For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

NMB - Profil | Ne 15.2.2015 19:34:24

čabi >> :)

    Nzelí - Profil | Ne 15.2.2015 19:34:20

    Pedro1 >> koukam ze jsi prezil

      NKocháč - Profil | Ne 15.2.2015 19:33:44

      čabi >> ty jsi ten ze čtvrté řady?

        NPedro1 - Profil | Ne 15.2.2015 19:32:50

        čolkař,zloch >> Je třeba se mít na pozoru.Obzvlášť před kaprarema:-)))

          Nčabi - Profil | Ne 15.2.2015 19:32:38

          Martin M. >> Martine opravil jsem ti název přednášky ;-)

            NCT Timata - Profil | Ne 15.2.2015 19:30:38

            honzina >> vidim, ze ho hned testujes pokial je zaruka :-)

              Nčolkař,zloch - Profil | Ne 15.2.2015 19:29:27

              Martin M. >> díky za uvítání i pozornost,sice ji ze mne vytáhl soused-také rybář,ale bude dělat reklamu MRKu u vody.

                Nčolkař,zloch - Profil | Ne 15.2.2015 19:27:59

                Pedro1 >> sotva jsem otevřel krabici s cca 20-ti woby od Flipa a 20-ti koguty a jigy od Pepana,okamžitě mi ho uzmul VLK a už ho nepustil,navíc mi na něj bude drancovat sumce a céčka na "mém" Labi,on-kaprař!

                  Nyvana - Profil | Ne 15.2.2015 19:25:02

                  Martin M. >> Martine za sebe taky moc děkuju,ty však víš za co:-)Asi se u vás zastavilo nejvíc lidí,příště budete potřebovat větší prostor,nebo si půjčit lehátko,pro znavené cestovatele:-)

                    NRybkin - Profil | Ne 15.2.2015 19:18:29

                    Martin M. >> Pěkný to bylo,taktéž děkujeme

                      NBigD - Profil | Ne 15.2.2015 19:14:20

                      Martin M. >> Rádo se stalo!
                      Jinak opravdu povedená výstava. Potkal jsem spoustu známých, docela jsem nakoupil a jídlo bylo excelentní!
                      Těším se na příští ročník.

                        NŠlapeto - Profil | Ne 15.2.2015 19:08:59

                        Martin M. >> super to bylo! :)) Jaka byla brusinkovice? :))))

                          NMartin M. - Profil | Ne 15.2.2015 19:08:24

                          BigD >> vyuzilo ji vice pacientu, nez bys cekal :-) Dekujeme.

                            Nzelí - Profil | Ne 15.2.2015 19:06:38

                            Martin M. >> taktéž diky za panačka:.))

                              NBigD - Profil | Ne 15.2.2015 19:01:45

                              Martin M. >> Za málo! Já se jen mihnul... doufám, že opravná sada pro znavené vystavovatele byla užitečná... :o)

                                NBosanac - Profil | Ne 15.2.2015 19:01:06

                                Martin M. >> Souhlas .
                                Diky za pokec a pohosteni .

                                  NAleš10 - Profil | Ne 15.2.2015 18:59:36

                                  Martin M. >> martine i my děkujeme rádi jsme vás viděli supr akce :-)))

                                    NPedro1 - Profil | Ne 15.2.2015 18:39:11

                                    Za mě super akce,jak výstava tak věci kolem.A mnohokrát děkuji MRKu za azyl na stánku a pohoštění.

                                      NPedro1 - Profil | Ne 15.2.2015 18:37:58

                                      čolkař,zloch >> Jsi toho Magnuma domů nedovezl?:-)))

                                        NMB - Profil | Ne 15.2.2015 18:37:48

                                        Martin M. >> pche tak lacino nevyklouzneš ....

                                        Počkej až se pedro vzpamatuje ... Jsi ho jako fakt hrozně zřídil :))