Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Nnadrazak - Profil | Čt 24.12.2020 13:38:17

    PYTLAKS >> Tož to se bude mít dobře holka.:-))

      NPYTLAKS - Profil | Čt 24.12.2020 13:37:25

      nadrazak >> dostane jabka, mrkvu a oves

        Nnadrazak - Profil | Čt 24.12.2020 13:32:14

        PYTLAKS >> Doufám,že kluci donesli Róze aspoň trošec fajneho sena když jsou ty svátky.:-))

          Nnadrazak - Profil | Čt 24.12.2020 13:30:58

          PYTLAKS >> Díky to mi ještě chybělo.:-))

            NPYTLAKS - Profil | Čt 24.12.2020 13:30:21

            nadrazak >> není zač a užij si sichty😁

              Nnadrazak - Profil | Čt 24.12.2020 13:29:34

              PYTLAKS >> Taky Tome a ještě jednou díky.:-))

                NPYTLAKS - Profil | Čt 24.12.2020 13:26:17

                Zlaté prase se zase konat nebude, noční dílo

                  NPYTLAKS - Profil | Čt 24.12.2020 13:25:16

                  Tož ogaři, příjemné svátky, hlavně zdraví a pohody aj v tym dalším roku

                    Nnadrazak - Profil | Čt 24.12.2020 13:06:28

                    Milan 66 >> Jedni chodí na punč a svařák,jiní pomáhají s přípravami a smajk vyžírá lednicu a slope.:-))

                      Nnadrazak - Profil | Čt 24.12.2020 12:43:34

                      Milan 66 >> Tak to má být,pořádně si to užít,já až do večera v práci.

                        NMilan 66 - Profil | Čt 24.12.2020 12:42:39

                        nadrazak >> jj, my už byli na punč a rum, taky se chystáme. 😀😀😀😀

                          Nnadrazak - Profil | Čt 24.12.2020 12:41:38

                          Milan 66 >> Jak vidno všichni se chystají na večer.

                            NMilan 66 - Profil | Čt 24.12.2020 12:40:44

                            Hezké svátky Beskyde!!!

                              Npalovák62 - Profil | Čt 24.12.2020 11:28:06

                              Přátelé ,Vám všem přeji klidné vánoční svátky a hodně úspěchů v lovu v roce 2021

                                Nnadrazak - Profil | Čt 24.12.2020 11:00:09

                                Všem na rynku krásné a klidné svátky.:-))

                                  NPYTLAKS - Profil | Čt 17.12.2020 9:50:30

                                  zdar ogaři:-)

                                    NPYTLAKS - Profil | Čt 17.12.2020 9:50:19

                                    smike >> ne, celů noc bylo +2°:-)

                                      Nsmike - Profil | Čt 17.12.2020 8:55:32

                                      PYTLAKS >> je u vás sníh?😉

                                        NPYTLAKS - Profil | St 16.12.2020 20:43:34

                                        smike >> na mě by nebyl hezký pohled😁

                                          NMilan 66 - Profil | St 16.12.2020 20:10:58

                                          ŠUKI >> to už Honzo nedám. Teda já jo, ale robka je proti. 😀😀😀😀