Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NZbynda56 - Profil | St 9.7.2014 22:22:15

    Chlape ešče že nesedite vedle sebe v hospodě.To už jste si mohli davat po čuni.A tak si možete enem písat a nadávat.

      Nmondry - Profil | St 9.7.2014 22:10:49

      Pepison >> Fakt?Volnější?A rodinný typ už nebudeš?:-)

        NPepison - Profil | St 9.7.2014 22:09:10

        mondry >> byla pout ;-) pristi tyden uz to bude volnejsi ....

          Nmondry - Profil | St 9.7.2014 22:05:58

          Pepison >> Kura jsem vás tam zval v sobotu!A co vy?Leželi jste radši doma na vajcach.Jooo,to bylo keců o Hartě nebo třeba i o malé vodě:-))

            NPepison - Profil | St 9.7.2014 22:03:34

            mondry >> dejte vedet i me .... jestli bude cas tak bych se rad podival na nove vody ....

              NPepison - Profil | St 9.7.2014 22:02:39

              mondry >> tak ja bes pasky nedam nic .... uz si nedam ani ruku k hube :-) sam se mi spravil pravy loket....levy je na houno .... to zase bude ty tri dny po injekci :-(

                Nmondry - Profil | St 9.7.2014 21:54:43

                Zbynda56 >> Čus.Jezdím tam pravidelně a zatím jsem neměl problém.Chodí tam teď málo lidí protože násaďáci jsou vybraní a ty ostatní ryby jsou vychcané a ze zákazu nevyjedou ani za kus masa:-)
                O vybrání auta jsem tam nikdy neslyšel.Jestli tam pojedeš tak dej vědět.Když nebudeš mít nic proti a já čas tak se tam můžem sejít a vymlátíme tu vodu společně:-)

                  Nmondry - Profil | St 9.7.2014 21:46:31

                  Pepison >> Mně injekce taky pomáhaly jen chvíli.Pak jsem začal nosit epikondylární pásku v kombinaci s ortézou hlavně při námaze(robota+honění) a začlo se to samo lepšit.Sice je to zdlouhavá léčba ale zatím se to postupně spravuje.Už i bez obtíží zvládám vláčení i močení:-))

                    NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 21:41:25

                    mondry >> kurwa už jsem se lekl,že z roboty:-)

                      Nmondry - Profil | St 9.7.2014 21:40:17

                      PYTLAKS >> Z večeře.

                        NPepison - Profil | St 9.7.2014 21:38:59

                        mondry >> me ty injekce pomahaji ale jen na chvili .... je to na prd

                          NPepison - Profil | St 9.7.2014 21:37:51

                          Zbynda56 >> :-)

                            NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 21:23:21

                            mondry >> ty?z čeho proboha.-)

                              Nmondry - Profil | St 9.7.2014 21:10:50

                              PYTLAKS >> zedřený!

                                NZbynda56 - Profil | St 9.7.2014 21:10:25

                                Pepison >> Tež ti chce doktor z Práglu namontovat TEP?

                                  NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 21:08:23

                                  mondry >> zdar,si byl opivněn?

                                    Nmondry - Profil | St 9.7.2014 21:08:13

                                    Pepison >> Nevěř felčarům!Na to pomůže jen panenská moč!Věř mi!Už mám loket jako nový.:-)))))))))

                                      NZbynda56 - Profil | St 9.7.2014 21:07:50

                                      Pánové dotaz.Pár stránek dozadu je foto boudy s uďákem u rybníka.Znám-je to za Fulnekem,chodil jsem tam na gulášovky(závody).Budu mít volno a chci jezdit po revírech mistních.Otázka zní-vyžene mě někdo když u boudy přespím a pokračování-hrozí vyrabování auta?

                                        Nmondry - Profil | St 9.7.2014 21:04:44

                                        Dobrý večer hošani.Jsem se fčil vzbudil.:-))))))

                                          NPepison - Profil | St 9.7.2014 21:02:35

                                          mondry >> jj.... v zime si necham loket opravit.... a bude zase ok :-)