For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

NRybkin - Profil | Ne 15.2.2015 14:44:34

S&F - pescador >> Já ji neznám,to budou vědět jiní ale hezká je to jo

    Nminatrix - Profil | Ne 15.2.2015 14:44:22

    Rybkin >> ..co si asi chudinka říkala? Třebas : "to bych dala jak prd" či "to zas bude na Mrku nablito..." :-)

      NS&F - pescador - Profil | Ne 15.2.2015 14:43:17

      Rybkin >> To je jako Gabriela Dvořáková :-)) nebo dneska Noid Bártová .... :-))
      Hezká baba i když se mračí .

        NRybkin - Profil | Ne 15.2.2015 14:41:57

        minatrix >> Já fotil ty panáky ale ted jsem z toho slečnu trochu vyřízl:-)

          Nminatrix - Profil | Ne 15.2.2015 14:40:50

          Rybkin >> ...ta má ale MRKadla :-)) Jsi určo chtěl vyfotit Flipa, ale netrefil se,což?

            NBosanac - Profil | Ne 15.2.2015 14:37:50

            Kocháč >> Posilam ti SZ s odkazem na pohadky pro dospele . Aby ses tolik nenudil .

              NRybkin - Profil | Ne 15.2.2015 14:37:40

              fotojakes >> Ještě Mrkslečna tu nějak chybí tak aby nepřítomní nebyly ochuzeni:-):-)

                Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 14:31:29

                +

                  Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 14:28:59

                  *

                    Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 14:25:45

                    /

                      Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 14:24:16

                      -

                        NKocháč - Profil | Ne 15.2.2015 14:20:39

                        fotojakes >> Tak nasyp. Válím se v pelechu a nudim se u pohádek :o)

                          Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 14:17:16

                          Kocháč >> ještě vložím pár fotek :-)

                            NKocháč - Profil | Ne 15.2.2015 14:11:19

                            fotojakes >> Tak za chvíli padla, ne?

                              Nnumen - Profil | Ne 15.2.2015 14:10:29

                              čolkař,zloch >> škoda VLK mě předběhl,chtěl jsem ji lohnout já:-))))))

                                Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 14:05:26

                                Jirka189 >> nevím, ale asi ano, když to prezentují:-)

                                  Nsmike - Profil | Ne 15.2.2015 13:26:41

                                  Juraj >> tak k cemu je potom prodej na vystave? Abys dal penize za vstup a poridil si to tam za stejne nebo vyssi penize jako v e shopu? Ta pridana hodnota veletrhu je, ze si osahas novinky vetsiny firem na jednom miste a potkas se s lidmi, kteri ti o tom dokazi neco rict.

                                    NJuraj - Profil | Ne 15.2.2015 13:21:45

                                    smike >> To jo, ale to je obchodně nejrychlejší cesta, jak u nás poslat tuhle značku do pekel. Představ si, že na to zachytáš, oblíbíš si to a a budeš to chtít koupit. Obchodníci to od dealera nevezmou.
                                    Nikdo nebude nakupovat zboží, které pak někdo ve velkém podstřelí na některé z výstav, natož ještě takovým způsobem, že konečná cena je hluboko pod nákupem obchodníka.

                                      Nmannice - Profil | Ne 15.2.2015 13:19:40

                                      Juraj >> Mám dost podobnej názor. Hlavně krmný boilies je za dosta atraktivní boilies. Určitě vyzkoušim.. Za tu cenu už to pomalu nemá cenu ani válet doma.. Uválim si jen chytačky.

                                        Nsmike - Profil | Ne 15.2.2015 13:14:45

                                        Juraj >> dynamite baits sel docela dobre:-)