For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

Nprdec - Profil | So 14.2.2015 20:48:19

Kocháč >> proč by měl byt konec brňenských výstav? Z jakého důvodu?? To my co sme z jihu pojedem na výstavu do Prahy 2hodiny autem? Mě Brno vyhovuje a nevim proč by měl byt konec BVV.

    NKocháč - Profil | So 14.2.2015 20:46:31

    Michal-R >> Je to nešťastné řešení, ale údajně nemají čas to vyřešit jinak. Nevím kdo všechno byl v osudí, ale jediní závodníci z těch co vím jsou Karel a Lojza :o))

      NMichal-R - Profil | So 14.2.2015 20:43:08

      Kocháč >> Jsem si myslel že výběr kandidátů bude volbou hlasovacích lístků,překvapilo mě losování.

        NMates PB - Profil | So 14.2.2015 20:21:19

        MB >> Nevim, myslel jsem že bude mít radost, ale asi to dá manželce. Taky dobrý.

          NMB - Profil | So 14.2.2015 20:18:09

          Mates PB >> co si proved že si to u MM žehlíš?

            NKocháč - Profil | So 14.2.2015 20:17:13

            Michal-R >> Aniž bych měl něco proti Tomášovi, chytat trofeje umí, ale závodník to není. Jeden z nejhorších losů :o)

              NMates PB - Profil | So 14.2.2015 20:17:06

              Martin M. >> Tak cajk.

                NMB - Profil | So 14.2.2015 20:16:41

                Martin M. >> úplatky nebrat !

                  NMartin M. - Profil | So 14.2.2015 20:15:35

                  Mates PB >> dostal. Dekuji, necekane, zena bude mit radost.

                    Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 20:13:58

                    Některé ceny no hrůza

                      NRybkin - Profil | So 14.2.2015 20:13:04

                      Za mě výstava super,potkal jsem spousty známejch lidí a něco málo i pokoupil

                        Nvikicz - Profil | So 14.2.2015 20:10:34

                        Martin M. >> to mají junioři tvrdýho konkurenta... :-)

                          NMates PB - Profil | So 14.2.2015 20:08:53

                          Martin M. >> Zdar, dostal si zásilku?

                            NMichal-R - Profil | So 14.2.2015 20:05:09

                            Martin M. >> Taky jsem na to čekal kdo to dostane,zajímavý výběr losem.

                              NKocháč - Profil | So 14.2.2015 20:01:08

                              Martin M. >> Mě to zajímá, dík.

                                Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 20:00:40

                                clarence >> jsem zvědav co vydrží.

                                  NTWIN 69 - Profil | So 14.2.2015 20:00:21

                                  honzina >> Nejedu,jsem doma na Moravě a mám moc povinností na tento víkend.Zastavím se někde na obchodě.

                                    Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 19:59:50

                                    Martin M. >> to je dobře když to půjde pojedu se mrknout

                                      Nclarence - Profil | So 14.2.2015 19:59:12

                                      honzina >> Já nemám co zkoušet všechno je z loňska a to je u mne dost divný.j

                                        Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 19:59:01

                                        TWIN 69 >> jedeš zítra?