Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 21:19:50

    Pepison >> Musíš sa myšlenkou povznést a pohledem přenést přes ten kopec.To ale ty asi nedokážeš:-)))))

      NPepison - Profil | Po 14.7.2014 21:16:34

      mondry >> ty se mas ze vidis na valachy :-) nam tu zavaza kopec......

        NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 21:07:48

        mondry >> zatím nic,chytly to hory a nic nepustily.-)

          Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 20:59:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Valaši,vypadá to že u vás padá voda:-)
          Jeden pohled od nás k vám a jeden od vás k nám.Máme to takové pěknější:-)

            Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 20:22:38

            Pepison >>:-)))))))))))))))))) Dobré ráno:-))))))))))))

              NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 20:20:48

              Pepison >> medvěd wole.-)

                NPepison - Profil | Po 14.7.2014 20:19:30

                PYTLAKS >> co kde bylo???

                  NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 19:52:15

                  mondry >> tož hopsni na okutého koňa a doval:-)

                    Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 19:51:13

                    PYTLAKS >> Jasně.Jsem chobot.Píšu rychleji než myslím:-))))))

                      NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 19:49:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      mondry >> kosa se nekuje,ale klepe,okůt móžeš koňa:-))

                        NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 19:49:25

                        venca1 >> sem doma,moja mě nikde nepůšťa:-))

                          Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 19:48:54

                          PYTLAKS >> Mně netěšíš.Plánoval jsem čtvrtek nebo pátek.Kosu už mám nakutů.

                            Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 19:47:48

                            PYTLAKS >> Já se budu poflakovat od 1. do 10 . srpna mezi Ostravou a Bečvou, tak to pořešíme , pokud budeš doma. :-))

                              NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 19:46:32

                              mondry >> nebyl,ale měl jsem jít včera,místo harty a dopadlo by to asi stejně-howno:-)

                                Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 19:45:26

                                PYTLAKS >> A v lese už jsi byl?Roste co?

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 19:43:57

                                  venca1 >> to nespěchá:-)),třeba to bude cosi jiného:-))

                                    Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 19:36:57

                                    PYTLAKS >> Dobrá odpověď:-)) Ta pružina se musí udělat, tak proto potřebuji typ a velikost. Opiš to z těla navijáku, snad tam nějaký popis ještě zůstal. :-))

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 19:32:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      venca1 >> na bečvách budeš mět zaleté:-))valí tam hromem bleskem jak sedlák cepem:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 19:27:33

                                        venca1 >> nevím,ale asi už plasťák,kovové už jsem poslal do světa.-)

                                          Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 19:25:55

                                          PYTLAKS >> Jo tak to půjde, co je to za typ?