Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 17:37:56

    ŠUKI >> tož aspoň cosi,malá ryba,taky ryba.-)

      NŠUKI - Profil | Čt 10.7.2014 13:23:19

      Tak včera opět 0 krom malých na nočňaky:-(

        NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 13:19:03

        smike >> to je pěkné.-))

          Nsmike - Profil | Čt 10.7.2014 13:06:08

          PYTLAKS >> na gumy a na rybku jenom, bez kotvy.neco malo se povedlo.vsechno v rozmezi 40-66 cm

            NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 13:02:40

            smike >> a candát se povedl?trolink nebo jste aj byli zakotvení

              Nsmike - Profil | Čt 10.7.2014 12:58:50

              PYTLAKS >> nee, jen na candose z lodi. sumisa uz letos stacilo, kdyz mi sebral kouli na odre... Podberak smrdi jeste ted ;-)

                NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 12:46:51

                smike >> aj na sumíše?

                  Nsmike - Profil | Čt 10.7.2014 8:24:44

                  PYTLAKS >> minulý týden, jen na 2 noci

                    NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 8:19:21

                    smike >> kdys tam byl?

                      Nsmike - Profil | Čt 10.7.2014 8:15:50

                      PYTLAKS >> díky, ještě aby ti pruhovaní začali více kousat

                        NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 8:12:43

                        smike >> pěkná fotečka:-)

                          Nsmike - Profil | Čt 10.7.2014 8:04:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                          není to sice o Beskydech, ale na Hartě je taky hezky.doufám, že se ryby rozjedou

                            NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 22:56:42

                            Zbynda56 >> lidi se rádi druží:-))

                              Nmondry - Profil | St 9.7.2014 22:44:29

                              Kajman60 >> Tak držím palec.A při záběru se hlavně dobře drž ventky!Bo až tě bude smýkat po hladině ať se neztratíš:-))

                                NPepison - Profil | St 9.7.2014 22:40:48

                                Zbynda56 >> hoj...

                                  NZbynda56 - Profil | St 9.7.2014 22:33:40

                                  Pepison >> Nejsem proti.

                                    NZbynda56 - Profil | St 9.7.2014 22:32:25

                                    Pánové musím končit je třeba pozavírat brány,uklidit vrátnicu a dom.Dobrou Zby

                                      NPepison - Profil | St 9.7.2014 22:30:42

                                      Zbynda56 >> :-D jiny level ... gulas ?

                                        NZbynda56 - Profil | St 9.7.2014 22:27:10

                                        Ináč to vidím v termínu 22nebo23nebo24.7.Ale dofám,žese to nezvrhne v opékání párků jak na Větřkách.

                                          NPepison - Profil | St 9.7.2014 22:26:59

                                          mondry >> to uz ted musim byt porat :-) jednou to vyjde ..jsem si jisty :-D