Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NDarďas - Profil | Ne 28.2.2021 16:54:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    PYTLAKS >> .

      NPYTLAKS - Profil | Ne 28.2.2021 16:49:13

      Darďas >> jak máš ten řemen na ten narezak, je zevnitř podélně drazkovany?

        NPYTLAKS - Profil | Ne 28.2.2021 16:48:01

        ŠUKI >> nepoznáš dílo od extravagantního umělce? 😄🥃

          NŠUKI - Profil | Ne 28.2.2021 16:32:47

          Darďas >> To víš, jiný okres už si musí zvykat 🤣

            NDarďas - Profil | Ne 28.2.2021 16:23:19

            ŠUKI >> Tečka.Asi končí.:-)

              NŠUKI - Profil | Ne 28.2.2021 16:21:22

              smike >> Co tím chtěl asi Michal říci? 🤣🤣🤣

                Nsmike - Profil | Ne 28.2.2021 15:54:04

                .

                  NPYTLAKS - Profil | Út 16.2.2021 7:51:38

                  Zdar ogaři

                    NPYTLAKS - Profil | Út 16.2.2021 7:51:23

                    Kajman60 >> tu volavek nět

                      NKajman60 - Profil | Út 16.2.2021 1:04:20

                      PYTLAKS >> ...jj, i možná dýl...jeden mi léta pravidelně v noci lítal v korytě...cocot je široký jak ten potok. A volavka několik zim v noci spala pod mostem, než ji bylo "domluveno"...aby teho pytlačení nechala..-))

                        NPYTLAKS - Profil | Út 16.2.2021 0:22:52

                        Kajman60 >> ti černí capi sů tu už 20 roků, mladí se vracaju do rodného hnizda

                          NKajman60 - Profil | Po 15.2.2021 23:51:00

                          ŠUKI >> ...a ledňáčci, tři páry bo už pár let mají co lovit..😉

                            NKajman60 - Profil | Po 15.2.2021 23:37:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ŠUKI >> běžná velikost u mě..i větší...potočaci se už pár let vracejí,i střevle, vranky a dost kamenáču. Akorát ten negr čáp mě tu na Rakovcu sere.Vydra se už přes dva roky neukázala ale na vtoku do Lubiny furt je.Asi ji víc chutnají lipani a velcí jelci...🤔

                              NPYTLAKS - Profil | Po 15.2.2021 21:31:40

                              ŠUKI >> byla, ale bylo pořád dost vody

                                NŠUKI - Profil | Po 15.2.2021 20:59:23

                                PYTLAKS >> Nebyla chemie!!! Kolik bylo a jakých pstruhů v Tichavce v úseku Kunčice p. Ondřejníkem zkružárna za mých školnich let 🤣 kde jsem tam trávil vždy jeden měsíc prázdnin.

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 15.2.2021 20:38:56

                                  ŠUKI >> kdysi byly vypuste kanálů přímo do potoka a kolik v ní bylo ryb, včil nic a ani ryby

                                    NŠUKI - Profil | Po 15.2.2021 20:21:33

                                    PYTLAKS >> Ale už je jiná koncentrace močoviny 😁

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 15.2.2021 20:08:04

                                      ŠUKI >> to ti pak zvedá potok u tebe

                                        NŠUKI - Profil | Po 15.2.2021 20:03:59

                                        PYTLAKS >> Tak už tam příště nesmím močit 🤣

                                          NPYTLAKS - Profil | Po 15.2.2021 19:58:13

                                          ŠUKI >> jo