For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

NJuraj - Profil | Ne 15.2.2015 13:11:52

Jako obchodníci podle mě nejvíc zaplakali kuličkáři. Neviděl jsem nikoho kupovat, ani vláčet žádné boilí. Mají to těžké. Nápady docházejí a pořád se to opakuje.
Zaujali mě jen plovoučky od jedné firmy, které vydávali opravdu intenzivní aroma a potom krmiva Hulín, kteří nabízeli dle mě totéž co ostatní, za atraktivnější ceny. Ale nejsem kaprař a poměr mezi kvalitou a cenou ukáže až samotná praxe.

    NJuraj - Profil | Ne 15.2.2015 13:05:35

    somozo >> Já si to nedal na easy a než jsem přišel jak na to, tak byl konec. Pošťuchování našich dobráků mi taky nepřidalo, takže jen 11. :-(

      Nsomozo - Profil | Ne 15.2.2015 12:38:18

      Juraj >> sem te videl jak si střílel kormouše. Kolik si jich udělal? Já 42:-)

        NJirka189 - Profil | Ne 15.2.2015 11:21:35

        fotojakes >> a myslíš že ti budou mít normal na stránkách?? Docela mi ta značka zaujala..

          NTWIN 69 - Profil | Ne 15.2.2015 11:13:06

          Lužničan >> Zajímá mě ten 3,25lb.Omrknu si je osobně na jaře.

            Nčolkař,zloch - Profil | Ne 15.2.2015 11:03:52

            numen >> jak se chudák vláčkař dostane mezi 2 kapraře,hned mu jeden vybere tu nejlepší nástrahu z krabičky-viz VLK.

              NJuraj - Profil | Ne 15.2.2015 10:52:30

              Výstava super, příjemná atmosféra, spoustu známých. Pěkná Martinova přednáška, jen škoda, že jsem musel kočírovat. :-(
              Zaujali mě zejména nové feedery od Colmicu.

                NPvl - Profil | Ne 15.2.2015 10:28:15

                DaveX >> Podle toho co je psáno 50/50 :O§))

                  NDaveX - Profil | Ne 15.2.2015 10:27:20

                  Poušťák >> Jáj. Už to nejde upravit. Trochu jsem se upsal :) Ale jsem 100% muž :D

                    NPoušťák - Profil | Ne 15.2.2015 10:19:29

                    DaveX >> jsem trochu zklamaná a rád bych to vyměnil....nějak nechápu kdo vůbec jsi...o))

                      NDaveX - Profil | Ne 15.2.2015 10:14:19

                      Chlapi, hala 2, dlouhá ulička v levé části. Prodávaly se tam věci od firmy Cormoran. Je to stánek Daniel Los - LOS - CORMORAN? Jsem trochu zklamaná, co může někdo prodat jako novou, zabalenou věc, tak bych to rád vyměnil.

                        NF.T.M. - Profil | Ne 15.2.2015 9:42:55

                        Kocháč >> FOX bude v Trenčíně (28.2. - 1.3. 2015) , kdy v Brně letos určitě nebude.

                          NKocháč - Profil | Ne 15.2.2015 9:39:19

                          Martin M. >> Nedělej krávu Martine. Vychovej si silnou konkurenci, potáhne tě to dál :o)))

                            NMartin M. - Profil | Ne 15.2.2015 9:25:41

                            Foxíík >> neni. Takto otevreny v tajnostech uz zase dlouho nebudu :-)

                              NTurňa - Profil | Ne 15.2.2015 9:24:16

                              Připadá Vám to taky, že nás tam bylo pomálu? Nějak bylo hodně prostoru a času.

                                Ngavlin - Profil | Ne 15.2.2015 9:15:29

                                fheavy >> Muzes nam tady prozradit proc ze zasdy nikdy nepojedes na FF do Prahy ? Jen kvuli tomu ze jsi moravak?

                                  NFoxíík - Profil | Ne 15.2.2015 8:54:27

                                  fotojakes >> Je nějakej záznam z tý přednášky? :)

                                    NKocháč - Profil | Ne 15.2.2015 8:13:07

                                    Jarda Těšínský >> Tak to je dobrá zpráva. Převzal jsem kachnu. Ale Fox s lidma z firmy se samostatnou neprodejní expozicí tam nebude nebo se pletu?

                                      Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 7:47:33

                                      VL.K. >> taky bych čichal, držet mě takhle za krk :-)

                                        Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 7:45:37

                                        smike >> vím :-)