profil | Ne 18.1.2015 18:50:10
Nlipan - Profil | Ne 18.1.2015 18:38:15
NMaugli001 - Profil | Ne 18.1.2015 18:32:33
Npohodak - Profil | Ne 18.1.2015 18:16:25
Pokial to chces na prevoz veci a na viac dnove rybacky tak ber vedsi ako 3 m
Ja mam 320 a som s nim nadmieru spokojny a co je najpodstatnejsie vojde sa don cela rodina takze cez den povozim rodinku a vecer celu bagas kam chcem.
Suma sumarum na velkosti zalezi hehehe vo vedsom sa daju robit veci....
A co je podstatne velky je aj stabylny ked pridu poriadne vlny a ty sa potrebujes otocit na vlne
Nlibec77 - Profil | Ne 18.1.2015 17:21:56
Nkourasek - Profil | Ne 18.1.2015 17:07:04
Nsyrus - Profil | Ne 18.1.2015 16:54:54
NPallermo - Profil | Ne 18.1.2015 16:51:29
Nsyrus - Profil | Ne 18.1.2015 16:48:15
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NLithiové baterie - srovnání1546
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NLexikon boilies komponentů901
NKrátkodobá kaprařina x9994
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NPastviny a kaprařina415
NNakupoval někdo v Anglii1186
NDomácí swinger - výroba624
Kde to žije - kaprařina
22:37NKrátkodobá kaprařina x 9994
21:54NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
21:03NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
20:45NATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
18:54NKyjský rybník, Džbán 50908
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...


















