For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | So 14.2.2015 22:45:29

chendler >> Mě n.....i s tím že to kolo bylo od 1000,- Kolegovi jsem tam kupoval tašku a na jejich netu je o 30Kč levnější :(((( Nešlo mi o těch pár korun ale o princip...A slevu mi vůbec nenabídli.

    Nchendler - Profil | So 14.2.2015 22:40:47

    Pvl >> mam jen dva,treti musim koupin po netu. Spodak,vubec nebyl a takove ty drobnosti,take spatne. A co bylo humorne,kupoval jsem u mivardi bazenovku,bud mi daj rovnou 10%,nebo muzu na kolo. Tak rikam,ZATOCIM SI a padla mi sleva 5%. To bylo radosti.

      Nfheavy - Profil | So 14.2.2015 22:32:24

      zelí >> vis u nas se rika ze potrefena husa nejdriv zakejha

        Nfheavy - Profil | So 14.2.2015 22:31:06

        honzina >> kluci klid nesmite to brat osobne.to bylo jenom pro oziveni.jak jsem psal nize nejezdim tam spis kvuli tomu ze tam neuvidim stejne to co bych chtel,ale samozrejmne kazdy nema takove vyhranene pozadavky jako ja a spokoji se stim co u nas je k mani.jinak sorry nic ve zlym

          Nzelí - Profil | So 14.2.2015 22:28:50

          honzina >> a ted mi ji uz muzes dát tu redku:-))

            Nzelí - Profil | So 14.2.2015 22:28:00

            fheavy >> hele ten vas ....nevim jak to nazvat je hodne úsmevnej,ale je Vam to prd platne.
            Už ani jako bezvýznamná odbočka na Viden nebudete slouzit tak asi tak:-))))
            http://ekonomika.idnes.cz/stat-resi-navrat-vlaku-do​-vidne-na-trasu-pres-tabor-f8m-/eko-doprava.aspx?c=​A150213_225209_eko-doprava_suj#utm_source=sph.idnes​&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box

              NPříbor - Profil | So 14.2.2015 22:27:57

              honzina >> amen slyšeli jsme slovo boží

                Nnumen - Profil | So 14.2.2015 22:26:13

                Rybkin >> taky jsem potkal hodně známých liděček . některé neuvidím až do závodů. jiné jsem viděl poprvé,jinak jen na MRK.dokonce i s Pepou Konopasem jsem docela podiskutoval,pro mne velice povedená akce.

                  NSkacel2 - Profil | So 14.2.2015 22:24:38

                  Jirka75 >> díky

                    Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 22:23:04

                    A už klid nebo začnu dávat karty.ten kdo na for fishing nejezdi jen z principu at si založí svoji debatu BVV Rybaření.

                      NKocháč - Profil | So 14.2.2015 22:22:08

                      fheavy >> Vždyť je to jedno :o))

                        Nvenca1 - Profil | So 14.2.2015 22:21:10

                        Shafi >> Tož bankomat, který nepatří žádné bance, zajímavá úvaha.:-))

                          NPříbor - Profil | So 14.2.2015 22:21:05

                          Drinks >> ne Moravák :-))

                            NBigD - Profil | So 14.2.2015 22:20:49

                            Shafi >> To byl automat na kondomy... když je ten veletrh " For Fisting".... :o)

                              Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 22:20:05

                              Kocháč >> naprostý souhlas ale par lidi to prostě nepochopí

                                Nfheavy - Profil | So 14.2.2015 22:19:13

                                Kocháč >> kdyz je nekdo odkojene zbrojovko a kometo tak proste nezacne fandit sparte nebo slavii.ani kdyby v praze davaly hardy supera zadarmo.proste statlar a cajzl je rozdil

                                  NDrinks - Profil | So 14.2.2015 22:19:04

                                  To je debata na úrovni. Máte v občance Moravan? :o)

                                    NKocháč - Profil | So 14.2.2015 22:14:53

                                    Nejde než přiznat, že Brno může jít proti Praze do prdele.

                                      NJirka75 - Profil | So 14.2.2015 22:13:55

                                        NKocháč - Profil | So 14.2.2015 22:13:47

                                        Kriste pane, zaprdkanost, jdu vyvětrat ten smrad :o)))