trakar od Sony

Kluci na letosni rok budu porizovat rybarsky trakar na prepravu veci a zamlouva se mi trakar od Sony .......nemate ho nekdo privitam jakkekoliv info o tomhle produktu popr. I o jinych do cenove hladiny kolem 2500 kc
Autor diskuse: viceroy - Profil , 2.1.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

Nneutral - Profil | St 21.1.2015 16:27:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

...a ještě jsem zapoměl na tuning zajištění proti zklopení...(tzv.provizorně napořád)

    Nneutral - Profil | St 21.1.2015 15:48:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    viceroy - >> Levné,rychlé,časem a odvozenými metráky prověřené prodloužení madel u Sona Trakařu,pomocí silnostěné,plastové trubky.(tvz."na prasáka") :)

      NMaca_86 - Profil | St 21.1.2015 7:17:07

      Emilooo >> Čau, zvažuji taky TFG Banshee Barrow, ale nemuzu nikde najít fotky, jak vypada v rozloženém stavu atd. Jaké jsou tvé dojmy, materiál, kvalita? Máš prosím nějaké fotky?
      Díky

        NMaca_86 - Profil | St 21.1.2015 7:15:20

        Emilooo- Čau, zvažuji taky TFG Banshee Barrow, ale nemuzu nikde najít fotky, jak vypada v rozloženém stavu atd. Jaké jsou tvé dojmy, materiál, kvalita? Máš prosím nějaké fotky?
        Díky

          Nmmmml - Profil | St 7.1.2015 17:14:20

          viceroy >> Tak tady mám to slíbeny hodnocení od kolegy co ho má (SONU). Supr,špica... :-) :-)

            Nviceroy - Profil | St 7.1.2015 14:17:42

            kurell >> dikes moc za fota i dobry nazor ..........pripada mi to ze ti co to navrhli ani s tim trakarem moc nepojezdili a ty mouchy neodstranili

              Nkurell - Profil | St 7.1.2015 14:11:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              viceroy >> spokojený jsem(zatím použit jen jednou) a máš pravdu ty ručky jsou moc krátké viz. fotky!Trochu jsem vozík upravil a to předělání obyč. matek za křídlové(kvůli snadnějšímu rozložení)Druhá fotka je tloušťka kučky.Špatně se drží!

                NBambi.SpP - Profil | Út 6.1.2015 19:08:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                viceroy - >> Koukni tady
                http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=731810
                při troše šikovnosti a nebo josefík tam dal dobrej tip.
                Koukni ještě na Mivardi kluci je maj tak ti můžou podat info

                  Nmmmml - Profil | Út 6.1.2015 18:19:29

                  viceroy >> Tam kam chodíme je vyšlapaná pěšina ve vys.trávě,dálka je "slušná"cca.kilák,veze toho k vodě dost(většinou jedem na tři dny).Já jdu od auta 2x-3x,on jednou ale : je to 60kg "obr" :-) tudíž dává pauzy.Jak jsem tady už psal,ty stabil.nožky se mu zachytávají o trávu,větve...To bych tomu trak.vytknul já ale zítra budem chytřejší (doufám) :-)

                    Nneutral - Profil | Út 6.1.2015 18:16:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bambi.SpP >> S tím těžištěm máš samozřejmě pravdu a není problém nahulákat na kolo tolik,že vozík jede prakticky sám.Problém ovšem nastává v drsnějším terénu a zvláště u SONA Trakařu.Ten má totiž přední kolo proti sklopení zajištěno(za této situace)pouze bezvýznamným,zajížděcím cuplíčkem,na který není radno velmo spoléhat,pokud si ceníš svých prutů,panujících na vrcholku hromady...

                      Nviceroy - Profil | Út 6.1.2015 17:59:53

                      kurell >> ahoj jak jsi spokojeny ? Myslim kvalitu zpracovani a ty rucky par lidi zde psalo ze jsou kratke a nepruzi to nejak moc kdyz to je nalozene a vezes to v terenu ?

                        Nkurell - Profil | Út 6.1.2015 17:53:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        viceroy - >> já koupil loni tady v bazaru tenhle http://www.sona.cz/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2​008042201&name=transportni-vozik---trakar co potřebuješ vědět?

                          Nviceroy - Profil | Út 6.1.2015 17:51:52

                          mmmml >> supr dikes

                            Ndrvoštěp - Profil | Út 6.1.2015 17:46:20

                            Bambi.SpP >> Přesně řečeno.S tím souhlasím na 100%

                              Nmmmml - Profil | Út 6.1.2015 17:39:26

                              viceroy >> Zitra se Vám zeptám kolegy co ho má (SONU) ale on je takovej...no,kompot,(Mongol) tak snad se vyjádří jako člověk abych Vám mohl odpovědět

                                NBambi.SpP - Profil | Út 6.1.2015 16:16:03

                                viceroy >> Koukni tady na fotky
                                http://www.uhabakuka.cz/index.php?u1=299
                                Musíš těžiště dostat co nejvíc dopředu aby jses co nejmíň nedřel - jako klasický kolečko

                                  Nviceroy - Profil | Út 6.1.2015 16:12:23

                                  Bambi.SpP >> chtelo by to nekoho kdo vlastni tuhle vec aby zde napsal jak se to tahne jestli pohodlne nebo drina jako krava

                                    NBambi.SpP - Profil | Út 6.1.2015 16:03:51

                                    viceroy >> No to kolečko by mělo být co nejblíž těžišti teda aspoň podle mě,nedovedu si představit vézt 100 kilo a víc naložených na rukojeti třeba kilometr

                                      Nviceroy - Profil | Út 6.1.2015 16:00:45

                                      Bambi.SpP >> myslim ze pokud to nalozis tak by vaha mela jit na ruky a ne na kolecko ......nikdy jsem trakar nemel proto shanim jakkekoliv info

                                        NBambi.SpP - Profil | Út 6.1.2015 15:56:33

                                        viceroy >> Mě zase přijde že stím bude velká dřina má to těžiště hrozně ve předu