Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    mondry - Profil | Pá 11.7.2014 23:15:53

    Pepison >> Tak jasně že rozdíl to je.Hlavní je nezaspat:-))) (trocha nadsázky)
    A co teď,sobota a neděle?Harta?

      Pepison - Profil | Pá 11.7.2014 23:09:59

      mondry >> jet tady 100 km na par hodin ... a jet 2400 km na 14 dni je trosku rozdil :-D

        mondry - Profil | Pá 11.7.2014 23:04:33

        Pepison >> No právě.Beru to podle vašich posledních plánů vyrazit někde na ryby.Každý den nový nápad,plánování,domluva a nakonec nic:-))))

          Pepison - Profil | Pá 11.7.2014 23:01:15

          mondry >> kura do 30. uz moc casu neni ...

            mondry - Profil | Pá 11.7.2014 23:00:05

            Pepison >> Tak ti přeju at ho stihneš:-)))

              Pepison - Profil | Pá 11.7.2014 22:51:12

              panove .... zaplatil jsem trajekt :-) akce norsko se zacla :-)

                mondry - Profil | Pá 11.7.2014 22:43:26

                PYTLAKS >> On ne!Vždyť je rodinný typ!:-))

                  PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 22:42:13

                  mondry >> já ne,ale on.-)

                    mondry - Profil | Pá 11.7.2014 22:40:53

                    PYTLAKS >> Zas budete plechoví?:-))))

                      PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 22:39:09

                      Pepison >> zítra je memoriál?tož to v nedělu asi nikde nejedem co?

                        Pepison - Profil | Pá 11.7.2014 22:37:50

                        PYTLAKS >> netusim ... zitra je memorial.... a horecky fest

                          PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 22:14:23

                          Pepison >> já nevím slyším rachot,co je na balitě?

                            Pepison - Profil | Pá 11.7.2014 21:57:21

                            PYTLAKS >> jestli je koks u bality tak jo.....

                              PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 21:44:35

                              Pepison >> není na koksu zábava?

                                PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 19:59:24

                                Pepison >> tam to bude v klidu,tam nahoře kolem hospod a na baťáku to bude horší:-)

                                  Pepison - Profil | Pá 11.7.2014 19:53:13

                                  PYTLAKS >> ja sem se navalil jenom jednou .... a vyslo mi to nastesti ... kdybych tusil ze je za to takovy ranec tak si nedam ...

                                    PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 19:08:41

                                    smike >> nic,sifon,dva.-)

                                      smike - Profil | Pá 11.7.2014 19:07:24

                                      PYTLAKS >> a fuknout do Drageru...

                                        PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 18:45:36

                                        Pepison >> no já si dávám narozdíl od někoho pozor:-))

                                          PYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 18:45:09

                                          smike >> policajti chtěli jenom občanku:-))