Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Ne 13.7.2014 20:07:55

    Zbynda56 >> zdar já ne,ale pepison je na tom hůř:-))

      Nsmike - Profil | Ne 13.7.2014 20:07:06

      Pepison >> ze které pasti to je?já našel medvědí trus minulý týden cca 200 metrů od grandhotelu Košárky

        NPepison - Profil | Ne 13.7.2014 20:04:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        a jedna jeste za svetla ....

          NPepison - Profil | Ne 13.7.2014 20:03:48

          pro zajimavost .... copak nam to chodi u nas v kopcich z 11. cervence

            NZbynda56 - Profil | Ne 13.7.2014 20:03:32

            PYTLAKS >> Tož ty máš ale odvahu v tým hycu.Tož eště že nemáš pleš(snad).Tak si představ jak by se dělaly puchýře,potom to praskalo,krčvavý skalp.Sam Howkins by z tebe měl radost.

              NZbynda56 - Profil | Ne 13.7.2014 19:58:28

              Ahoj pánové.Už se to blíží.Pá 18.a odjezd na weekend na Oravu.K...a já se tak těším.A esli nic nechytnu tak nevadí.Posedím s kámošama,dáme řeč,popijem cosi ze švestek úúúúúúúúúúúúúúúúž.
              Ale ten návrh na další týden určitě platí.Večer někde,zachytat,přespat a ráno zachytat a dom.A další den znova.Jak nebudu n nedělu moc ožralý(tata v charitě a moja v Italii),tak už ai v pondělí.

                NPYTLAKS - Profil | Ne 13.7.2014 19:19:54

                mondry >> já má akorát spálené noha,ruky a ksicht.-))ryby nula:-)

                  Nsmike - Profil | Ne 13.7.2014 16:46:32

                  tuzemak >> na pivo jsem vesloval já proti větru :)

                    NMilan 66 - Profil | Ne 13.7.2014 16:44:32

                    Beru plechy a gumy a jdu jim pred fotbalem provetrat supiny.

                      NMilan 66 - Profil | Ne 13.7.2014 16:43:31

                      mondry >> hoj na rece?

                        Ntuzemak - Profil | Ne 13.7.2014 16:43:18

                        smike >> tož dobrá spotřeba.o))) to pivo už ktý spotřebě nepatří,že?

                          Nsmike - Profil | Ne 13.7.2014 16:41:40

                          tuzemak >> jedna ledová káva :)

                            Ntuzemak - Profil | Ne 13.7.2014 16:25:02

                            smike >> dobré pohon:o))) a spotřeba?

                              Nsmike - Profil | Ne 13.7.2014 16:21:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              pohled na Těrlickou přehradu z člunu s manuálním pohonem :)

                                NPepison - Profil | Ne 13.7.2014 14:53:33

                                mondry >> Zdar.. Potrbujem kamion s návěsem na ty sumce😉

                                  Nmondry - Profil | Ne 13.7.2014 11:43:31

                                  POMOOOOC!!!!Zachrantě hounochyta!Potřebuju zeštelovat pazury.Včera v noci tři jízdy na candáta a ani jeden na břehu:-((((((
                                  Asi mé rybářské umění dnes ods.rou oukleje:-)))

                                    NPepison - Profil | Ne 13.7.2014 5:14:13

                                    V 5 u mně...... Mozna jsem si neřekli který den....

                                      NPepison - Profil | Ne 13.7.2014 4:58:21

                                      PYTLAKS >> nechce.....

                                        NPYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 23:01:44

                                        Pepison >> a fakt se ti chce?.-)

                                          NPYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 21:41:34

                                          Milan 66 >> tož tak nějak to bude,musí se trošku odchovat aby si na nich nepochutnali okýši a jiní hladovci.-)