- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co soudíte o myšlence "černých rytířů"
mrkněte na můj profil a popř. napište nějaký komentář, budu rád, když mne někdo podpoří, vždyť samotné soukromky začínali tím, že se začali hojně brát velcí kapři ze svazovek, tak proč to nezkusit otočit... minimálně by to byl velký adrenalin a palec nahoru myslím si nejen u mne :)
Autor diskuse: Kapitán Hrouzek - ne - Profil , 28.11.2014 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NVanis - Profil | Pá 28.11.2014 13:26:04
viceroy >> Něco si nech na ty soukromáky, až to tam všicni houfně pojedem drancovat:-))))
NLuckyman - Profil | Pá 28.11.2014 13:20:59
Kapitán Hrouzek - ne - >> Díval jsem se na tvůj profil a na něm se chlubíš, že porušuješ rybářský řád. Chlapče, tobě asi smysl pro pořádek nic neříká a máš zřejmě sklony k anarchii. Podle tvojí logiky můžu zajít k tobě domů a něco si odnést a je to v pohodě . Protože pokud si ty sám určuješ kdy budeš dodržovat zákony a kdy ne tak proč by se tím měl obtěžovat někdo jiný?
NAntonM - Profil | Pá 28.11.2014 13:20:42
Vanis >>
Ty jsi mi dal... :-))))))))))))))DDDDDDDDDD))))
Fakt že jo.
Ty jsi mi dal... :-))))))))))))))DDDDDDDDDD))))
Fakt že jo.
Nviceroy - Profil | Pá 28.11.2014 13:20:13
Vanis >> supr napad tak to vlastne ani nepotrebuji uz penize ......no nic jdu je vyhodit nebo splachnout do hajzlu .......... :-D:-D
NVanis - Profil | Pá 28.11.2014 13:15:31
Rybatorstr >> Ono je dneska soukromý všechno, takže je to jednoduchuchý. Proč já vůbec chodím do práce:-)))))
NHlinomaz - Profil | Pá 28.11.2014 13:14:38
Kapitán Hrouzek-S myšlenkou černých rytířů jsi se měl nejdřív svěřit svému ošetřujícímu lékaři. Víc k tomu není co dodat.
Nhraji - Profil | Pá 28.11.2014 13:13:15
Kapitán Hrouzek - ne - >> Hezká provokace, protože něco tak hloupého snad ani vážně myslet nemůžeš.
NVanis - Profil | Pá 28.11.2014 13:09:29
viceroy >> Asi si dojedu něco pěknýho ukrást do elektra na vánoce. Je to přece soukromý:-)))))))
NAnýzový dědek - Profil | Pá 28.11.2014 13:05:35
Ryba je ryba. Jedno kde chycená. Do letoška jsem se soukromákům bránil, protože na to nemám finance, ale musím za sebe říct, že po těch pár návštěvách na soukromce má pro mne kapr přes 10+kg stejnou hodnotu jako ten svazový, kde jsem ho ještě nechytil.
Nešvar převozu ryb ze svazovky na soukromák taky není tak horký jak se tu zveličuje,ale jak tu kolegové psali, tak ryba svazová se stává tvým majetkem po ulovení a splnění podmínek RŘ.Kdežto vzít rybu ze soukromky a převézt jí do svazové vody je krádež, protože majitel soukromky má o jejím získání doklad (většinou) a tudíž je jejím majitelem.
O tom, že podobnou činností bys mohl do svazového revíru přenést nějakou chorobu, či parazity ani nemluvím.
Takže toto co navrhuješ považuji jen za bohapustou chujovinu.
Být majitelem soukromky a chytit tě u toho, že mi na mém revíru bereš rybu (většinou jsou Chyť a pusť) tak ti zpřerážím asi všechny končetiny a poženu tě k soudu.
Jak si to sakra představuješ? Myslíš si, že majitel soukromky má ryby od kdejakého hejhuly ze svazovky- to jsi na pěkném omylu. Ale škoda slov- on ti to klackem po hřbetě někdo do hlavy natluče, že krást se nemá! HOWG!
Nešvar převozu ryb ze svazovky na soukromák taky není tak horký jak se tu zveličuje,ale jak tu kolegové psali, tak ryba svazová se stává tvým majetkem po ulovení a splnění podmínek RŘ.Kdežto vzít rybu ze soukromky a převézt jí do svazové vody je krádež, protože majitel soukromky má o jejím získání doklad (většinou) a tudíž je jejím majitelem.
O tom, že podobnou činností bys mohl do svazového revíru přenést nějakou chorobu, či parazity ani nemluvím.
Takže toto co navrhuješ považuji jen za bohapustou chujovinu.
Být majitelem soukromky a chytit tě u toho, že mi na mém revíru bereš rybu (většinou jsou Chyť a pusť) tak ti zpřerážím asi všechny končetiny a poženu tě k soudu.
Jak si to sakra představuješ? Myslíš si, že majitel soukromky má ryby od kdejakého hejhuly ze svazovky- to jsi na pěkném omylu. Ale škoda slov- on ti to klackem po hřbetě někdo do hlavy natluče, že krást se nemá! HOWG!
Nviceroy - Profil | Pá 28.11.2014 13:04:15
Vanis >> vanis - 28.11.2014 13:02:33 >> njn zrejme novodoby robin hood .......zapomnel ze zije v pravnim state ne yorksiru :-d
NVanis - Profil | Pá 28.11.2014 13:02:33
To je asi jako bych říkal, běžte krást do soukromý banky, ale poštu nechte, ta je státní.
NAntonM - Profil | Pá 28.11.2014 13:00:54
A není škoda naházet do našich vod nepůvodního Kapra ?? :-((
Vždyť tam nemá co dělat !!
A i tak jich jsou plné všechny vody od tůněk až po řeky.
Radši ho majzni za "uši" a je to.
:-))))
Vždyť tam nemá co dělat !!
A i tak jich jsou plné všechny vody od tůněk až po řeky.
Radši ho majzni za "uši" a je to.
:-))))
NRybatorstr - Profil | Pá 28.11.2014 12:49:36
Každopádně je to krádež, pokud si někdo rybu ze svazovky vezme, má na to dle rř právo. Jak s ní naloží, je na něm. Vzít rybu z akvárka a pustit do svazovky = krádež. A ani jakási ušlechtilá myšlenka to nezmění. V soukromé vodě je ryba majetkem majitele. Každý má volbu jít chytat tam, kde mu to vyhovuje. Na soukromky nejezdím a nikdy asi jezdit nebudu. Prostě mě to neláká.
NLuckyman - Profil | Pá 28.11.2014 12:46:16
Možná si myslíš že děláš nějakou bohulibou činnost. Příteli, pokud tajně odnášíš ryby, které jsou majetkem majitele či provozovatele soukromého revíru, tak se dopouštíš sprachsprosté krádeže. Na tom nemění nic tvůj rádoby dobrý úmysl.
Ntuzemak - Profil | Pá 28.11.2014 12:42:35
podporovat zloděje,ať je na jakýkoliv straně?trocha k pláču....
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NBrněnské jádro364683
NPerly MRKu ...!1171
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29915
NBushcraft, zálesáctví, pobyt v přírodě2177
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53893
NRybáři a mašiny1193
NRybářsko - Dřevorubecká klika82970
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












