For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

Ndomino - Profil | Ne 15.2.2015 18:36:39

Martin M. >> 100% souhlas

    NPoušťák - Profil | Ne 15.2.2015 18:36:14

    Martin M. >> já také děkuji za panáčka Jégra..o)

      NMartin M. - Profil | Ne 15.2.2015 18:34:30

      Z meho pohledu asi nejvetsi a nejlepsi vystava, co tu kdy byla.

        NMartin M. - Profil | Ne 15.2.2015 18:34:08

        Dekujeme vse, kdo se za nami stavili na stanku MRK.cz na vystave For Fishing !

          Nhonzina - Profil | Ne 15.2.2015 18:13:20

          Tak jsem koupil free Spirit nádherný prut s pěknou akcí

            NJirka189 - Profil | Ne 15.2.2015 17:22:58

            fotojakes >> tak budu čekat :D

              NLužničan - Profil | Ne 15.2.2015 17:01:47

              TWIN 69 >> Ten je taky dobrej

                Nčolkař,zloch - Profil | Ne 15.2.2015 15:56:22

                numen >> a to jsem měl takovou radost,že jsem ho vůbec sehnal a vyzuzal za slušnou cenu od Pedra.Ještě to bude mít drahý,ten 1 panák byl malej úplatek:-)

                  NBosanac - Profil | Ne 15.2.2015 15:24:50

                  A byl HELL YEAH na vystave ?

                    NMíraP - Profil | Ne 15.2.2015 15:17:13

                    Tomáš - Tom >> Děkuji za info.

                      NTomáš - Tom - Profil | Ne 15.2.2015 15:14:20

                      MíraP >> Je to HellCat. Ten kluk se jmenuje Roman Matula, sumce chytá spoustu let a dobře. Je to nadšenec stále se od něho něco učím. Mají obrovskou prodejnu v Mošnově u Ostravy a firma se jmenuje Cadoxfishing. Tom

                        Nčabi - Profil | Ne 15.2.2015 15:11:48

                        Jinak výstava hodně dobrá a zvažuju jestli vůbec jet v březnu do Brna...

                          Nčabi - Profil | Ne 15.2.2015 15:10:53

                          Martin M. >> Otevřený? hned na začátku jsi prohlásil, že řekneš pouze polovinu toho co jsi chtěl původně říct...pouze kvůli jedné osobě co seděla ve čtvrté řadě :-D

                            NMíraP - Profil | Ne 15.2.2015 15:07:59

                            Acim >> Jo je to ono, díky moc.

                              Nfheavy - Profil | Ne 15.2.2015 14:53:47

                              gavlin >> uz jsem to tady psal ,hlavni duvod neni to ze su moravak,ale to co by mne zajimalo/z feederu/neni ani v praze ani v brne no a brno mam 30 km,takze nemam nad cim dal premyslet/tohle bys pochpil kdybys cetl vsechny me prispevky/

                                NAcim - Profil | Ne 15.2.2015 14:52:35

                                MíraP >> Asi myslíš Hell Cat

                                  Nminatrix - Profil | Ne 15.2.2015 14:50:46

                                  Bosanac >> ...takže se toho rozhodně nebála... :-)

                                    NBosanac - Profil | Ne 15.2.2015 14:48:16

                                    minatrix >> Hovorila po slovensky s borovickou v ruce .

                                      NMíraP - Profil | Ne 15.2.2015 14:47:55

                                      Chlapi, nevíte jak se jmenovala firma co nabízela sumcové červené pruty a mikiny? Nejsem si jistý jestli si to pamatuji správně, Devil catfish? Nemohu najít jejich webovky.

                                        NPvl - Profil | Ne 15.2.2015 14:44:42

                                        numen >> Ty by jsi chtěl v rychlosti závodit s vlkem ? :o§)