Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 15:17:46

    ŠUKI >> jako že by si víc přidal?.-))

      ŠUKI - Profil | So 12.7.2014 15:16:16

      mondry >> Oslavička,slivovička a bude z toho pořádná opička...!Zase jdeš na ten Husí potok?Val na soutok s Lubinou,voda pomalu padá ale určitě tam ještě bude.

        ŠUKI - Profil | So 12.7.2014 15:11:20

        PYTLAKS >> To víš příplatky jsou příplatky:-):-)

          PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 15:06:21

          mondry >> tož cosi lapni:-))

            mondry - Profil | So 12.7.2014 15:04:52

            PYTLAKS >> Tvoje mínus.:-)Valím na rychlou oslavičku a pak se nechám odvézt tam co minulý týden:-))))Čusík hovnochyti:-))

              PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 14:50:26

              mondry >> dnes ne:-))papíry jsem říkal až po zbrojáku:-)

                mondry - Profil | So 12.7.2014 14:48:35

                PYTLAKS >> Zrob si ty papíry na vůz bo z tím Pepánkem si moc nezachytáš!Nebo mám pro tebe přijet a jdem někam k vodě?:-)

                  PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 14:46:26

                  mondry >> to víš,on chodí v sobotu a nedělu a přes týden je doma:-)

                    mondry - Profil | So 12.7.2014 14:40:55

                    Pepison >> Co kuva děláš na mrku?Máš dřít v robotě nebo zas zítra toho Tomáša nikam nevyvezeš!

                      Pepison - Profil | So 12.7.2014 13:24:44

                      ŠUKI >> já chodím pěšky nebo na skialpy mimo cesty a sjezdovky. (jináč lyžaři už foukaj několik let...)

                        Pepison - Profil | So 12.7.2014 13:22:47

                        Kajman60 >> však to tam budem sbirat
                        jak na bataku

                          PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 8:00:53

                          Pepison >> asi jo,ale usnul jsem u bedny:-((

                            PYTLAKS - Profil | So 12.7.2014 8:00:30

                            mondry >> ten a deset takových:-))

                              ŠUKI - Profil | So 12.7.2014 7:55:57

                              Pepison >> Ty jezdíš v teplákové bundě nebo na trojkolce?:-) A bude se fůkat aj na běžkach,takže žádný rum na Pustevnách na zahřátí ale pěkně svižně s kopca dolů.

                                Kajman60 - Profil | So 12.7.2014 0:03:39

                                Pepison >> .......sem nekde cetl ze to tam budou vypoustet a bagrovat--))) dostali pry prachy z EU ..na odbahneni..)))))fsecky fjordy...

                                  mondry - Profil | Pá 11.7.2014 23:26:15

                                  Pepison >> Kecáš!Všech 500 mám ve sklepě.Byl jsem je kontrolovat!

                                    mondry - Profil | Pá 11.7.2014 23:24:41

                                    Pepison >> Jsi osvč tak můžeš makat celých 24 hodin denně.A když si o hodinu přivstaneš tak můžeš makat i 25 hodin denně:-))))

                                      Pepison - Profil | Pá 11.7.2014 23:18:44

                                      PYTLAKS >> zizaly jsou venku ...

                                        Pepison - Profil | Pá 11.7.2014 23:18:21

                                        mondry >> ale rad bych

                                          Pepison - Profil | Pá 11.7.2014 23:17:58

                                          mondry >> dnes jsem nedelal .... a jestli zitra nestihnu to co musim ...tak pojedu leda do ....