- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výroba vozíku na kaprařinu
AAhoj chlapy zima je tu a tak me napadlo si ten vozik vyrobit koukal ksem ze kolo se da koupit za 300kc svarecku a vercajk na to mám. tak bych rad yreba slyšel. nějakej postrech co a jak. diky. jo a popřípadě. nějaké foto.
Autor diskuse: Kesam - Profil , 23.12.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
112x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NZdenal77 - Profil | Čt 25.12.2014 14:49:06
jaa1959 >> Ahoj, vypadá jako moje léta používaná Sona..bez jediného problému za cca 7 let, někdy ho naložím až to utáhnout nemůžu :-)
Njaa1959 - Profil | Čt 25.12.2014 12:42:34
Já si spíchnul z polotovarů toto.Maximálně variabilní. Dám na to bivak, lehátko, do bedny jídlo a oblečení a pod. Na bednu tašku. Bedna se dá posouvat, pak slouží jako trezor proti myšákům a vlhku, zároveň jako stolek. Chci ještě vylepšit o teleskopické nohy, ale zatím jsem nenarazil na ta plastová pouzdra, tak kdyby někdo věděl. Na dva ,tři dny dostačující, a na Sněžku na ryby nejezdím tudíž převrácení mi díky těžišti nehrozí.
NDaliboor - Profil | Čt 25.12.2014 11:30:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zdravím chlapci, já jsem to vyřešil takto. Na klasické rybařské křeslo jsem přivařil kolečko, v zadu udělal kukojeti, které jdou sundat a hotovo :-). Mám to odskoušené na 80 kg, jezdí to po úzkých cestičkách úplně v pohodě.
Nnikon - Profil | Čt 25.12.2014 10:40:51
Zdravím, vidím, že zde projednáváte vozík na cajk. Třeba se někomu hodí něco jako jsem vyrobil.Nejsem velký fotograf, ale snad to bude čitelné, případně rád nafotím detail dle přání. Tak předně jedná se o konstrukci vyřazeného kočárku na děti, kterou jsem upravil rozřezáním, něco sem tam přivařit, natřít a již poctivě bez poruchy slouží 5 let a navíc, lze použít i jako sedačka.Jezdívám zpravidla k vodě na týden a tak v sezóně toho cajku je požehnaně a zatím mne nezklamal.
NJTr - Profil | Čt 25.12.2014 9:20:26
Kesam >> Základní parametr byl , aby se to vešlo do kufru fábie...o) Materiál jekl 15x15 20x20 a malá část 25x25.
NVašek74 - Profil | St 24.12.2014 15:34:15
JTr >> Krásný den a hezké svátky přátelé.....
Jinak tohle je nádherná práce...Kde se dají koupit stavitelné nožky ? myslím ty plastové držáky na profil, nebo je to "křeslo po úpravě" ? Já nemohl sehnat příchytku na trubku - vyráběl jsem stolek ke křeslu.....a tak jsem musel zničit přídavnou nohu k lehátku...Ale slouží oba díly nohy-viz detail uchycení, tak je to jedno...Pokud by někdo věděl kde koupit tu příchytku na trubku budu moc vděčný....tak si něco pěkného pod stromečkem rozbalte.......
Jinak tohle je nádherná práce...Kde se dají koupit stavitelné nožky ? myslím ty plastové držáky na profil, nebo je to "křeslo po úpravě" ? Já nemohl sehnat příchytku na trubku - vyráběl jsem stolek ke křeslu.....a tak jsem musel zničit přídavnou nohu k lehátku...Ale slouží oba díly nohy-viz detail uchycení, tak je to jedno...Pokud by někdo věděl kde koupit tu příchytku na trubku budu moc vděčný....tak si něco pěkného pod stromečkem rozbalte.......
NKaprňák - Profil | St 24.12.2014 14:56:07
kaprik10 >> Tenhle jsem si koupil loni. Se dvěma kolečkama to stojí za hovno snad jen po rovině, když pojedeš po mírném bočním svahu , tak se ti vyklopí náklad. Bylo štěstí, že koupený vozík byl univerzální a dalo se to okamžitě předělat na jedno kolečko.
NObrtlik - Profil | St 24.12.2014 14:39:46
Ahoj, konečně zase pořadné téma.Z bráchou jsme už o něm uvažovali dávno, tak jsme to všechno vozili na dvoukolaku, taky to jde, ale dvoukolak přes celý kufr.Brácha už si ho koupil, a ja si ho udělám. A bude.Už to mám v hlavě.
NKesam - Profil | St 24.12.2014 13:55:20
Po svatkach se do toho asi pustim udelam to asi z jeklu 2mm stena by mela stačit. na ram ne ? Nebo se to bude pod cca 80-100kg kroutit ?
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NDomácí swinger - výroba624
NLexikon boilies komponentů901
NKrátkodobá kaprařina x9947
NLov z nafukovacího člunu1187
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
NFan Club navijáků Tica993
NRybarsky vozik233
NLithiové baterie - srovnání1546
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...

























