Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NKajman60 - Profil | Út 18.5.2021 21:18:39

    Jezisikristekurwawermachtdekujiti Zneňku za..libiçapičo...😂Stav se negdy..👍😂

      NKajman60 - Profil | Út 18.5.2021 18:55:04

      F16 >> ...tež pudu kominem-)

        NPolčis - Profil | Ne 2.5.2021 15:23:29

        PYTLAKS >> Před dvaceti roky jsem to poznal,ale lepší zářez mám kousek výš z Václaváku 😅

          NF16 - Profil | Ne 2.5.2021 13:48:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          PYTLAKS - 2.5.2021 13:34:01 >> bych si nedovolil, ale když už tady ta udírna je😊

            NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 13:36:24

            Milan 66 >> tu se to též honí

              NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 13:35:05

              Polčis >> prý perlovka je tuto já za pár kaček

                NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 13:34:01

                F16 >>se mi sereš do kšeftu jo? 😁

                  NMilan 66 - Profil | Ne 2.5.2021 13:16:35

                  PYTLAKS >> Brusperk prselo, ne, pak zas jo.

                    Nsmike - Profil | Ne 2.5.2021 13:05:52

                    Polčis >> tak to jo 👍😂

                      NPolčis - Profil | Ne 2.5.2021 12:53:01

                      smike >> Na ozdobu,jako všechny 😃

                        Nsmike - Profil | Ne 2.5.2021 12:47:13

                        Polčis >> na co ti budou?😂

                          NPolčis - Profil | Ne 2.5.2021 12:34:30

                          F16 >> To jo, potřebuju nové pruty 😅

                            NF16 - Profil | Ne 2.5.2021 12:30:00

                            Polčis >> to ušetříš peněz.😆

                              NPolčis - Profil | Ne 2.5.2021 12:17:27

                              F16 >> V březnu jsem byl na výletě tady a přímo pod orlojem pivo levnější jak tady u letiště a jídlo za 200,-.
                              Ale co, dám si půst,skoro rok jsem vysedával v hospodě ve Vodňanech 😅

                                NF16 - Profil | Ne 2.5.2021 12:13:52

                                Polčis >> jak jsem tam byl dceři na promoce byla třetinka za pade a kafe taky.

                                  NPolčis - Profil | Ne 2.5.2021 12:09:05

                                  F16 >> Já nemám ani chuť na pivo, mají tady nedobrou Plzeň za 44,- a to můžu jebat 💩

                                    NPolčis - Profil | Ne 2.5.2021 12:07:48

                                    PYTLAKS >> Jenom robota naštěstí 😃I když Praha je plná kurew 😅

                                      NF16 - Profil | Ne 2.5.2021 11:59:10

                                      PYTLAKS >> za tři týdny udím maso. Mam čerpadlo.

                                        NF16 - Profil | Ne 2.5.2021 11:57:44

                                        Polčis >> padla už včera. Dnes flašky.

                                          NPYTLAKS - Profil | Ne 2.5.2021 11:38:53

                                          smike >> dej pokoj s vodu, sotva zeslezl sněh a už zase chčije