Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nmondry - Profil | Po 14.7.2014 17:52:19

    PYTLAKS >> Ty už máš zarobené?Jak ty to děláš?

      NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 7:55:51

      mondry >> jako vždy.-)

        Nmondry - Profil | Ne 13.7.2014 23:07:53

        Kajman60 >> Evženka hlídá večeři.U vody sedím s mladým ale vypadá to na hovnochyty:-(((((

          NKajman60 - Profil | Ne 13.7.2014 23:03:34

          .....a Evženka ti sviti na ptaka,,?...myslim teho žluteho, co se použiva na sumce na tekůcí vodě...))))?

            NKajman60 - Profil | Ne 13.7.2014 22:58:26

            mondry >> noo,,,........ehmm.....vlka sem vyseděl.......no.....co se da robit-))))
            Tobě tam zavedli pod most hifi, vifi či fifi, sakra jak se to nazyva ...kuva , ty vlny co létajů vzduchem....že tam maš noťas...či čo?....Banik..*.čo. .no totok,,,
            (.Amóóóre.....amóóóree,,,Tůůůůlamóóóreééé))))))

              NPepison - Profil | Ne 13.7.2014 22:05:15

              smike >> Zdar... Jeste leju pilkry ..jak budu na notasu tak poslu- snad si vzpomenu

                NKajman60 - Profil | Ne 13.7.2014 21:57:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                mondry >> ..lapal, lapal...až jsem se raz -zťapal...-))

                  Nmondry - Profil | Ne 13.7.2014 21:55:01

                  PYTLAKS >> bo sem věděl že ty máš víc než dokážeš sežrat a tak se podělíš!

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 13.7.2014 21:50:34

                    Kajman60 >> už ťape z hladu.-)

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 13.7.2014 21:50:11

                      mondry >> ty jo?ani pstruhy sis nebyl schopný nachytat:-))

                        Nmondry - Profil | Ne 13.7.2014 21:46:23

                        Kajman60 >> kolik ty si vyseděl fusáčů? Pochlub sa dědku!

                          NKajman60 - Profil | Ne 13.7.2014 21:26:33

                          mondry >> ..keho?..křeč??...

                            Nmondry - Profil | Ne 13.7.2014 21:23:48

                            PYTLAKS >> Já mám dneska alespoň kapřa heč:-)

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 13.7.2014 21:14:12

                              mondry >> já????????????????????????????????vždycky:-))

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 13.7.2014 21:13:50

                                mondry >> jsem se jen zeptal na co ti přišli,že už sedíš:-)

                                  Nmondry - Profil | Ne 13.7.2014 21:11:23

                                  PYTLAKS >> Nešpičkuj rudochu!
                                  Psali na MRKu že jsi taky zase hounochyt:-)))))))

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 13.7.2014 21:00:30

                                    mondry >> na co ti přišli?.-))

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 13.7.2014 21:00:15

                                      Zbynda56 >> medvědí tlapu z čuníka.-)

                                        Nmondry - Profil | Ne 13.7.2014 20:51:20

                                        ŠUKI >> Odra se rychle srovnala.Už sedím!

                                          NZbynda56 - Profil | Ne 13.7.2014 20:44:16

                                          Sokolíci serte na to.Už je naložený?Medvědí tlapy jsem ještě nežral(šak to nejni velká štika nebo candát co se pouští(někdo)).