Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 22:15:06

    venca1 >> ve frénu bobry v trojanovicách už jsme povýšili ne medvědě:-)o lososy strach nemám,majů dokonalé mimikry,že jich ani my nevidíme.-)

      Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 22:13:20

      PYTLAKS >> Už máte ve Frénu medvědi? To si musíte dát bacha , aby vám v Tichávce a Lomné nevyžrali všechny lososy :-))

        NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 22:07:17

        mondry >> aj to je teď možné:-))

          Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 22:06:08

          PYTLAKS >> Tak to jsi dobrý.Já bych to dle toho povrchu vozovky tipoval že to je někde na D1-ičce:-))

            NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 22:03:49

            Pepison >> jo no,je to zprava vedle šance:-)už to vidím,poznal jsem to naprosto přesně,byl to křižník potěmkin.-)

              NPepison - Profil | Po 14.7.2014 22:00:33

              PYTLAKS >> tady na te to jde poznat lepsi ....

                NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 21:58:36

                Pepison >> jo,teď jsem to poznal podle toho šutru na cestě.-)

                  NPepison - Profil | Po 14.7.2014 21:56:54

                  PYTLAKS >> kousek od sance lopato ...to nepoznas z fotky ???

                    NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 21:51:36

                    Pepison >> ne,jen mě zajímá kde to bylo,nebylo to na cestě od letadla směrem na pustevny?

                      Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 21:51:17

                      Pepison >> To jo, ale už tam nic není, starů šopu zbořili , postavili novou, a od té doby to stojí za houno. V zimě jsme to jezdili na běžkách. Bečva , Martinák, Čerťák , Pustevny. :-))

                        NPepison - Profil | Po 14.7.2014 21:49:59

                        PYTLAKS >> proc uz mas strach jit na hriby ??? :-D

                          Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 21:44:38

                          venca1 >> To už není povznesení.To už jste asi byli nabití jak dělnický vlak nebo vylití jak Odra v březnu:-)))

                            NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 21:43:22

                            Pepison >> kde byl ten medvěd lopato.-)

                              NPepison - Profil | Po 14.7.2014 21:42:08

                              venca1 >> tak ale na martinak dojdes ci ne ???

                                NPepison - Profil | Po 14.7.2014 21:41:22

                                mondry >> me se repa opali jen jednou ... mam tu lebenu zvyklou z prace ... malo kdy je strecha ve stinu

                                  Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 21:41:13

                                  mondry >> Já to zkoušel z druhé strany přes Kněhyni , a bylo to hodně dražší. Do cíle jsme nedorazili, asi jsme se málo povznesli. :-)))

                                    Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 21:35:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    venca1 >> Vím kolik.Když vezmu v potaz že by mi stačilo osm plnotučných radků a jeden stojí šestadvacet kaček tak za dvěstěvosm očí se budu vznášet i nad montblancem:-)

                                      Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 21:31:20

                                      Pepison >> Jak,jak?Na Odře je míň ryb jak na Hartě ale zase je tu víc stromů což znamená že se míň připečeš při rybopastvě ty rudochu:-)Navíc nepotřebuješ na Odře loď aby ses dostal na druhou stranu.V klidu přejdeš a kde už si netroufneš tak tam tě přenese quader:-)

                                        Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 21:26:35

                                        mondry >> Radhošť je hodně vysoký kopec. Víš kolik by to stálo povznést se nad ním . :-))))

                                          NPepison - Profil | Po 14.7.2014 21:24:45

                                          mondry >> ja si hodim sluchatka do usi ...a za 50 minut jsem na valachach po svych :-) a o 550 m vys :-) hej jak je to s tou odrou ?? na hartu uz nejedu :-D