Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NŠUKI - Profil | Po 18.1.2021 18:55:55

    PYTLAKS >> Ale odkud pochází... snad ne z Jistebníku 😂

      NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 18:53:16

      ŠUKI >> poruba je kůsek od tebe jo?.-)navíc tu byla víc jak v ově:-)

        NŠUKI - Profil | Po 18.1.2021 18:35:13

        PYTLAKS >> Hlavně že sis vzal robu kousek odtud 😜

          NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 18:25:40

          ŠUKI >> ani náhodou, co bych tam v tych prdelovicach dělal

            NŠUKI - Profil | Po 18.1.2021 18:23:46

            PYTLAKS >> Snad jsi ne projížděl okolo....

              NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 18:19:45

              ŠUKI >> robu jsem na mysli neměl

                NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 18:18:47

                F16 >> zas se budu trmacat kdesi sám

                  NŠUKI - Profil | Po 18.1.2021 17:47:13

                  F16 >> Já nepojdu, já jsem a budu věčný ...:-)

                    NF16 - Profil | Po 18.1.2021 17:42:09

                    ŠUKI >> až pojdeš??? To by jsi jim tam smrděl :-)

                      NŠUKI - Profil | Po 18.1.2021 17:34:21

                      F16 >> Jak kdo. Já tady a u Psoty :-)

                        NŠUKI - Profil | Po 18.1.2021 17:33:31

                        PYTLAKS >> Roba je ještě v práci :-) Do půl osmé možu barabovat !

                          NF16 - Profil | Po 18.1.2021 17:27:47

                          smike >> to je fakt :-)

                            NF16 - Profil | Po 18.1.2021 17:27:07

                            PYTLAKS >> taky se říká, že jinde než v pekle kamarády nenajdeš :-)

                              NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 17:15:47

                              ŠUKI >> bacha si pod dohledem

                                NŠUKI - Profil | Po 18.1.2021 16:08:34

                                smike >> Jídlo je až na druhém místě 😂

                                  Nsmike - Profil | Po 18.1.2021 15:50:06

                                  F16 >> všichni půjdem do pekla a Pytlon nám tam bude vařit kotlíkovy guláš 😉

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 15:48:06

                                    F16 >> no co už, stejně je pak prd, prach si a v prach se navrátíš nebo jak se to říká

                                      NF16 - Profil | Po 18.1.2021 14:51:06

                                      PYTLAKS >> tak smůla. Půjdeš :-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 14:41:52

                                        F16 >> mě ani tam nevezmů, chodí tam celá partija aj se srncem

                                          NF16 - Profil | Po 18.1.2021 14:36:48

                                          PYTLAKS >> to je záslužný čin. Možná nepůjdeš do pekla :-)))