Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 19:18:27

    venca1 >> jo starého šejka nějakého,nejde překlapěč,asi nějaká pružinka:-)

      Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 19:16:57

      PYTLAKS >> Záleží jaký.:-)) Ty retro všechny, ty nové si moc netroufám.

        NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 19:14:52

        venca1 >> aha,tož příště,mám tu pro tebe ty krumple,umíš spravit naviják?

          Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 19:05:12

          PYTLAKS >> Dnes to nevyjde.Mám tu rozdělanou cenovou nabídku a vůbec mě to nebaví:-(
          Jinak mi volal fčil borec že se byl odpoledne podívat na stavbě a tu plechařinu spočítal na 412kč/bm a
          zadavatel to schválil.Připadá mi to dost:-((

            Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 18:56:59

            PYTLAKS >> Nezapomněl, ale já jsem hnusný abstinent, tak jsem to odmítl. :-))) Tenkrát synáček zůstal na chajdě a já jsem se na otočku vracel do Ostravy.

              NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 18:53:41

              mondry >> ne,jen upozorňuju.-))ide bůřa po horách,val na hady.-)

                Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 18:52:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                PYTLAKS >> To mám chápat jak?Jako vyhrůžku?
                Tu je fotka mého bývalého,hodně dobrého kamaráda:-)))Zaplatil jsem mu služební cestu do polska:-))

                  NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 18:51:46

                  venca1 >> jak si tu byl posledně,tož jsem ti zapomněl nalét:-((si ani neupozornil:-)

                    Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 18:50:33

                    PYTLAKS >> Já jsem byl rád, že mě dovezli domů. :-))

                      NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 18:49:03

                      mondry >> a ěště se najezdím.-)

                        NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 18:48:32

                        venca1 >> si se měl stavit.-))

                          Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 18:38:03

                          PYTLAKS >> Bych chtěl vidět kolik jsi toho navozil!
                          Mojí kluci jezdí se soupravou tatra a vlek:-)

                            NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 18:31:30

                            mondry >> žádný sud na dně není,ale co není móže byt:-))

                              Nvenca1 - Profil | Po 14.7.2014 18:29:40

                              PYTLAKS >> Včera jsem byl na chajdě, voda v potoku žádná, ryby neberou, hřiby nerostou, borůvky jsou opadané. :-))) Tak jsme aspoň požili. A taky jsem potřeboval šoféra. :-))

                                NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 18:28:33

                                Pepison >> kde to bylo?

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 18:27:58

                                  mondry >> no,no,no:-))co já jsem se kolem stavby s nima najezdil:-)

                                    Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 18:26:38

                                    PYTLAKS >>Vždyť vím. Je mi to jasné že by ti ani táčky nesvěřili:-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 18:22:45

                                      mondry >> kámoš řídí:-)

                                        Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 18:17:25

                                        PYTLAKS >> Tak to mi fakt hlava nebere:-( Bez řidičáku a dělá dopravce:-((
                                        Nebo helfra?:-)))

                                          NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 18:10:18

                                          mondry >> jasné,dovézl jsem zeďošům kozy(železné)a lepidlo a bobule v kapce:-)