For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

Nzelí - Profil | So 14.2.2015 18:16:17

Poušťák >> už jsou suché:-)))))))),nebo ja nevim jeste ted necejtim stehna:-)))

    NPoušťák - Profil | So 14.2.2015 18:14:18

    zelí >> máš ještě mokrý texasky?...o)))))

      Nzelí - Profil | So 14.2.2015 18:12:47

      FF-klasika.Pedro na šrot,Rybkin taktéž,vsude pritomná zima a Mrk ma neustale pod kontrolou MM:-))

      Jinak pohoda a pristi rok opet.

      p.s. jdu psat ofiko stiznost na vedení FF že nebyl vytapený stan jako loni

        NErva - Profil | So 14.2.2015 18:08:17

        Dr. Greenthumb - Udělej si v tom pořádek a přečti si co jsi napsal v 17:37:28 v poslední větě , pak napíšeš že jsi to nepsal a pak že jsi myslel , tož včíl nevím kdo tu slovíčkaří a třeba Sportcarp není až tak neznámá značka , dobrů :-)))))

          NDr. Greenthumb - Profil | So 14.2.2015 18:02:13

          Erva >> já nepsal že všichni. Myslel jsem z těch známých značek že si to nenechá nikdo ujít. špatně jsem to napsal. ale to je zase zbytečné slovíčkaření, zdar

            NErva - Profil | So 14.2.2015 17:50:05

            Dr. Greenthumb - Jasan ,ale nepiš že tam budou všichni , když to není pravda a těch firem - značek je mraky které nebudou v Brně .

              NDr. Greenthumb - Profil | So 14.2.2015 17:48:00

              Erva >> no mi stačí že bude letos Mik,Jet,

                NErva - Profil | So 14.2.2015 17:43:46

                Dr. Greenthumb - Tak vidíš , doplň třeba o Sportcarp atd.a nebude ani letos a není ani na FF, pokud mám teda dobré info .

                  NDr. Greenthumb - Profil | So 14.2.2015 17:43:33

                  Erva >> a letos bude Mik,Jet fis,

                    NDr. Greenthumb - Profil | So 14.2.2015 17:42:15

                    Erva >> loni jsem tam byl a koukal jsem na Nikla. pak LK,Imperial, Jet fis nebyl a Václavík nebyl

                      NErva - Profil | So 14.2.2015 17:39:42

                      Dr. Greenthumb - Nebyli .

                        NDr. Greenthumb - Profil | So 14.2.2015 17:37:28

                        Poušťák >> všechny tyhle výstavy jsou megalomanskej business. A věřím že nikdo s těchto vystavovatelů si nenechá ujít žádnou s možností si nechat vyčistit sklady. Takže Brno určitě pošlape. Možná třeba nebude na stánku přímo majtel ale budou tam jeho panoši. Loni byli všichni koulaři taky v Brně.

                          Ndosec - Profil | So 14.2.2015 17:25:09

                          Poušťák >> ano je to možné.

                            NErva - Profil | So 14.2.2015 17:17:19

                            Kocháč - Podle fotek to tak opravdu vypadá a dle mě i když jsem na FF nebyl ,otěže po Brnu přebral FF Praha a osobně raději jedu omrknout Trenčín než Brno .

                              NPoušťák - Profil | So 14.2.2015 17:06:59

                              dosec >> jestliže se pořádá velká výstava v Trenčíně,tak do Brna nepojede ani jeden Slovák,a proto půjde Brno do kopru a co vím,tak třeba K.Nikl pojede raději na Slovač než do předraženého Brna.Vrátil jsem se z FF a musím uznat,že to má supr úroveň.

                                Ndosec - Profil | So 14.2.2015 16:55:47

                                Kocháč >> ano já také napsal jen můj subjektivní názor.To je celé :-)

                                  NKocháč - Profil | So 14.2.2015 16:44:38

                                  dosec >> Ano, ne všichni budou na BVV, Brno se stane regionálním jarmarkem a top akcí celého roku bude FF Praha. Ale to je jedno. Jen mám z té akce dojem, že má větší úroveň než Brno. To je celé.

                                    Ndosec - Profil | So 14.2.2015 16:37:38

                                    Kocháč >> myslíš,že např. u Nikla,Kučery,Těšíňáka a pod. dostanou kupující ve štatlu prošlý kuličky? :-)) Nebo v čem se bude lišit prodejní stánek stejných vystavovatelů(pokud se bude účastnit obou akcí),prodejců,na obou akcích?
                                    Jedinou odlišnost vidím,že by mohla být v chuti klobásy,piva a doprovodném programu :-)) Ano možná ještě v počtu vystavovatelů,že ne všichni budou,na obou akcích.Jinak podle fotek stejnej jarmark.

                                      NPvl - Profil | So 14.2.2015 16:12:55

                                      -bedna- >> Když se nezmíníš :.. :o§) Přistoupím až pojedete do Brna :o§)

                                        N-bedna- - Profil | So 14.2.2015 16:10:47

                                        Pvl >> Tak kdyby jsi napsal,že k nám po cestě přistoupíš, tak by jsme jeli.:-)
                                        Aspoň by jsme byli tři.:-):-)