Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 13:07:01

    mondry >> co to je?

      Nvenca1 - Profil | So 5.7.2014 12:55:32

      PYTLAKS >> Na Bystřičce jsme byli minulý týden. Synátor tam vytáhl candoše kolem 60cm, Ale byla to taková hubená zdechlina do kila, tak plave dál . :--) Jinak braly plotice a celkem velké. kapř žádný. Seděli jsme na přítoku.

        Nmondry - Profil | So 5.7.2014 12:26:51

        PYTLAKS >> Hm.Já pár malých znám ale to je spíš blíž k mi.Jo a nevím jestli tam sou rybky:-))))

          NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 12:23:09

          mondry >> já ty malé rybníky moc neznám,tož mě ani nic nenapadá.-)

            Nmondry - Profil | So 5.7.2014 12:21:17

            PYTLAKS >> Není revír někde na půli cesty?By jsme mohli dát scuka.Samozřejmě že ve vší počestnosti!

              NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 12:18:03

              venca1 >> taky kujem pikle navečer,ale jenom kdesi sednůt,asi bystřička

                NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 12:17:34

                mondry >> no a ne:-))

                  Nvenca1 - Profil | So 5.7.2014 12:17:04

                  PYTLAKS >> Likvidovali jsme to ekologickky :-)) odpoledne to jdu zkusit ještě nad Honculu. Na chajdu pojedu až zítra dopoledne, tak jestli budeš doma tak se stavím.

                    Nmondry - Profil | So 5.7.2014 12:16:35

                    PYTLAKS >> Si hrál fotbal jo????

                      NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 12:15:21

                      mondry >> se mi cosi vybavuje,že jsme tam jezdili hrát fotbal.-)

                        Nmondry - Profil | So 5.7.2014 12:13:50

                        PYTLAKS >> Kuwa u tebja net mapy?Pjet kiláků od mi! Ale na večír hlásá chčijáky,ni?

                          NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 12:10:44

                          mondry >> aha,kde sů bravantice?chcem s pepanem taky kdesi navečer,ale ještě nevíme kde:-)

                            Nmondry - Profil | So 5.7.2014 12:08:35

                            PYTLAKS >> Vypadá to že by mohla být.Ale já vymyslel na fusaté novou taktiku.Dneska pojedu do Bravantic bo je třeba doplnit mražák kapřem.A v nedělu zpět na fusáče.Tím je zaskočím bo jsou zvyklí že na ně líčím jen v pátek a sobotu.:-))

                              Nmondry - Profil | So 5.7.2014 12:03:55

                              Pepison >> Hej,taky jsem ho rval deset minut feederem.Blboun zabral a napálil to do bojky s nástražkou a 160gr olovem.Takže s tím pickerem při troše štěstí ho udoláš taky.:-))))

                                NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 11:54:06

                                Pepison >> co večer?bude změna tlaku:-)

                                  NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 11:53:46

                                  mondry >> není fotka není ryba

                                    NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 11:53:30

                                    venca1 >> kdyby vás čapli zelení:-))

                                      NPepison - Profil | So 5.7.2014 11:46:42

                                      mondry >> hej tak to jo beru pickery a jedu tam ;-)

                                        Nmondry - Profil | So 5.7.2014 11:43:44

                                        venca1 >> Jsem lepší!!!Fčera na 4-ce fusatý 220!!!!!....................(mm)

                                          Nvenca1 - Profil | So 5.7.2014 10:41:35

                                          PYTLAKS >> Komárů hejna, ale pálili jsme tam veškerý bordel , který jsme našli kolem vody, tak se to dalo vydržet. :-))