Nsindeji3 - Profil | Ne 12.2.2017 10:28:31
fishryhan >> Pokud se ti nepovede něco zašprajcnout do toho zámečku tak se otevírá i prázdná. Jediný co mi u ní vadí je to, že když za sebou nemáš prostor a chceš se napřáhnout tak škrtneš o zem a otevře se za tebou. To právě ta crashka odstraňuje.
Nfishryhan - Profil | Ne 12.2.2017 9:30:37
sindeji3 >> spomb se ti otevre i na kratko 40-50 m ? myslim pri doadu
Nsindeji3 - Profil | Ne 12.2.2017 1:23:43
fishryhan >> U starýho typu se to občas otvíralo dřív než mělo (těžkej náklad při dalekých hodech), nebo se to neotevřelo vůbec (lehkej náklad na blízko).. ten novější typ má magnety, kterejma si to nastavíš. Když budeš házet na 20 metrů nějakej šrot nebo pelety, tak ubereš magnety na minimum. Pro daleký hody třeba s kukuřicí jich dáš víc. Popravdě já používám spomb. Řekl bych, že to vyjde nastejno. Kdyby spomba přestali vyrábět nebo ho zdražili, tak bych plynule přešel na tohle.
Nfishryhan - Profil | So 11.2.2017 21:14:52
chendler >> bohuzel neni tam uz jsem se dival, je tam jen ten starsi typ
Nsindeji3 - Profil | So 11.2.2017 12:56:18
fishryhan >> je to dobrá raketa, hází se s ní stejně jak se spombem, plnění taky podobné... měl jsem jí možnost krátce vyzkoušet, takže nevím jak je to z životností, výhodou je že když si klepneš o břeh při náhozu tak se ti nevysype
Nfishryhan - Profil | So 11.2.2017 12:49:52
chendler >> prave , ze jsem nic nenasel
Nchendler - Profil | So 11.2.2017 12:42:28
fishryhan >> koukni do vyhledavace,tam neco najdes.
Nfishryhan - Profil | So 11.2.2017 12:39:45
chendler >> jako nato jestli stim ma nekdo nejake zkusenosti
NPallermo - Profil | Čt 23.10.2014 19:11:06
Co takhle najit ty pozitivni veci :?
treba ze se neotevre kdyz sni omylem strejchnete o zem atd
NKurecPalec - Profil | Čt 23.10.2014 18:59:40
Pallermo >> Tak to ja si to ASI rozmyslim....JO...???.....Treba bude fungovat dobre.....ale uz jen pro tu barvu ji ani na obratlik nepovesim...... :o) ......
Ono barva dela moc..... :o) ......
NPallermo - Profil | Čt 23.10.2014 18:54:49
KurecPalec >> je to mozne :D:D
NKurecPalec - Profil | Čt 23.10.2014 18:50:16
Pallermo >> Myslis ze kdyz budu krmit s tou RUZOVOU raketou ze si take budou o me myslet jini rybari ze jsem 4%....???
NPallermo - Profil | Čt 23.10.2014 16:21:19
fotojakes >> vsak ja jsem uplne v klidu ty ses vyjadril ja te respektuji kazdy ma svuj nazor a nikomu ho neberu
Nfotojakes - Profil | Čt 23.10.2014 16:11:37
Pallermo >> jasný, v klidu, jako bych nic neřekl :-)
NPallermo - Profil | Čt 23.10.2014 16:09:22
fotojakes >> ale tady se bavime o rakete ja ji nikomu nevnucuji atd akorat davam sve zkusenosti . nic vic nic min nikoho nepremlouvam aby chytal na nejakou znacku jak ja atd
ja proste chytam na LK a nestydim se a kazdy at si mysli co chce taky nekomu neberu ze
chyta na Karla nebo Jardu tesinaka atd nebo samo doma vyrobaa at chyta me je to burt
NPallermo - Profil | Čt 23.10.2014 14:22:22
meteor >> hele nepouzival jsem je do ted a nehodlam je pouzivat ani ted
no jasny no ze soukromich piskoven mas recht
letos jsem byl na soukrome piskovne asit ak 3 krat takze pohoda
Nmeteor - Profil | Čt 23.10.2014 14:02:11
Pallermo >> jsi tajemný jak tajemník :-) kdybys tento svůj zápis nenapsal, tak by se vůbec nic nestalo, páč tam není žádná informace ;-)
Fotky nemáš asi proto, aby ti nikdo nezáviděl ty macaté prasečkyny a jesetery ze soukromých pískoven, viď? :-)
PS: zkus použít háčky, čárky a tečky ve svých příspěvcích. Jejich srozumitelnost se následně výrazně zvýší ;-)
Nmeteor - Profil | Čt 23.10.2014 13:56:57
Božínku, to je ale RŮŽOVÁ raketa :-) designovaná speciálně pro "naši" 4%ní menšinu, potažmo pro rybáře - hipstery... a to CX v názvu má nějaký význam, nebo je to jenom "trendy" označení?
:-D
NPallermo - Profil | Čt 23.10.2014 13:30:38
fotojakes >> mam sve duvody proc nemam fotky ale to je jedno
hele ja nepotrebuju aby mi nekdo veril chapes chytam ryby nedelam reklamu nikomu nepotrebuju aby me nekdo obdivoval kritizoval atd
a ten obrazek klidne si zmenim kvuli tobe kdyz ti to tak vadi dal jsem ho tam jednou z jedneho duvodu a nechal jsem ho tam pac fakt to neresim. co tam mam.
Nfotojakes - Profil | St 22.10.2014 22:36:26
Pallermo >> kdybys neměl nick podobný jednomu boilie a v kartě místo ksichtu logo jiného produktu, třeba by ti i někdo věřil :-)
NLuda - Profil | St 22.10.2014 22:10:25
Jo jo, to Red Mama dělala, když se sní trochu víc házelo, tak vám uletěla a zůstal jen konec s korálkem:))
NTravex - Profil | Út 21.10.2014 18:12:46
Kesam >> mně prolítl u Mamy skrz raketu vzadu u těch křidýlek ten korálek. Zlatá Spombka. To růžový sele bych si v životě nekoupil. Proč vymýšlet a měnit něco, co funguje jak má...
NKesam - Profil | Út 21.10.2014 17:28:09
Než jsem měl spombu tak sem měl red mamu a ta sloužila celej rok pak praskla vzadu u letek.
NPallermo - Profil | Út 21.10.2014 16:36:36
Luděk Černý(Lc1) >> ludo nebojuji jen se o ni bavime cina je smejd :D o proti spombe proste moje zkusenost :D
NPallermo - Profil | Út 21.10.2014 16:32:39
MarSL >> tak to ctes spatne my se bavime o cinske spombe ruzova krasne drzi :D
NLuda - Profil | Út 21.10.2014 16:25:01
Pallermo >> Včera jsem ji objednal z činy, dal jsem ji do košiku i s ostatnima věcima a když jsem to chtěl potvrdit, tak jen u rakety svítil nápis, že toto zboží nesmí být posíláno do naší země, jsem čuměl jak puk....
NMarSL - Profil | Út 21.10.2014 16:21:14
kámoš měl toto růžové dildo a vydržela 3 náhozy... podle toho co tu čtu, tak to asi nebude vada jednoho kusu..
NPallermo - Profil | Út 21.10.2014 16:14:07
Luda >> tak to ja taky prave nejprve prasklo predek pak letka a pak se mi rozpulila na hadry takze tu nechci uz :/ ted mam LK a zatim ok jeste koupim normla spomb ale kamos ma cinskou z ciny a lepsi matros nez cinska z CR :D
NLuda - Profil | Út 21.10.2014 16:12:08
Pallermo >> Jistota je jistota, měl jsem tri LK, 3 SPOMB a dve Čína, tu čínu jsem na tu dálku rozšlahal na sračku, popukalo tělo.
NKesam - Profil | Út 21.10.2014 16:11:47
Ted jí kolega koupil ve čtvrtek jedeme na závody tak sem na ní zvědavej ale Spomby radši bereme také.Mě by spíš zajímala ta koule ale tohle moc ne.
NPallermo - Profil | Út 21.10.2014 16:07:14
Luda >> hazim akorat jsem ji jednu utrhnul a dalsi den jsem ji zas vytahl :D:D
ale ze mas zrovna 3 LK .D to me zarazi ja mam dve ciny a dve lk :D
NLuda - Profil | Út 21.10.2014 16:05:17
Pallermo >> Ty asi fakt moc neházíš žejo? Když jedu někam na týden kde se krmí fest a naházíš tam 150kg krmení, tak tam přece nemůžeš jed s jednou raketou......Pokaždé něco utrhneš a na vodu se tam nesmí.
NPallermo - Profil | Út 21.10.2014 16:00:45
Luda >> a na co mas takove tri rakety kdyz jsou tak nahovno ted mi to doslo :D
NLuda - Profil | Út 21.10.2014 15:51:38
Pallermo >> Jo mám myslím tři, rád se jich zbavím-)))
Nviceroy - Profil | Ne 19.10.2014 12:43:12
bart.bm >> proto pouzivaji tu RUZOVOU :-D:-D
NPallermo - Profil | Ne 19.10.2014 11:46:05
Tavris29 >> :D:D cekal jsem nejakou reakcni na to :D
NKurecPalec - Profil | Ne 19.10.2014 11:34:34
Pallermo >> Nebojim...... :o) ....
NTavris29 - Profil | Ne 19.10.2014 11:27:02
Pallermo >> Natoč raději to video s přítelkyní.....:o) to bude jistě výživnější :o)
Nbart.bm - Profil | Ne 19.10.2014 11:16:09
Tavris29 >> :o))))) jo hold kucí od Lk jsou jinej oddíl :o)))))
NPallermo - Profil | Ne 19.10.2014 11:15:21
hlavne tady je problem uplne jinde na videu je videt jak to plni uplne nahovno :D:D
jelikoz to daji jen do jedne casti jinak ne ja proste raketu vezmu dam ji do kbyle s krmenim narvu ji celou a je to a je narvanejsi upne cela
ja snad natocim s kolegou nejaky video neo s pritelkyni :D
NPallermo - Profil | Ne 19.10.2014 11:13:11
KurecPalec >> jasny neboj se nic .D
NTavris29 - Profil | Ne 19.10.2014 11:11:13
bart.bm >> S křidélkami je to už pro pokročilé kolíkáře..... :o))
Nbart.bm - Profil | Ne 19.10.2014 11:09:25
jen takový postřeh...na co mi je házet tekuté složky když chytám třeba v proudnější vodě nebo na hloubce okolo 6-10m někdy i víc a tak se třeba dip nebo booster ani nedostane pořádně do sloupce...teda ohledně tohodle mi ta pohádka o tekutých připadá hooodně z říše sci-fi...a pokud si odmyslím ty křidélka v přední části tak mi ta raketa spíš připomíná analní kolík :o))))))))))))))) tudíž rovnou vím na co je :o))))))))
NKurecPalec - Profil | Ne 19.10.2014 11:07:10
Pallermo >> Vem jich vice do zasoby...... :o) ..... :o) .....
NPallermo - Profil | Ne 19.10.2014 11:01:40
Luda >> Ludo a ty tu raketu vlastnis :? kdyz se ti nepaci ja ji koupim od tebe :D
NKurecPalec - Profil | Ne 19.10.2014 10:59:41
Pallermo >> I to je moznost.... :o) ......Nekomu vyhovuje oboje..... :o) .....
NPallermo - Profil | Ne 19.10.2014 10:53:16
KurecPalec >>já mám obě a je to jak prašť a uhoď :o)
NKurecPalec - Profil | Ne 19.10.2014 10:02:27
Video pekne...... :o) .....a co se tyce raket si myslim kazdy si vybere SAM jaka se mu libi a vyhovuje.... :o) .....
NLuda - Profil | So 18.10.2014 19:18:57
Video pekne ovsem to zhodnoceni,nesouhlasim absolutne a stojim si za nazorem ze tahle raketa o ktere je diskuse je k nepouziti a omlouvam se, za milnou informaci v me nize uvedene kritice ze jedine plus co raketa ma je ze plave.Bohuzel ani to neni pravda.
NKocháč - Profil | So 18.10.2014 19:16:01
Neřešim kvalitu, asi ani nekoupím. Mam par spomb a v pohodě. Ale každopadně cením novatorsky zpusob a přistup. Bavi mě, když se v dnešní době někdo pustí do svého řešení a jen nekopíruje.
Nflodur - Profil | So 18.10.2014 19:06:31
čvachta >> tento "objektivní " test mě pobavil jen nechápu proč spomb házeli plnou a crash ball téměř prázdný a ještě se mi libilo jak nabiral partikl u spomb zámkem :-)více takových videí:-)
Nchendler - Profil | So 18.10.2014 17:09:21
A ktera ta raketa,je dobra,kdyz pominu tuto v tematu
NPavao - Profil | So 18.10.2014 16:27:43
Nevím, proč vůbec někdo koupí takovou hrůzu, když spomby jsou naprosto perfektní!
NTaky - Profil | So 18.10.2014 16:04:40
Nevím proč někdo zkouší vymyslet něco co už vymyslel někdo dřív a funguje to skvěle !! No vlastně odpověď je jasná -vyrejžovat víc.
Noskus - Profil | So 18.10.2014 15:40:34
Božínku,tak je ,ale růžovoučkááá...
NPallermo - Profil | So 18.10.2014 14:47:05
Ok kazdy si stejne pijede svohe :-)
NLuda - Profil | So 18.10.2014 14:40:01
Pallermo >> Bohuzel nemuzu s tebou souhlasit , je to smejd nejvetsiho kalibru, raketou hazu hodne uz pres 4 roky.Zrejme hazes ve stilu Hobby, ale zkus se do toho oprit a hazet na krev a uvidis.
NPallermo - Profil | So 18.10.2014 12:56:44
Luda >> to bude rukami plnim ji plnou a ok repka kuku pidoda bolies to same i zalite ze začátku se mi taky otvirala ale pak jsem na to prisel a ok zkus trénovat
Nviceroy - Profil | So 18.10.2014 11:35:58
Luda >> stejny nazor naprosty souhlas .......je to hruza a des za ty kacky draha hovadina
NLuda - Profil | Pá 17.10.2014 20:06:12
Raketa Crash Ball Cx.Nezlobte se nikdo na me, ale nic horsiho jsem v ruce nemel.Raketa je nepouzitelna, zaprve jeji objem je mensi nez klasicka Spombka, za druhe pokud do ralety date koule nebo pelety tak raketu musite naplnit max. do pulky jestli ne mene, jinak se Vam pokazde pri nahozu otevre, magnety to proste neudrzi. Jedine co se stim dalo hazet byla repka.Kukurici jsem nezkousel.Co se tyce toho ze se s ni daji hazet tekute veci, to je dalsi lez, raketa se opet otevre a mate vse na zadech! Tak jsem onu tekutou verzi trochu zshustil na hustou kasi, v domeni ze ted to pujde, ale vysledek stejny raketa se opet pri nahozu otevrela.Katastrofa, jeste ze mam i spomb jinak bych mohl jet rovnou domu.Jedine plus rakety je ze plave, ale k cemu mi to je..ptam se?
Proste des a hruza za petikylo, dekuji uz nikdy.Omluvte pravopis pisu to z mobilu z ryb.
Npatras 246 - Profil | So 6.9.2014 23:46:31
skusali ste už hadzat crash ball cx so zaklipovanym vlascom? lebo ako tak rozmyslam tak raketa aby sa otvorila musí nabrat urcitu rychlost, ale ked mám zaklipovany vlasec napr. na 100 metroch tak raketa sa pri 100 metroch zabrzdi, zastavy a padne dole malou rycholstov, otvori sa?
Narnošt - Profil | So 6.9.2014 20:40:42
Tak po tom,co jsem se dočetl,jsem rád,že mám spomba. :))
NPallermo - Profil | So 6.9.2014 16:40:30
KurecPalec >> neboj se nic neurves ji :D a budes sni svihat co to da jinak dostanes ceres :D
NKurecPalec - Profil | So 6.9.2014 8:01:19
Pallermo >> Zdravicko pane mistr... :o) .....tak to je ta DRAHA raketa kterou utrhnu..... :o) ..... no pro me asi velke MINUS ze neplave..... :o) .....
NF.T.M. - Profil | So 6.9.2014 1:37:31
patras 246 - >> Originál Spomb je prostě originál Spomb :-)))))
Npatras 246 - Profil | Pá 5.9.2014 22:21:59
Brtek- aj na mna ale ide o to ci je lepsia ako spomb :)