Fan club navijáků Shimano

Posilejte fota svých navijáků, diskutujte co je dobré a co špatné
Autor diskuse: honzina - Profil , 8.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kmonda 93 Profil

činka - Profil | Út 24.11.2020 16:49:16

Ahoj lidi,
manželka mi koupila navijak shimano medium lc baitrunner. Po vybavení z krabice a jeho vyzkoušení mne překvapily dvě věci a to: Překlapěč nefunguje, musí se překlopit ručně. A druhá věc je, že bait když se utáhne tak lze civkou celkem snadno otočit.
Tak se naskýtá otázka jestli to tak vše má být nebo ne.
Díky za odpovědi.

    vundu - Profil | Po 3.6.2019 20:21:30

    Mr.Doctor >> ...ja mam cas.... ikdybych si pro nej jel v listopadu, tak mu dam co proto :-)))

      Mr.Doctor - Profil | Po 3.6.2019 20:12:12

      vundu >> Jj....a pospěš kamaráde, už se to blíží... :-))

        vundu - Profil | Po 3.6.2019 19:55:49

        Mr.Doctor >> ...to ti verim...me minuly tyden dosel druhy ctx tak nevim co na nej nabit...na 40g mam TP 4000 a na ty jednadvacitku premyslim ktereho vanqa...no ale zese at se rozhodnu jak chci, tak provokator, tict, speed....no proste jeden z nich nebude plne nasazen do akce, takze nejspis ten nordfishing budu muset navstivit at chci nebo ne -)))))

          Mr.Doctor - Profil | Po 3.6.2019 19:37:08

          vundu >> Ahoj....neboj, jen co se ti dostane do ruky....a kličku vyměníš :-)) Už aby se dostal do akce, ještě pár dní vydržet.....to jsou muka :-))

            vundu - Profil | Po 3.6.2019 19:24:44

            Mr.Doctor >> cus Marto...no ....co k tomu napsat....dva starsi uz mam doma a uprimne?? kdyby se delal ve verzi DH tak uz ted vim, ze budou mit dvojcata doma brasku :-)))

              Mr.Doctor - Profil | Po 3.6.2019 18:46:57

              vundu >> ...až ho vezmeš do ruky, bude to láska na celý život....ten Vang :-)) A domů přivezeš tak jedině prázdné kapsy :-)) Dneska dorazil....

                vundu - Profil | Ne 19.5.2019 18:09:10

                murphyy >> vratit se domu s plnou penezenkou?? neblazni...kdo me zna....ale ja myslim ze je to vsude stejne

                  murphyy - Profil | Ne 19.5.2019 18:07:28

                  vundu >> jo tak at neco doneses, drzim palce :)
                  len aby si neprisiel s -1000 :DD
                  nene, osobne prezretie je klucove a ked musis, tak musis.. :DD ved vieme :DD

                    vundu - Profil | Ne 19.5.2019 17:59:07

                    murphyy >> cus Marto...motadel mam sice vic nez je zdravo...novy vanq jsem jeste na zivo nevidel...podle fotky se nazamiluju ani do zazvorkove :-))) ja to proste musim osahat :-))))
                    ale tak bude cesta do nordfishing at ...a 1000ecek v kapse...tak snad dovezu i nejake grose nezpet domu :-))))

                      murphyy - Profil | Ne 19.5.2019 16:03:51

                      vundu >> ehmm novy VANQ 5000 sa mi teda dost libi :) keby som nemal dost inych navi..
                      nepokukujes trochu na ten novy vanq? :D

                        fheavy - Profil | St 1.5.2019 22:35:34

                        vundu >> to staci ahoj )

                          vundu - Profil | St 1.5.2019 22:34:30

                          fheavy >> hoj synku 😉.
                          Naštěstí nemám na fotce všechny své koně...

                            fheavy - Profil | St 1.5.2019 22:09:04

                            vundu >> nemas jich nejak moc ??

                              vundu - Profil | St 1.5.2019 22:06:58

                              ...

                                Colasrumem - Profil | St 1.5.2019 14:44:01

                                Taky pro oživení.

                                  vundu - Profil | Po 4.3.2019 18:50:09

                                  Píňas >> neboj mam na pameti....
                                  jen co bude treti mgs ocekavej zasilku....

                                    vundu - Profil | Po 4.3.2019 18:49:26

                                    Luger46 >> cus namestku...az se budes zbavovat blacka, tak na me mysli ;-)

                                      Píňas - Profil | Po 4.3.2019 6:54:21

                                      vundu >> xtd nikam nedávej,ty pojedou ke mě

                                        Luger46 - Profil | Ne 3.3.2019 21:52:00

                                        Black vs silver