Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Pepison - Profil | So 12.7.2014 21:12:34

    Milan 66 >> jeste udit ... ;-)

      Milan 66 - Profil | So 12.7.2014 21:11:07

      Pepison >> Jak Vás znám, tak jste to nejdříve zkoušeli prohnat trubkama a nic, pak sežrat, tak tež nic a nakonec jste to někde zkusili vysadit a dobrý.
      Je to tak, že?

        Pepison - Profil | So 12.7.2014 21:07:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        gulas z uhoriku je nej :-D

          Pepison - Profil | So 12.7.2014 21:07:06

          fakt tu mam ukazat z ceho si delal gulas ??? :-D

            PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 20:46:39

            Milan 66 >> já taky dávám,ale né do bečky,pepan hodí foto:-)

              mondry - Profil | So 12.7.2014 20:44:57

              ŠUKI >> na soutok šel mladej,tak uvidíme.ale v Odře plave dost marasu.já sedím na tom husím potoku.

                Milan 66 - Profil | So 12.7.2014 20:09:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kdo není v létě líný, ten je v zimě v pohodě!!!

                  Pepison - Profil | So 12.7.2014 19:58:53

                  PYTLAKS >> Stavim se. PYTLAKS - 12.7.2014 19:43:48 >>

                    PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 19:43:48

                    Pepison >> neměřil jsem je:-)

                      Pepison - Profil | So 12.7.2014 19:34:12

                      PYTLAKS >> jestli je do 10 cm tak jo

                        PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 19:24:34

                        Pepison >> chrápeš?chceš úhoře,jednoho?:-))

                          PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 18:55:57

                          Pepison >> je mi to jedno

                            Pepison - Profil | So 12.7.2014 18:55:29

                            PYTLAKS >> vymysli v kolik a kam.... Ja musim byt v 19:00 u Lubosa

                              PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 18:53:53

                              Pepison >> zítra co?

                                PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 18:51:42

                                Pepison >> já jsem neříkal že to nejde,řekl jsem mu cenu a on se neozval

                                  Pepison - Profil | So 12.7.2014 18:03:00

                                  PYTLAKS >> jo jo ...ted jsem delal u panickara ty zlaby - co si pravil ze to nejde . ja se od brezna nezastavil :-) kurna ale chtel bych mit volno pres tyden.... to by bylo enonuno

                                    PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 16:21:58

                                    smike >> tam jsem byl naposledy jak to byla svazovka:-))

                                      smike - Profil | So 12.7.2014 15:35:05

                                      Tovačov dneska...jsem zvědavý, kam ve čtvrtek sedneme :(

                                        PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 15:29:29

                                        ŠUKI >> jdu řezat dřevo bez příplatka.-)

                                          ŠUKI - Profil | So 12.7.2014 15:20:08

                                          PYTLAKS >> Mám depku,musím jít za příplatky do rachoty.Chybí liguére :-(