Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NKajman60 - Profil | Út 9.3.2021 23:57:24

    PYTLAKS >> ...........................

      NPYTLAKS - Profil | Út 9.3.2021 23:16:02

      Kajman60 >> neblazni

        NKajman60 - Profil | Út 9.3.2021 22:53:40

        PYTLAKS >> ...šak viš,,ogare,,,,šak viš... ja do švestek..tak možu.

        ..a nebečim,,,že mi chybi jedno warle....-(

          NPYTLAKS - Profil | Út 9.3.2021 22:12:59

          Kajman60 >> no dyk

            NKajman60 - Profil | Út 9.3.2021 22:08:44

            PYTLAKS >> ..nojono..ale do mě tehdy vlezla..nebo se proudila ..jak se pravi,,?pata(šesta,sedma)) miza,..-))..a stejně zas to skončilo u štamprli..-)ú)

            ..a jsem si vědom že to píšu na >veřejnym beskyďaku<...nemam se za co stydět...a ti falešni Kokoti co tu občas vlezou.. viz IvoD..atd...ať jim třeba mraz gule rozerve,,,bo ty gule ňemaju...HOWGH..
            pravil Stary krokodyl.--)))))

              NPYTLAKS - Profil | Út 9.3.2021 21:54:17

              Kajman60 >> zdechly, lepší sedět v křesle u ventek

                NKajman60 - Profil | Út 9.3.2021 21:50:54

                FockeWulf >> ...ja se díval celou "plavbu tam"...zpět si nepamatuju.-)))

                  NFockeWulf - Profil | Út 9.3.2021 21:48:24

                  Kajman60 >> A díval se?

                    NKajman60 - Profil | Út 9.3.2021 21:47:49

                    PYTLAKS >> ...brďo,,,ja pod vlivem Grantsky jsem schopny přeplavat aji Tichavku......-)))

                    ...a na druhy den se divim, od čeho mam rozbite čelo.-----))

                      NKajman60 - Profil | Út 9.3.2021 21:40:58

                      PYTLAKS >> ...ty neumiš plavat "pod vlivem???"...by ti někeři povykladali jak sem plaval proti větru,,,((protivitr jak cyp))...na Hartě...na druhu stanu za ....----kujwa už nevim jak se menovala..-))

                      ..ale ty kozy...kozy...a chlap pil ruma a bylo mu to jedno.-))

                        NPYTLAKS - Profil | Út 9.3.2021 21:36:05

                        Kajman60 >> no ty vole, nebyl čas, měli jsme rozdelaneho granta

                          NPYTLAKS - Profil | Út 9.3.2021 21:31:18

                          smike >> však jsme byli níž

                            NKajman60 - Profil | Út 9.3.2021 21:30:54

                            PYTLAKS >> .......................................neumiš plavat?...kuknu,,,liznu,,,a vidim.-))))

                              Nsmike - Profil | Út 9.3.2021 21:29:26

                              PYTLAKS >> však dobře zakrmila,jste měli po proudu chytat 👍😉

                                NPYTLAKS - Profil | Út 9.3.2021 21:26:36

                                Kajman60 >> bylo to daleko na protějším břehu

                                  NPYTLAKS - Profil | Út 9.3.2021 21:25:50

                                  mlíčnák >> poprvé v životě v robotě chytnes do ruky něco jiného než tužku a už si chrobalivy😁

                                    NPYTLAKS - Profil | Út 9.3.2021 21:24:41

                                    Kolis >> leží nešuká

                                      NKolis - Profil | Út 9.3.2021 20:55:26

                                      mlíčnák >> a sukat možes?! 😝🤣

                                        Nmlíčnák - Profil | Út 9.3.2021 20:33:55

                                        PYTLAKS >> marodim,rameno v .. .,pstruhovka ohrožená ze dvuch stran☹️

                                          NKajman60 - Profil | Út 9.3.2021 20:18:51

                                          PYTLAKS >> ..no, aspoň měla charakter , a jakž takž dodržovala hygienu..a nebo "to"..chtěla vyplachnůt.-))ů(( ....-)