Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 14:31:38

    F16 >> byla na podzim, včil jsem ju neviděl bo jim nosíme do krmelca ať mi pak neohryzavaju stromky

      NF16 - Profil | Po 18.1.2021 14:28:48

      PYTLAKS >> a co srnka, ještě k tobě chodí?

        NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 14:24:54

        smike >> nemám, jen čili utopence

          NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 14:24:13

          F16 >> jebu na ně 😄

            Nsmike - Profil | Po 18.1.2021 14:23:25

            F16 >> a klobasama 😉 napiš, že jsou bio a prodávej za 200/ks 😉

              NF16 - Profil | Po 18.1.2021 14:22:35

              PYTLAKS >> otevři stánek se svařákem :-)

                NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 13:57:51

                smike >> včil je pode mnů tak 30 běžkařů určitě:-)

                  NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 13:57:16

                  smike >> včera se vedle probíraly běžky:-))

                    Nsmike - Profil | Po 18.1.2021 12:41:48

                    PYTLAKS >> no, tady najdeš sportovců 😂

                      NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 12:40:17

                      kdo chce na běžky tak pode mnů na lůce sů vyhrnuté okruhy:-)

                        NPYTLAKS - Profil | Po 18.1.2021 12:39:36

                        zdar ogaři:-)

                          NPYTLAKS - Profil | So 16.1.2021 17:31:22

                          F16 >> ti si piš, musí hazat sněh, vozit dřevo 😄

                            NF16 - Profil | So 16.1.2021 16:57:23

                            PYTLAKS >> bo umíš zakřičet:-)

                              NPYTLAKS - Profil | So 16.1.2021 16:49:53

                              F16 >> tak též gembli, ale 2x za den sů venku

                                NF16 - Profil | So 16.1.2021 16:08:51

                                PYTLAKS >> ty tvoje ještě jo.Tady jen málo. Všichni sedí u počítačů, jak my :-)

                                  NPYTLAKS - Profil | So 16.1.2021 15:43:10

                                  F16 >> už je tu zima jak kdysi dávno, furt sněží, ale jak dlůho vydrží netuším, děcka možu sanovat a bruslit

                                    NFockeWulf - Profil | So 16.1.2021 15:29:46

                                    F16 >> To jo, já mám Sudety rád.

                                      NF16 - Profil | So 16.1.2021 15:18:55

                                      PYTLAKS >> užívám si té krásy dokavaď je.

                                        NPYTLAKS - Profil | So 16.1.2021 14:41:23

                                        F16 >> jak dlůho?

                                          NF16 - Profil | So 16.1.2021 14:29:10

                                          FockeWulf >> ale zase je tam hezky :-)