For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

Nmetlosh - Profil | Ne 15.2.2015 20:37:06

honzina >> zdarec. kolik mají odhoz a cena?... mimochodem asi nejlepší proutky co jsem tam držel v ruce.

    Nhonzina - Profil | Ne 15.2.2015 20:28:27

    CT Timata >> akorát to musím lépe nafotit

      Nhonzina - Profil | Ne 15.2.2015 20:26:10

      CT Timata >> jo určitě.uchvatili mě to co zvládnou paráda 115+m a to mají móóc rezerv

        NPedro1 - Profil | Ne 15.2.2015 20:19:46

        zelí >> Bylo to ale jen tak tak.

          Nčabi - Profil | Ne 15.2.2015 20:09:00

          Martin M. >> k tomuto se ti musí vyjádřit můj manager a tiskový mluvčí...

            NMaxmilián - Profil | Ne 15.2.2015 20:08:51

            čabi >> Moc děkuji.

              Nčabi - Profil | Ne 15.2.2015 20:07:57

              Maxmilián, Foxík: ok, ale jste poslední komu to posílám :-)

                NPetr.L - Profil | Ne 15.2.2015 20:05:22

                super vystava,lepši než brno...do brna už nepojedu,radši o 100km dal,než podporovat zlodeje BVV.

                  NMiPo - Profil | Ne 15.2.2015 19:59:58

                  Venkovan kluk >> Maxmilián - 15.2.2015 19:52:00 >> dáš mě to potom prosím přečíst

                    NVL.K. - Profil | Ne 15.2.2015 19:59:57

                    čolkař,zloch >> neboj drancovat ti to s ním rozhodně nebudu,ale nějakýho fousáče na to snad povodím :-)))

                      NVL.K. - Profil | Ne 15.2.2015 19:59:19

                      fotojakes >> to se pleteš, to byl zachraný chvat,kdyby to sním náhodou seklo,aby druhou nevzal o zem :-))))

                        NMartin M. - Profil | Ne 15.2.2015 19:58:21

                        čabi >> ty jsi mimo hru, z tebe uz je kaprar...

                          NFoxíík - Profil | Ne 15.2.2015 19:54:44

                          čabi >> Poslal bys mi to taky? Díky :)

                            NMaxmilián - Profil | Ne 15.2.2015 19:52:00

                            čabi >> Také bych byl moc vděčný, kdyby jsi mi to mohl poslat .

                              Nčabi - Profil | Ne 15.2.2015 19:46:09

                              Kocháč >> nic nového :-)

                              ale jestli chceš tak ti to za chvíli písnu do SZ

                                NKocháč - Profil | Ne 15.2.2015 19:43:51

                                čabi >> Tak to by jsi mohl poreferovat v kostce o čem přednášel, klidně do SZ :o)

                                  NMB - Profil | Ne 15.2.2015 19:43:18

                                  čabi >> ale mělo by .....

                                    Nčabi - Profil | Ne 15.2.2015 19:42:50

                                    MB >> není :-)

                                    Edit: byl jsem pozván autorem

                                      NMB - Profil | Ne 15.2.2015 19:40:28

                                      čabi >> a to ti není blbé tak pokazit tu přednášku všem ostatním ?

                                        Nčabi - Profil | Ne 15.2.2015 19:37:58

                                        Kocháč >> ano, je třeba sledovat konkurenci :-)