For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

NFishky - Profil | Po 16.2.2015 11:38:28

Příští rok asi pojedu na FF k pepíkům také, abych zkouknul takové prima přednášky, škoda že to v Brně nemáme :( není alespoň ta Martinova někde ke zkouknutí?

    NJurij - Profil | Po 16.2.2015 11:21:08

    Vy to mate v praze dobre,ten potencial roste ,kdyz jsem tam byl na prvnim rocniku tak uz ten se mi zdal lepsi jak nas xx rocnik v brne,tam se to nejak zabrzdilo a je to o nicem,vetsinu zbozi jde osahat na kramu a nemate za prdeli mraky lidi,kdyz byla soucasne vystava modelu tak sem tam rad zasel ale uz druhym rokem tam ani ty modely nejsou.Letos v praze 3 haly v brne jen jedna a do budoucna to vidim tak ze for fishing pohlti brno.Bude to pro vsechny vystavovatele lukrativnejsi i pro navstevniky ,mit mnoho znacek na jedne vystave.

      Nkoralovec1 - Profil | Po 16.2.2015 10:35:36

      Také jsem byl trošku zklamán a to stánkem Starbaits. Byl jsem na stánku v pátek dopoledne a značku mích požadovaných kuliček už neměli !! Jinak výstava povedená.

        Nlefevr - Profil | Po 16.2.2015 9:42:27

        Ahoj ve spolek. Měl jsem takové plány, jak bych si udělal radost, koupí nového prutu od FOXE.a několika dalších drobností od ostatních vystavovatelů. Strategie byla jasná, nejdříve jsem obešel prodejní část, kde jsem si udělal několik malých radostí, viděl jsem známé a pak jsem zamířil k Foxům. To, že reklama před samotnou výstavou byla zase jen hezký humbuk jsem pochopil okamžitě, jakmile jsem viděl, že v katalogu nabízené pruty řady specialist se neobtěžovali vůbec zařadit do expozice a že jsem měl pouze velké oči, když jsem si myslel, že si pruty osahám a pak se rozhodnu pro jeden. To že mne věnovali katalog bylo hezké gesto, ale to mohl udělat i Habakuk nebo v Chyť a pusť v Plzni a nemusel jsem jezdit na výstaviště do Prahy. Nakonec ten Specialist DUO Lite Twin tip , který mne zajímal měl na krámu pan Drahorád (tomas carpio) a i se se mnou svezl domů. Takže příště na výstavu určitě ano, ale jen pro něco a zbytek doma u svých prodejců.. Jirka Voříšek

          Nvundu - Profil | Po 16.2.2015 9:09:51

          slovo dalo slovo a jako manager čabiho jsem vyjednal exkluzivní kontrakt s Mrkem na tři roky pro soutěž LRU Kaprařina.... :-))))))

            Nvundu - Profil | Po 16.2.2015 8:18:29

            Přemas >> nebyla??vážně?? to jsi tam asi nebyl v sobotu okolo oběda...:-)))))

            jinak také chválím, povedlo se jako vždy

              NPřemas - Profil | Po 16.2.2015 6:51:46

              Jak tu již několikrát zaznělo, tak FF má jedině vzrůstající tendenci. Byl jsem na ní 4x (2x návštěvník, 2x vystavovatel) a vždy perfektně do detailů zvládnutá akce. No a ta letošní byla navíc ve třech halách, takže nebyla ani jeden den zbytečná tlačenka. Díky všem, hlavní dík pořadatelům, a za rok zase :o)

                NRadunak - Profil | Ne 15.2.2015 23:31:48

                Díky vsem,co se na FF podíleli. Super akce. Jen tak dál a držím palce do dalsich let.

                  Nhonzina - Profil | Ne 15.2.2015 23:16:13

                  metlosh >> je to mistr svého řemesla

                    Nmetlosh - Profil | Ne 15.2.2015 21:59:19

                    honzina >> jo zkoušel jsem i hi-s řadu ale to už je cenově jinej level... proutky mi předváděl sám M. Kučera, simpatickej chlapík...

                      NKocháč - Profil | Ne 15.2.2015 21:23:46

                      Jarda Těšínský >> Dík za info, ať se daří.

                        NJarda Těšínský - Profil | Ne 15.2.2015 21:22:39

                        Kocháč >> Nepletes budem tam jen my s prodejni expozici. Vystavni expozice bude v Trencine kde budu na stanku Foxe taky.

                          Nčabi - Profil | Ne 15.2.2015 21:19:24

                          vundu >> to si budu muset ještě rozmyslet :-)

                          Jj, Martin to umí podat!

                            Nvundu - Profil | Ne 15.2.2015 21:15:46

                            čabi >> přednáška dobrá jen čekám na dalších 50%....:-)))))))))
                            myslíš že jsme mu to tím naším smíchem nekazili??? :-)))

                            MM hltal jsem každé slovo (fakt nekecám)

                              Nhonzina - Profil | Ne 15.2.2015 21:11:43

                              metlosh >> to jsi měl ty ctx néé?

                                Nhonzina - Profil | Ne 15.2.2015 21:10:11

                                metlosh >> vůbec se toho nebojím.ale ja mam e-classy

                                  Nvundu - Profil | Ne 15.2.2015 21:10:00

                                  Martin M. >> a to počkej až co ti tam napíšu k vaší společné fotce...:-))))))

                                  ale to až zítra....

                                  jinak FF super organizačně zvládnuté. mě se líbilo...

                                  p.s. čabi jak ještě něco napíše bez mého svolení, je konec naší spolupráce....

                                    Nmetlosh - Profil | Ne 15.2.2015 21:09:04

                                    honzina >> ouuu to je hodně 3,25 . já zkoušel 2,5 a 2,75

                                      NBosanac - Profil | Ne 15.2.2015 20:59:24

                                      VL.K. >> Dekuji zes me zachranil :-))

                                        Nhonzina - Profil | Ne 15.2.2015 20:53:59

                                        metlosh >> 6600kč odhoz 3,25 opravdu univerzál