Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 10:32:51

    venca1 >> jak komáři?

      Nvenca1 - Profil | So 5.7.2014 10:31:10

      PYTLAKS >> Já jsem strašil na Odře od včerejška od 20 do dneška 8 hod a ani potah. :-))

        NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 10:23:28

        venca1 >> já už jsem hore od 7,moja byla líčit svatbu,tož jsem hlídal prďolu:-)

          Nvenca1 - Profil | So 5.7.2014 10:00:41

          PYTLAKS >> Tož brzo chlapci vstáváte. :-))

            NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 8:27:31

            Pepison >> už si hore?

              NPepison - Profil | Pá 4.7.2014 23:23:15

              PYTLAKS >> Tož u autobusového..

                NPYTLAKS - Profil | Pá 4.7.2014 19:42:25

                Pepison >> u jakého ředitela?pojedem v nedělu,zítra budeš rodinný typ:-))

                  NPepison - Profil | Pá 4.7.2014 19:21:36

                  PYTLAKS >> jeste stále robím ...ted jsem rozdělal půlku střechy u ředitela..... Tak si dam kuzelis a jsem foliovat...

                    NPYTLAKS - Profil | Pá 4.7.2014 16:48:58

                    Pepison >> jak to že něrobíš:-)

                      NPYTLAKS - Profil | Pá 4.7.2014 16:48:25

                      Pepison >> nemóžu,nejde a jel bych stejně rači na řeku

                        NPYTLAKS - Profil | Pá 4.7.2014 16:47:25

                        mondry >> myslím,že tam se toho moc nedožije,masaři vládnu světem:-)

                          NPepison - Profil | Pá 4.7.2014 15:03:21

                          no tak jsem nasypal do akvaria 10 malych candatu .... mortalita po hodine 0 %snad to tak i zustane. jinac u Jury duhacek 51 cm a amur 54cm mam nastrazky na okounya candry rasbory na sumy karasy a plotky , zizaly.

                            NPepison - Profil | Pá 4.7.2014 14:53:10

                            PYTLAKS >> toz si gej ?? to je pozde voe .... pojedme dneska a zbytek nejak dopadne :-D

                              Nmondry - Profil | Pá 4.7.2014 12:50:23

                              venca1 >> Jo.Ale ty jdeš po těch od 1,5 metru nahoru.Ti malí gyzdi ti čtyřicítku kafra nevezmou:-)))

                                Nvenca1 - Profil | Pá 4.7.2014 12:39:06

                                mondry >> Samé dobré zprávy. :-)) Večer to tam jedu na pětku mordovat. :-))

                                  Nmondry - Profil | Pá 4.7.2014 12:18:56

                                  PYTLAKS >> No to jo.Za pět,šest let budou udírny jen čadit:-)))

                                    NPYTLAKS - Profil | Pá 4.7.2014 12:14:36

                                    mondry >> naopak,to bude paráda.-))

                                      Nmondry - Profil | Pá 4.7.2014 12:13:32

                                      PYTLAKS >> Byl jsem včera večer pokecat s kámošem na Odře.Ty woe on za večír vytáhl asi tunu ročních sumců.Nechápal jsem kde se berou.Jestli se to nepožere navzájem tak to bude maras:-(

                                        NPYTLAKS - Profil | Pá 4.7.2014 12:06:52

                                        mondry >> asi světí pátek:-))

                                          NPYTLAKS - Profil | Pá 4.7.2014 12:06:19

                                          Pepison >> zítra nejdřív až v 9 výjezd,moja jde líčit svatbu a babka ide na hory:-(((