For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

Nsmike - Profil | Ne 15.2.2015 7:42:51

fotojakes >> aha:-) ja myslel matrix innovations:-)

    Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 7:40:02

    smike >> já bych řekl, že myslí Matrix, který patří pod Fox, který ho také bude do čech distribuovat :-)

      Nsmike - Profil | Ne 15.2.2015 7:27:46

      Jirka189 >> carphouse

        NJirka189 - Profil | Ne 15.2.2015 7:26:35

        Ahoj,
        Koukám na foto z veletrhu a je tam značka Matrix. Nevíte náhodou někdo zda to u nás někdo distribuje. Na netu jsem našel jen anglické stránky. Děkuji za každou radu.

          Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 0:37:49

          Přednáška Martina M.

            Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 0:37:18

            -

              Nfotojakes - Profil | Ne 15.2.2015 0:36:28

              .

                Nmartcv - Profil | So 14.2.2015 23:58:11

                S&F - pescador >> to jo.....to fakt na těch expozicích vidíš že tam prachy nehrajou roli

                  NS&F - pescador - Profil | So 14.2.2015 23:53:39

                  martcv >> Začít s tím hned na počátku tak dneska lovíš v Karibiku někde na Bahamách :-)

                    Nmartcv - Profil | So 14.2.2015 23:47:46

                    S&F - pescador >> jj a fakt o velkým....jsem měl začít dělat boílí místo chlupatic.....:-)

                      NS&F - pescador - Profil | So 14.2.2015 23:42:40

                      martcv >> Ale to dominovali vždy. Nyní to je hlavně o ,,kšeftu"

                        Nmartcv - Profil | So 14.2.2015 23:33:24

                        S&F - pescador >> si děláš srandu....ale tyhle všechny "vůně" tě okamžitě praštili do nosu jak jsi vlez do kaprařský haly....:-)
                        strašnej kentus.....
                        ale na těch stánkách jasně vidíš, kde jsou prachy.......kapraři jasně dominujou....ty expozice maj parádní a ohromný

                          NS&F - pescador - Profil | So 14.2.2015 23:12:02

                          Bosanac >> :-)))

                            NSkacel2 - Profil | So 14.2.2015 23:11:15

                            Shafi >> dekuju

                              NBosanac - Profil | So 14.2.2015 23:08:38

                              S&F - pescador >> Tam kde jsem cichal nikdo se nevyzouval a pani za pultem nebudila dojem selky , k tomu odkopane :-)

                                NJarda Těšínský - Profil | So 14.2.2015 23:03:35

                                Kocháč >> Kocháč - 14.2.2015 21:05:17 >> Ahoj do Brna jsme prihlaseni uz nekolik mesicu a budeme vystavovat jak Jetfish tak samozrejme i Foxe. I misto mame stejne jako v minulem roce.

                                  NS&F - pescador - Profil | So 14.2.2015 23:02:05

                                  Bosanac >> .... věřím nebo vyzutý Tonda, odkopaná selka či krvavý huňáček musí,ač se tomu člověk brání na něm zanechat nějaké následky :-)) Třeba jen jako krátkodobé poblouznění mysli

                                    NShafi - Profil | So 14.2.2015 23:01:34

                                    Skacel2 >> Koukni na tuto diskuzi z loňska a sjeď na 3. příspěvek z vrchu na poslední fotku. M bank, Citibank a Equa bank, ale letos jsem si těch popisek nevšimnul, jen jsem zaregistroval, že tam je. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=658294&page=22

                                      NBosanac - Profil | So 14.2.2015 22:54:41

                                      VL.K. >> Vono kdyz pricichnes k spravnim koulim a dipum ......

                                        NVL.K. - Profil | So 14.2.2015 22:49:16

                                        Řekl bych,že tady brzo někdo bude prodávat muškařský cajk a bude kupovat výbavu na kapry co pane Bosanac ? :-)))))