Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NFockeWulf - Profil | Čt 14.1.2021 11:38:08

    F16 >> Já mám kámoše z Nýdku a ten své domovině říká Opičí hory. Zle jazyky zem zubatých žab skloňují podle vzoru Prdel, takže v Bruntali:)

      NPYTLAKS - Profil | Čt 14.1.2021 9:54:27

      Už to tu též vypadá jak v zimě

        NF16 - Profil | Čt 14.1.2021 9:19:22

        FockeWulf >> Opičí se říká Bruntálsku. Taky tam jsou Zubaté žáby :-)

          NPYTLAKS - Profil | Čt 14.1.2021 7:30:39

          zdar ogaři:-)

            NPYTLAKS - Profil | Čt 14.1.2021 7:30:23

            Milan 66 >> včil už to aj tu tak vypadá

              NMilan 66 - Profil | Čt 14.1.2021 6:20:14

              PYTLAKS >> ofotil stranku z kalendáře.

                NPYTLAKS - Profil | St 13.1.2021 23:24:10

                smike >> tu včil snez, ale tolik sněhu tu není

                  NPYTLAKS - Profil | St 13.1.2021 22:00:30

                  FockeWulf >> vím prd

                    NFockeWulf - Profil | St 13.1.2021 20:18:27

                    PYTLAKS >> Neříká se tomu tam Opičí hory?:):)

                      NPYTLAKS - Profil | St 13.1.2021 13:23:44

                      smike >>odpověď jak noha

                        Nsmike - Profil | St 13.1.2021 12:54:22

                        PYTLAKS >> co už,no

                          NPYTLAKS - Profil | St 13.1.2021 12:52:52

                          smike >> to je někde z té tvojí gorolske prdele?

                            Nsmike - Profil | St 13.1.2021 12:50:46

                            PYTLAKS >> Frýdek daleko 😉

                              NPYTLAKS - Profil | St 13.1.2021 12:50:09

                              smike >> tož to není z Frýdku

                                Nsmike - Profil | St 13.1.2021 12:49:04

                                PYTLAKS >> něco je 😉

                                  NPYTLAKS - Profil | St 13.1.2021 12:46:47

                                  Tož co, kolik je kde sněhu?

                                    NPYTLAKS - Profil | St 13.1.2021 12:46:13

                                    Zdar ogaři

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2021 13:58:25

                                      nadrazak >> čep je čep

                                        Nnadrazak - Profil | Pá 1.1.2021 13:30:51

                                        PYTLAKS >> Musím ti říct,že ty zavřené putyky mi už nechybí ze začátku jsem nadával jako špaček ale časem mi to přestalo vadit.:-))

                                          Nnadrazak - Profil | Pá 1.1.2021 13:29:18

                                          PYTLAKS >> Bylinky taky můžu.:-)) V klídku popít půjde až v úterý po noční.:-))