For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 21:14:51

clarence >> no jasný že jo.mají lepši parabolu než prodigy

    Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 21:13:33

    Lužničan >> taky jsem kupoval dva

      Nclarence - Profil | So 14.2.2015 21:13:23

      honzina >> To si děláš srandu jeden a jeden co jsem se bavil Michalem tak já bych vzal 3,25 oni nejsou tak tvrdý podle mne jsou srovnatelný s Foxem nebo Prodigy ve 3lb ale zase záleží na je budeš víc využívat.J

        NLužničan - Profil | So 14.2.2015 21:12:50

        honzina >> Já když kupuji tak jedině po párech... ,ale abych každej prut měl jinej to fakt ne

          Nzelí - Profil | So 14.2.2015 21:12:36

          prdec >> asi v tech tvych reakcích,jak jednoduchéé

            Nprdec - Profil | So 14.2.2015 21:11:28

            Poušťák >> jo?! A v čem??

              NPoušťák - Profil | So 14.2.2015 21:08:15

              prdec >> ty jsi opravdu marnej.

                Nprdec - Profil | So 14.2.2015 21:05:51

                Poušťák >> jo a kdy ? Když nebyla výstava v Praze že?

                  Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 21:05:27

                  Lužničan >> tak vem jeden a jeden

                    NKocháč - Profil | So 14.2.2015 21:05:17

                    prdec >> Když bylo Brno jediné, to bylo jiné. Teď vyrostla konkurence a BVV přerostla. Je otázkou času, kdy se většina firem na BVV vykašle a to už jen kvůli nákladům. Je jasný, že spousta lidí z jihu Moravy do Brna půjde a to je jediná záchrana Brna. Ale je otázkou na koho se v Brně půjde. Nebude Fox, Jet fish, Sportcarp a spousta dalších co jezdili.

                    Hele mně je to jedno, jsem z Brnkongu, ale už bych na tu jarmareční frašku nešel. Max možná splknout se známejma.

                      Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 21:04:22

                      chendler >> no hele kupoval jsem u jetfish foxe warrior.stáli 2700 katalog.cena,bral jsem dva maník mě řekl že nemůže dát slevu že se musejí držet cen v katalogu prej by měli s tím problém.tak jsem odešel po hodině jsem se rozhodl že je koupim i za tu cenu přijdu tam a ejhle příjemná paní mě je nechala za 2400kč a ještě mě dala jako dárek krabičku na navazce od foxe v ceně 1000kč.pak že to nejde

                        NLužničan - Profil | So 14.2.2015 21:03:55

                        TWIN 69 >> Nové CTX jsem měl v ruce 12 - 2,75lb a 12 - 3,25 lb , nemůžu si vybrat,oba mě oslovily .

                          NPoušťák - Profil | So 14.2.2015 21:03:49

                          prdec >> já jezdil do Brna 300 km a nikde jsme nebulel a bylo nás víc.Co tam máš dál?

                            NErva - Profil | So 14.2.2015 21:03:09

                            Příbor - Protože úroveň "výstavy " v Brně je rok od roku horší a horší a to su z Moravy jak Kocháč tak Zelí mají pravdu , pokud na nějakou výstavu budeš chtít jet tak Ti bude jedno jestli pojedeš 20 nebo 200 km ,dyť není jen FF , proč nezkusíš třeba výstavu ve Vídni , nebo Trenčín ??

                              Njudas.d - Profil | So 14.2.2015 21:01:21

                              Kocháč >> A nemáš to jedno?

                                Nhonzina - Profil | So 14.2.2015 20:58:00

                                Příbor >> problém to není.mam to skoro stejne do Brna jak do Prahy a raději pojedu do Prahy,protože to tam je větší.momentalně je Brno profláklý.toť můj názor

                                  NPvl - Profil | So 14.2.2015 20:57:24

                                  chendler >> Kolky máš ?

                                    Nchendler - Profil | So 14.2.2015 20:55:26

                                    honzina >> souhlas,asi to bylo tom,ze jsem cekal vic a mel jsem jiste predstavy a cile,co si potrebuju koupit,nemam ani polovinu. Ale je pravda,ze je to vystava.

                                      Nprdec - Profil | So 14.2.2015 20:55:25

                                      Příbor >> taky mě to tak připadá.

                                        NPříbor - Profil | So 14.2.2015 20:54:31

                                        prdec >> to víš jiná doba. dokud nebyl FF tak všichni jen Brno protože nic jiného nebylo a byli všichni spokojení a jezdili sem a nikomu to nevadilo, najednou to mají u nich a už mají problém!!!