For Fishing 2015

Chystáte se na veletrh? Jedete se jen podívat nebo budete něco kupovat?
Autor diskuse: honzina - Profil , 6.1.2015 všeobecné - ostatní

NPvl - Profil | So 14.2.2015 15:58:04

-bedna- >> Jen aby to zavila bídná účast ... :o§)

    N-bedna- - Profil | So 14.2.2015 15:55:58

    Kocháč >> No já taky myslel,že letos Brno snad ani nebude,ale když jsem se díval na letošní vystavovatele v Brně na stránkách Bvv,tak jsem se až lekl,jich je snad víc jak loni.
    Ale je možný,že jen okopírovali vystavovatele z minula,nevím,chtěl jsem se ptát vystavovatelů v Praze,leč jsme na konec nejeli,kvůli bídné účasti,zaviněné chřipkovou epidemií a různými záněty průdušek a tak jsme to odpískali.:-((

      NKocháč - Profil | So 14.2.2015 15:48:36

      dosec >> No asi jo, všichni taky nepojedou na Prágl, ale co se týče úrovně, tak už to je asi jasný.

        NMB - Profil | So 14.2.2015 15:47:48

        fotojakes >> chťel jsem vzít pár okounů sebou a půjčovat je na fotky jenźe prý musím ty prašule zdanit a musím mít ten oný živnosťák chjo :(

          Ndosec - Profil | So 14.2.2015 15:44:57

          Kocháč >> ale hovno krmítkářů a těch co nemají net je tady pořád mraky a jarmarku ve štatlu to stačí :-) Neposuzuj podle své náročnosti :-)

            Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:31:36

            Konec srandy, stíhačky jsou tu :-D

              Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:30:46

              Na trenažéru to bere stále :-)

                Nvejbuch - Profil | So 14.2.2015 15:30:19

                ahoj chci se zeptat jestli jste na vystave potkali p.Hrusinskeho zitra tam jedem

                  NKocháč - Profil | So 14.2.2015 15:29:48

                  fotojakes >> Kam se hrabe BVV, tuším, že to je konec brněnských výstav.

                    Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:29:40

                    Tak jsem podruhé na fotce :-)

                      Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:28:26

                      Roznos letáků :-)

                        Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:27:53

                        -

                          NKocháč - Profil | So 14.2.2015 15:19:42

                          fotojakes >> Ani tento rok se nedostanu, syp fotky :o)))

                            Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:13:36

                            .

                              Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:11:48

                              Mladá krev ČRS

                                Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:11:16

                                MB >> Na co živnosťák? Si asi sedím na vedení, ale nějak nechápu spojitost s výstavou :-)

                                  NMB - Profil | So 14.2.2015 15:07:13

                                  fotojakes >> já čekám na signál že pepíci vzali mrk těm vykořisťovatelům a půjde do rukou lidu .... Musím hlídat skrýš kam mrk schováme aby ho nenašli

                                  Ale vážně... Nestihl jsem vyřídit živnosťák a tak snad příští rok

                                    Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:02:03

                                    Když jsem to viděl potřetí, musel jsem to vyfotit :-)

                                      Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:01:13

                                      MB >> a kde se flákáš ty? Omluvenku má jen netipa, pač je na mateřské :-)

                                        Nfotojakes - Profil | So 14.2.2015 15:00:35

                                        TWIN 69 >> bylinky ze zahrádky :-)