For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

NMartin M. - Profil | So 14.2.2015 19:57:38

A kdo se o to zajima, tak prvni World carp classic junior bude v letosnim roce za CR reprezentonat Tomas Blazek a tym junioru podle jeho vyberu. Vybiralo se losem.

    NTWIN 69 - Profil | So 14.2.2015 19:56:48

    honzina >> Jasně,každý máme svůj vkus.Chci se na ty CTX-ka mrknout co nejdřív.

      Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 19:55:32

      clarence >> zejtra jdu testovat na písák tak uvidim

        Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 19:53:51

        TWIN 69 >> no popravdě?byl jsem tak nějak rozhodnutej pro e-classy ty ctx jsem nezkoušel,ale vypadali pěkně,ale pro mě hezčí e-classy

          Nclarence - Profil | So 14.2.2015 19:53:26

          honzina >> Free Spirit CTX má takový podobný blank jako Sportex Zylon.Takovej vroubkovanej a když po něm jedeš rukou od z hora dolů tak lehce ty vroubky cítíš a když jedeš opačně tak je to jak když hladíš okouna proti srsti.J

            Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 19:51:45

            clarence >> který myslíš?

              NTWIN 69 - Profil | So 14.2.2015 19:51:10

              honzina >> Nezkoušel jsi ty nové spirity CTX?

                Nclarence - Profil | So 14.2.2015 19:50:27

                honzina >> No já by jsem tam ani nejel ale každý rok mám volný vstupenky od Karla Nikla (i když od něho nemám ani jednu kouli) ale koupil jsem na bazaru jeden prut a borec mi ho ve čtvrtek nechal u K.N. na výstavě a druhý kámoš mi vezl z Jičína návazcovky já jemu z Kolína háčky.tak jsem to všechno pořešil dal klobásu pak pár piv u Mikbaits a upaloval jsem domů.Mimochodem nemít Century tak jsem skočil do těch nových Free Spiritů,fakt se mi moc líbily i cena slušná.J

                  Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 19:49:38

                  clarence >> tak jsem si koupil nakonec ty free spirity 3 kousky a dva kousky foxů warrioru a nějaký koule a dipy od IB.

                    Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 19:42:14

                    clarence >> tak to je mazec sem tě neviděl?

                      Nclarence - Profil | So 14.2.2015 19:40:05

                      honzina - >> Dnes jsem se na FF naštval hned ráno před před otevřevřením výstavy.Nějaký tlustý hroch s čepicí Jaxon na hlavě chodil se štosem volných vstupenek a nabízel je za 100,-,Když jsem řekl,že volná vstupenka je neprodejná tak se otočil se slovy.Co by si chtěl musíme zaplatit 100000,- za stánek.No hned jsem řekl,že když na to firma nemá tak tam nemá co lézt.J

                        Nzelí - Profil | So 14.2.2015 19:11:29

                        Bosanac >> tak o tom ani nemluvim,to bylo neco neuveritelneho.To i Sapa ma svoji uroven oproti tomuto projektu.Nastesti to zrusili

                          NKocháč - Profil | So 14.2.2015 19:09:01

                          zelí >> No tak to bych byl hodně nassranej :o)

                            NBosanac - Profil | So 14.2.2015 19:08:45

                            zelí >> Nejvetsi jarmark byl Moderni rybar .

                              Nzelí - Profil | So 14.2.2015 19:00:16

                              Kocháč >> tak,tak a to jsem tam 2x jel az z Praglu.

                                NKocháč - Profil | So 14.2.2015 18:59:04

                                zelí >> To je možný, zhruba tak tou dobou jsem přestal chodit, byť tam na třikrát dohodím granátem. Vadily mi ty davy a atmosféra tržnice pana Xung mina.

                                  Nzelí - Profil | So 14.2.2015 18:53:26

                                  Kocháč >> BVV bylo jarmarkem uz pred 5 lety!!!

                                    NDr. Greenthumb - Profil | So 14.2.2015 18:49:08

                                    Erva >> OK. Zdar

                                      NMB - Profil | So 14.2.2015 18:29:50

                                      zelí >> jak to MM ubránil syčák jeden

                                      Na pepíci není vůbec spoleh

                                        Nzelí - Profil | So 14.2.2015 18:24:55

                                        fotojakes >> ježiši u toho jsem byl,když se to pachalo:-)))