Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    ŠUKI - Profil | Po 15.2.2021 19:53:57

    PYTLAKS >> To je na pravé straně jak se k tobě přijíždí?

      PYTLAKS - Profil | Po 15.2.2021 19:53:26

      FockeWulf >> já jsem měl pstruhovku naposledy tak 10 roků zpět, pytlacit nechodím

        FockeWulf - Profil | Po 15.2.2021 19:51:28

        PYTLAKS >> No tak to ty tesco ryby jdou aspoň vybrat každý den na večeři, ne?:):)

          PYTLAKS - Profil | Po 15.2.2021 19:50:16

          FockeWulf >> jo, teče mi kusek od chalupy, někdy tu nasypů duhone a siveny, pár 20cm potocaku tu je

            FockeWulf - Profil | Po 15.2.2021 19:48:09

            PYTLAKS >> To je Lomná?

              PYTLAKS - Profil | Po 15.2.2021 19:12:12

              ŠUKI >> byla skoro vždycky taká, pstruhu po kokot, včil se tu aspoň vranky vrátily

                PYTLAKS - Profil | Po 15.2.2021 19:11:16

                FockeWulf >> to není od vydry

                  ŠUKI - Profil | Po 15.2.2021 18:11:39

                  FockeWulf >> V té "stoce" nemůže být žádný život! Je to hnus co dokáže "člověk" napáchat!!!

                    FockeWulf - Profil | Po 15.2.2021 17:52:50

                    PYTLAKS >> Železa!

                      PYTLAKS - Profil | Po 15.2.2021 9:16:21

                      Zdar ogaři

                        PYTLAKS - Profil | Pá 12.2.2021 8:54:21

                        Zdar ogaři

                          PYTLAKS - Profil | Čt 11.2.2021 8:00:37

                          Zima jak cyp

                            PYTLAKS - Profil | Čt 11.2.2021 7:59:48

                            Zdar ogaři

                              Kajman60 - Profil | Čt 11.2.2021 2:30:46

                              smike >> ....pudem,,Mišo,,,pudem,, a na cestu nakúpim tolik "kapek"....že to neunesem...Bo prý je tam take horko(pravila babina))...že se to tam vypaří...(..ser na žrádlo,,za života jsme se nažrali dost...))

                                PYTLAKS - Profil | Pá 22.1.2021 22:19:59

                                ŠUKI >> buď rád že neplavu, pak bys tam měl úplně prd

                                  ŠUKI - Profil | Pá 22.1.2021 21:42:22

                                  PYTLAKS >> Zatím jenom krapetek. Dokud mi ryby neplavou pod plotem tak nízká voda jest 😆

                                    PYTLAKS - Profil | Pá 22.1.2021 14:13:15

                                    to je počasí,před necelým týdnem -18°,třičtvrtě metra sněhu a dnes +8°a leje jak cyp,šukálisto,potok půjde hore:-)

                                      PYTLAKS - Profil | Pá 22.1.2021 14:11:56

                                      zdar ogaři:-)

                                        palovák62 - Profil | Po 18.1.2021 20:20:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Přátelé společně s Honzou7 a dalšími přáteli jsme plánovali sraz přátel retro rybařiny u nás v Sedlnicích na 6.2.2021 . Zváni budou i další přátelé, kteří si budou chtít pokecat o staré rybařině . Bohužel COVID nám to zatím nedovoluje . O náhradním termínu budeme včas informovat.

                                          PYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 19:03:17

                                          ŠUKI >> však píšu že z poruby