- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
lk baits crash ball cx
Zdravim, ake mate skusenosti alebo nazory na tuto raketu?
Autor diskuse: patras 246 - Profil , 3.9.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
pumuklicek - Profil | Pá 5.9.2014 21:01:54
Takze vazeny konercne sa posaril prvi bratislavsky kaprik na zlatych pieskoch ziadna raketa ziadne obalovacie cesto ziadne nahadzane kila kvalitnych boilies do vody ziadne 10 ky eur investovanych do krmenia kupene kilecko halibut peliet dve precvhadzky k vode a dnes ostra vysledok 76 cm a 8.2 kg tažky kaprík karol ked som ho pustil nazad za hromzenia prizerajuceho sa 70 rocneho deda cakal som co bude za asi slabu pol hodinku tam dokvitlo po jeho telefonate asi 5 rybarov je mi jasne ze sa na to miesto uz nedostanem nevadi hlavne ze sa podaril moj prvi bratislavsjy šupi !!!
Zindys - Profil | Pá 5.9.2014 20:05:57
Pallermo >> Partikl vařím nebo máčím. Ale jinak jak říkáš, každej koupí, co chce.
syrus - Profil | Pá 5.9.2014 20:04:27
Pallermo >> pěkně si to napsal:to je jedno kazdy koupi co chce
Pallermo - Profil | Pá 5.9.2014 19:59:50
Zindys >> aha tak to jo jo asi krmis suchym partiklem :D kdyz ho mam namoceny atd tak vzdy tam nejaka voda se dostane atd
to je jedno kazdy koupi co chce :D
to je jedno kazdy koupi co chce :D
Zindys - Profil | Pá 5.9.2014 19:55:34
Pallermo >> To sice jo, ale já většinou krmím partiklem bez vody. ;o) Na závodech jsme krmili methodmixovou polívkou a nic nám se Spomba neteklo. :)
Pallermo - Profil | Pá 5.9.2014 19:46:31
Zindys >> ale treba jak jsme jiz tady zminovali partikl tak ze spomba tece voda a ty sracky :D
Zindys - Profil | Pá 5.9.2014 18:31:00
Pallermo >> Věřím, že když chytneš nějakej grif, jak to plnit a zároveň čistit, tak to i s touto raketou jde rychle. Ale cena je prostě dost, ale je jasné, že svého kupce si najde každý zboží. Každopádně pořád jsem přesvědčenej, že Spomb je lepší, rychleji ho naplníš a pokud se ti netřepou ruce, tak nezašpiníš ani zámek. Ano, neplave, proto je úprava nutná, ale s polystyrenem se mi nikdy nepotopila.
Zindys - Profil | Pá 5.9.2014 18:26:21
F.T.M. >> Právě proto jsem to psal, že jsme ji tam vyzkoušeli.
F.T.M. - Profil | Pá 5.9.2014 17:23:35
Zindys >> Mohu potvrdit tvůj názor, protože jsem u toho osobně byl :-)))) Cena tohoto produktu na pultě cca necelých 500,- Kč je z mého hlediska přemrštěná, dále a co je nejhorší tak raketa samovolně nevyplave. Jeden z mála kladů je ten, že při stahování rakety se díky magnetům po vypláchnutí uzavře a tím má minimální odpor. Jinak co se týče materiálu a řemeslného provedení nemá tento produkt chybu. Na závod kde spěcháš s tebou musím souhlasit : NEBRAT !!!!! :-)))))
Pallermo - Profil | Pá 5.9.2014 17:18:44
supinna >> hele ja s kolegou ho urval asi pred 14 ci dny otevrenej chvili plaval na hladine a za chvili zmizel uplne byl cca 30m od brehu videli jsme ho porad a nasledne se potopil :D
a to jsme ho meli upraveny a byl tam plovak z polystyrenu :d taky jsme to nechapali :D
a to jsme ho meli upraveny a byl tam plovak z polystyrenu :d taky jsme to nechapali :D
supinna - Profil | Pá 5.9.2014 17:15:30
Pallermo >> Už jsem to četl i jinde a nejde mi to do hlavy. Podle mně SPOMB plave. Samozřejmě utrženej a neotevřenej , ne:))
Pallermo - Profil | Pá 5.9.2014 16:42:19
Zindys >> je to o cloveku co mu vic sedne atd ale ja nemam problem s novou raketou koupil jsme ji ze zvedavosti a dalsi vec do sbirky LK :D
jinak teda
uvidim ted budu 5 dni na rybach jak to dopadne znova a pak udelam zaver ale zatim v poho prvnich par hodu se mi taky otevrela ale pak uz ani jednou
jinak teda
uvidim ted budu 5 dni na rybach jak to dopadne znova a pak udelam zaver ale zatim v poho prvnich par hodu se mi taky otevrela ale pak uz ani jednou
Pallermo - Profil | Pá 5.9.2014 16:37:34
Zindys >> hele co si budem nalhavat zadna revoluce to neni a vyjde to +- na stejno
na spomba taky musis davat pozor aby se nedostalo do zamku nic jinak ho nezavres
na spomba taky musis davat pozor aby se nedostalo do zamku nic jinak ho nezavres
Zindys - Profil | Pá 5.9.2014 16:35:23
Pallermo >> To je sice možný, ale na závodech, kde jsem potřeboval rychlost, než jsem tohle naplnil, tak by za tu dobu byla jedna Spomba ve vodě a už se zase plnila. A jestli musím vyházet 5 kg krmení, abych se s tímhle naučil pracovat, tak je to teda o ničem.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
22:27Krátkodobá kaprařina x 9965
21:07Elektro tříkolka na ryby 40
20:54Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5336
20:15Bleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
20:15Bleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











