Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 18:37:01

    PYTLAKS >> uz musis setrit na pokutu ...bo jednou to prijde :-D

      Nsmike - Profil | Pá 11.7.2014 18:28:07

      PYTLAKS >> tož tos viděl málo.já dostal regulérně dýchat od policajtů na Těrlicku loni.brali všechny, co tam jezdili se spalovákem

        NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 18:20:23

        mondry >> zatím jsem neviděl že by dávali dýchat,pokud opravdu neděláš psí kusy na vodě,tož jim to je asi jedno:-))jednou si opisovali číslo motoru jestli není kradený:-)spíš to platí na ty hausbotáře jak chlastajů a pak se rozhodnů vyjet na vodu:-)

          Ntuzemak - Profil | Pá 11.7.2014 18:18:22

          Pepison >> to ju,jezdí i 4 vedle sebe,jako mistři světa.-)))

            Nmondry - Profil | Pá 11.7.2014 18:17:56

            PYTLAKS >> No tak to kamaráde žádné kecy nejsů!!!Víš jak možů být nebezpeční když jsou navalení?A nejvíc mě nasere taký ožralý kormidelník když se aj s loďů motá po cestě!:-))))))))))))))))))))))

              NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 18:13:19

              Pepison >> to sů jenom kecy.-))

                NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 18:10:56

                tuzemak >> nejhorsi je ze ti cyklisti ... hlavne dresovi si mysli ze jsou nesmrtelni...

                  Ntuzemak - Profil | Pá 11.7.2014 18:07:34

                  Pepison >> kamoš z práce mě říkal,jeho kamoš na kole platil 20 litrů,něco vypito,a ještě hubatej na cajty.o)))

                    NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 18:05:55

                    tuzemak >> je to tak ....

                      Ntuzemak - Profil | Pá 11.7.2014 18:02:00

                      Pepison >> žádný metr nejní stejný,to máš pravdu,ožralé na kole,to je horor,když ho potkáš ještě bez světel,to je už na pořádnou přesdržku...

                        NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 17:58:37

                        tuzemak >> to urcite ne .... akorat si myslim ze opet neni stejny metr ... takove pokuty by meli mit i cyklisti na ceste aby byl stejny metr

                          Ntuzemak - Profil | Pá 11.7.2014 17:53:47

                          Pepison >> njn už to nebude ono,ale za pruser to nestojí.o)))

                            NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 17:51:08

                            tuzemak >> neznam.... ;-) ale je to dobre .... ja ridim auto a vabim ... a pytlaks bude susit az do odjezdu :-D nejak to ztrati kouzlo

                              Ntuzemak - Profil | Pá 11.7.2014 17:41:05

                              Pepison >> spíš nějakýho abstinenta,teda pokud ho tam u vás najdete.o))))

                                NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 17:30:28

                                PYTLAKS >> slysel si zpravy ?? az 100 000 pokuta za ozraleho na lodi (ten u motora) :-D budem muset brat s sebou nejake drobne :-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 17:00:37

                                  Kajman60 >> občas:-),na brčko větší a do čeřeňa prcci:-))

                                    NKajman60 - Profil | Pá 11.7.2014 16:58:35

                                    PYTLAKS >> ...zje tu?,. ty líny se musí nachytat na hnojáky nebo lze i do čeřena?,

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 16:21:19

                                      Pepison >> zatím jenom objednat.-)

                                        NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 16:11:30

                                        PYTLAKS >> byl si pro drivi ???

                                          NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 15:39:26

                                          venca1 >> bečva vypadala ráno v klidu.-.)