Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nvenca1 - Profil | Pá 11.7.2014 14:48:49

    PYTLAKS >> Tady lije jak z konve. Po cestě by se dalo jezdit i na lodi, kolik je tam vody.:-))

      NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 14:46:49

      kolib >> je už zas ide černo a bůřa.-)

        Nkolib - Profil | Pá 11.7.2014 14:46:15

        PYTLAKS >> Tak na huby seru je tam pěkný mkazec.. venku... :-)

          NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 14:44:54

          venca1 >> nevím,ještě jsem nebyl v hoře:-)

            NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 14:40:34

            venca1 >> to se nevi ...ja myslim ze jo :-)

              Nvenca1 - Profil | Pá 11.7.2014 14:33:21

              PYTLAKS >> Roste něco?

                NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 14:31:41

                Pepison >> už je pozdě,od 17 hlídám a obírám rybíz.-)

                  NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 14:12:07

                  PYTLAKS >> a co hriby ??

                    NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 14:08:02

                    Pepison >> :-((

                      NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 13:56:18

                      PYTLAKS >> ok

                        NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 13:51:25

                        Pepison >> mu zavolám jestli je doma.-)

                          NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 13:50:53

                          PYTLAKS >> ke korysovi ??? muzem zajet ...

                            NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 12:04:18

                            Kajman60 >> jsi se měl stavit st,čt,pá, jsem od 17h doma:-)

                              NKajman60 - Profil | Pá 11.7.2014 11:59:33

                              PYTLAKS >> .sem fčera jel v 17 kolem tebe, sem měl chuť -exkurzovat..)))byl jsem u Karla..

                                NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 11:59:15

                                Pepison >> nezajedem na líny?pokud bude možnost?

                                  NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 11:57:44

                                  Pepison >> tak dupej.-)

                                    NPYTLAKS - Profil | Pá 11.7.2014 11:57:33

                                    ŠUKI >> pán je romantik.-))se móžeš ráno podívat na svoje-kalné:-))

                                      NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 11:52:46

                                      PYTLAKS >> snad to zítra stihnu.....

                                        NPepison - Profil | Pá 11.7.2014 11:51:19

                                        PYTLAKS >> den v prdeli... V takovém dešti nejdu ani nahodou

                                          NŠUKI - Profil | Pá 11.7.2014 11:41:12

                                          smike >> Příště bez brýlí ať víme jakou má barvu očí óóó:-):-)