Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2021 13:27:22

    nadrazak >> piju jen bylinkový čaj nebo pivo:-)

      Nnadrazak - Profil | Pá 1.1.2021 13:23:47

      PYTLAKS >> Přežraný jsem byl také a slopat se mi chtělo,byl velký šmak ale cola už mi lezla i ušima tož pak čaj a kafe.

        NPYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2021 13:21:23

        nadrazak >> já jsem měl včera v 22 poslední pivo,byl jsem tak přežraný,že se mi nechtělo ani pít,tak voltáž skoro žádná:-)

          Nnadrazak - Profil | Pá 1.1.2021 12:25:06

          smike >> Tak to zatím dorovnáváš hladinku jak vidím,mazej na procházku vyvětrat hlavu a G.:-))

            Nsmike - Profil | Pá 1.1.2021 12:23:00

            nadrazak >> já už piju třetí rundu 😉

              Nnadrazak - Profil | Pá 1.1.2021 12:22:31

              smike >> Twl ty ještě nevyspáváš,to se divím.:-)) Do zelí nikomu nelezu,na to jsou jiní otrlejší než já.:-))

                Nsmike - Profil | Pá 1.1.2021 12:20:57

                nadrazak >> beztak tam akorát klátíš ty cigánské uklízečky 😂🤪

                  Nnadrazak - Profil | Pá 1.1.2021 12:18:32

                  PYTLAKS >> To je fakt,celé svátky su pomalu jak abstinent,to by Smajk nepřežil.:-))

                    NPYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2021 12:14:53

                    nadrazak >> aspoň pošetříš játro a bobule:-)

                      Nnadrazak - Profil | Pá 1.1.2021 12:13:00

                      PYTLAKS >> Jak jinak už toho je moc. Celé svátky v práci.

                        NPYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2021 12:11:04

                        nadrazak >> zas šichta?.-)

                          NPYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2021 12:10:51

                          všecky vicu v tym novym hicu:-)

                            NPYTLAKS - Profil | Pá 1.1.2021 12:10:22

                            zdar ogaři:-)

                              Nnadrazak - Profil | Pá 1.1.2021 7:51:39

                              Hodně zdraví,krásných zážitků u vody a velké úlovky v roce 2021 všem na rynku.:-))

                                NPYTLAKS - Profil | Čt 24.12.2020 16:00:42

                                smike >> asi tak jak osel v uheráku nebo kůň v koňským salámu:-)

                                  Nnadrazak - Profil | Čt 24.12.2020 14:18:54

                                  smike >> woe,to jsi mě dostal ale Tom by to nerozchodil tak jsem v klidu.:-))

                                    Nsmike - Profil | Čt 24.12.2020 14:15:48

                                    nadrazak >> woe,co myslíš, že máš v té čabajce? 😂

                                      NPYTLAKS - Profil | Čt 24.12.2020 13:53:56

                                      nadrazak >> to už ne, jedině roza

                                        Nnadrazak - Profil | Čt 24.12.2020 13:45:02

                                        PYTLAKS >> Však počkej až ti přijdou všichni do baráku poděkovat za dárečky,to bude veselo.:-))

                                          NPYTLAKS - Profil | Čt 24.12.2020 13:40:32

                                          nadrazak >> nejen ona, ale aj celá její partija