- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co soudíte o myšlence "černých rytířů"
mrkněte na můj profil a popř. napište nějaký komentář, budu rád, když mne někdo podpoří, vždyť samotné soukromky začínali tím, že se začali hojně brát velcí kapři ze svazovek, tak proč to nezkusit otočit... minimálně by to byl velký adrenalin a palec nahoru myslím si nejen u mne :)
Autor diskuse: Kapitán Hrouzek - ne - Profil , 28.11.2014 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NKapitán Hrouzek - ne - Profil | Po 1.12.2014 8:42:01
Přátelé......
děkuji za Vaše pozitivní ohlasy, skutečně mne to těší.... :) zasílám již první fotografii černého rytíře. Revír, jméno i veškeré další identity zůstávájí utajeny.
děkuji za Vaše pozitivní ohlasy, skutečně mne to těší.... :) zasílám již první fotografii černého rytíře. Revír, jméno i veškeré další identity zůstávájí utajeny.
Nretrívr - Profil | So 29.11.2014 23:14:27
Je až neuvěřitelné o jaké chujovině se to dokážeme bavit.Flekos je chlap, který to vidí opravdu odjinud a má pravdu.
Nsalfi - Profil | So 29.11.2014 16:25:16
arnošt >> spis si nebyl jistej, jestli neni uplne blbej a ted uz to vi
Narnošt - Profil | So 29.11.2014 16:13:06
salfi >> Zatím třeba neměl čas se vyjádřit,protože sedí u monitoru a nad svojí rytířskou myšlenkou už druhý den onanuje...
Nsalfi - Profil | So 29.11.2014 15:21:08
Autor zadal otazku, ale uz nenasel odvahu reagovat. Dela, ze tu neni, cte si prispevky a klepe se v koute
NAnýzový dědek - Profil | So 29.11.2014 14:49:30
cuchak >> Nevím proč? Já takovéhle chujoviny nevymýšlím.
Edit: Pokud se ti moje zápisy nelíbí máš možnost použít Ignoraci.
Edit: Pokud se ti moje zápisy nelíbí máš možnost použít Ignoraci.
Nfreddys - Profil | So 29.11.2014 14:12:41
flekos >> To sice jo, ale mě se zdá, že jeho záměrem bylo naštvat lidi a vyprovokovat je k "rozhořčeným výlevům" a proto je třeba mu to nedopřát - pak nebude uspokojen. Internetové hrdinství je dnes velmi rozšířený nešvar. Rybářům na soukromce by asi do očí neřekl, že je třeba převážet ty ryby zpátky na svazovky...
NŠpek - Profil | So 29.11.2014 14:10:27
no.tak ti nevím jestli si to myslel vážně nebo si třeba jen ujel na něčem dosti dobrém. To jako myslíš vážně:) samotné soukromky začínali tím, že se začali hojně brát velcí kapři ze svazovek, tak proč to nezkusit otočit... minimálně by to byl velký adrenalin a palec nahoru myslím si nejen u mne ???: To jako dobrý vtip. proč né budem jezdít na soukromáky drancovat.. rok dva? a až zase majitelům rybníku dojde že tam hovno mají tak pak se nabýdneme a za velké prachy ty ryby budemem zase drancovat ze svazovek spátky na soukromáky.. A když to takhle budeme dělat pár let tak si u toho adrenalinu ještě člověk příjde na pěkné peníze... nápad dobrej:))) Nejlepší ale bude kdyby se ty velké ryby dávali přimo do mého rybníku.. a až bude kryze o velké ryby, tak je začnu prodávat jak svazům tak soukromníkum:)) a budu slavnější jak Wagner.))))
Nflekos - Profil | So 29.11.2014 13:59:53
freddys >> Porad je tam to ...co kdyby....takze preventivne to neni na skodu....:-)
Nfreddys - Profil | So 29.11.2014 13:48:31
flekos >> Že v Česku nelovíš, vím (že to nechceš měnit je jen tvůj problém :-) a myslel sem to jako srandu, právě poukazujíce na to, že jsi ho hned zjebal za něco, co nikde nepsal (nemá tam ani čárku o tom, že by se toho někdy dopustil). A můj názor je, že to je provokace jako vyšitá, soudím tak už jen proto, že se tady ani neozval....kdyby to byl takový kokot, že by to opravdu sám praktikoval, už to tu plamenně obhajuje a ostatním svými "neprůstřelnými" argumenty svoji pravdu cpe co mu síly stačí (jak je tu na mrku dost častým úkazem).
Že je to blb, který nepřímo nabádá ke krádeži prostoduché jedince, to je fakt...ale kdo chce kam, pomoci mu tam.
Že je to blb, který nepřímo nabádá ke krádeži prostoduché jedince, to je fakt...ale kdo chce kam, pomoci mu tam.
Nflekos - Profil | So 29.11.2014 13:37:02
freddys >> Houno se uchytilo ..v cesku jsem 7let nenahodil a nemin to menit. Borca jsem zjebal za myslenku a nazval jsem to pocinani i jeho pravym jmenem , jelikoz co kdyby to provokace nebyla ??
Nfreddys - Profil | So 29.11.2014 13:15:23
flekos >> Provokace jako vyšitá (a v tvém případě se i trochu uchytila :-)) Ale když na to přijde, byl by tím zajištěn trvale udržitelný kapří "byznys"....jinak by teoreticky a logicky jednou na těch svazovkách ty obří kapři museli dojít :-)
Narnošt - Profil | So 29.11.2014 13:12:22
flekos >> Nechtěl bych ale být v kůži toho,koho majitel nějakého soukromáku chytne,že mu krada kapra 20+... Na to bývají dost háklivý.Tam hrozí na jedné straně pobyt na Jibce a na druhé vazba.
Nflekos - Profil | So 29.11.2014 13:02:56
arnošt - 29.11.201T4 12:38:17 >> To aby ten hnup sel radsi loupit banky:-)) on mu toho kapra zase nekdo z te svazoky chytne a pojede ho prodat z5......Provokace mozna , ale nedelam si iluze zeby se toho magori v hojnem poctu nechytli....
Narnošt - Profil | So 29.11.2014 12:38:17
flekos >> Ale jistě si připadá jako Robin Hood.Bohatým bere a chudým dává...
Anebo je to klasická Mrk provokace. :))
Anebo je to klasická Mrk provokace. :))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NBrněnské jádro364683
NPerly MRKu ...!1171
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29912
NBushcraft, zálesáctví, pobyt v přírodě2177
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53892
NRybáři a mašiny1193
NRybářsko - Dřevorubecká klika82916
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













