- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
For Fishing 2015
Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NFishky - Profil | Po 16.2.2015 11:38:28
Příští rok asi pojedu na FF k pepíkům také, abych zkouknul takové prima přednášky, škoda že to v Brně nemáme :( není alespoň ta Martinova někde ke zkouknutí?
NJurij - Profil | Po 16.2.2015 11:21:08
Vy to mate v praze dobre,ten potencial roste ,kdyz jsem tam byl na prvnim rocniku tak uz ten se mi zdal lepsi jak nas xx rocnik v brne,tam se to nejak zabrzdilo a je to o nicem,vetsinu zbozi jde osahat na kramu a nemate za prdeli mraky lidi,kdyz byla soucasne vystava modelu tak sem tam rad zasel ale uz druhym rokem tam ani ty modely nejsou.Letos v praze 3 haly v brne jen jedna a do budoucna to vidim tak ze for fishing pohlti brno.Bude to pro vsechny vystavovatele lukrativnejsi i pro navstevniky ,mit mnoho znacek na jedne vystave.
Nkoralovec1 - Profil | Po 16.2.2015 10:35:36
Také jsem byl trošku zklamán a to stánkem Starbaits. Byl jsem na stánku v pátek dopoledne a značku mích požadovaných kuliček už neměli !! Jinak výstava povedená.
Nlefevr - Profil | Po 16.2.2015 9:42:27
Ahoj ve spolek. Měl jsem takové plány, jak bych si udělal radost, koupí nového prutu od FOXE.a několika dalších drobností od ostatních vystavovatelů. Strategie byla jasná, nejdříve jsem obešel prodejní část, kde jsem si udělal několik malých radostí, viděl jsem známé a pak jsem zamířil k Foxům. To, že reklama před samotnou výstavou byla zase jen hezký humbuk jsem pochopil okamžitě, jakmile jsem viděl, že v katalogu nabízené pruty řady specialist se neobtěžovali vůbec zařadit do expozice a že jsem měl pouze velké oči, když jsem si myslel, že si pruty osahám a pak se rozhodnu pro jeden. To že mne věnovali katalog bylo hezké gesto, ale to mohl udělat i Habakuk nebo v Chyť a pusť v Plzni a nemusel jsem jezdit na výstaviště do Prahy. Nakonec ten Specialist DUO Lite Twin tip , který mne zajímal měl na krámu pan Drahorád (tomas carpio) a i se se mnou svezl domů. Takže příště na výstavu určitě ano, ale jen pro něco a zbytek doma u svých prodejců.. Jirka Voříšek
Nvundu - Profil | Po 16.2.2015 9:09:51
slovo dalo slovo a jako manager čabiho jsem vyjednal exkluzivní kontrakt s Mrkem na tři roky pro soutěž LRU Kaprařina.... :-))))))
Nvundu - Profil | Po 16.2.2015 8:18:29
Přemas >> nebyla??vážně?? to jsi tam asi nebyl v sobotu okolo oběda...:-)))))
jinak také chválím, povedlo se jako vždy
jinak také chválím, povedlo se jako vždy
NPřemas - Profil | Po 16.2.2015 6:51:46
Jak tu již několikrát zaznělo, tak FF má jedině vzrůstající tendenci. Byl jsem na ní 4x (2x návštěvník, 2x vystavovatel) a vždy perfektně do detailů zvládnutá akce. No a ta letošní byla navíc ve třech halách, takže nebyla ani jeden den zbytečná tlačenka. Díky všem, hlavní dík pořadatelům, a za rok zase :o)
NRadunak - Profil | Ne 15.2.2015 23:31:48
Díky vsem,co se na FF podíleli. Super akce. Jen tak dál a držím palce do dalsich let.
Nmetlosh - Profil | Ne 15.2.2015 21:59:19
honzina >> jo zkoušel jsem i hi-s řadu ale to už je cenově jinej level... proutky mi předváděl sám M. Kučera, simpatickej chlapík...
NJarda Těšínský - Profil | Ne 15.2.2015 21:22:39
Kocháč >> Nepletes budem tam jen my s prodejni expozici. Vystavni expozice bude v Trencine kde budu na stanku Foxe taky.
Nčabi - Profil | Ne 15.2.2015 21:19:24
vundu >> to si budu muset ještě rozmyslet :-)
Jj, Martin to umí podat!
Jj, Martin to umí podat!
Nvundu - Profil | Ne 15.2.2015 21:15:46
čabi >> přednáška dobrá jen čekám na dalších 50%....:-)))))))))
myslíš že jsme mu to tím naším smíchem nekazili??? :-)))
MM hltal jsem každé slovo (fakt nekecám)
myslíš že jsme mu to tím naším smíchem nekazili??? :-)))
MM hltal jsem každé slovo (fakt nekecám)
Nvundu - Profil | Ne 15.2.2015 21:10:00
Martin M. >> a to počkej až co ti tam napíšu k vaší společné fotce...:-))))))
ale to až zítra....
jinak FF super organizačně zvládnuté. mě se líbilo...
p.s. čabi jak ještě něco napíše bez mého svolení, je konec naší spolupráce....
ale to až zítra....
jinak FF super organizačně zvládnuté. mě se líbilo...
p.s. čabi jak ještě něco napíše bez mého svolení, je konec naší spolupráce....
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NČína - objednali ste uz nieco?15716
NLevné zahraniční rybářské e-shopy ?590
NSranda bez nadsázky 🤘10857
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NČluny Raptor804
NDokumenty z přírody kolem vody624
NUdírny a uzení51140
NPerly MRKu ...!1171
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
22:03NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












