Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NZbynda56 - Profil | Čt 10.7.2014 21:53:53

    PYTLAKS >> S lisem není problém,ten je.ale jak píšeš ty matrice.

      NZbynda56 - Profil | Čt 10.7.2014 21:51:52

      Naša Lolinka je zlatičko.Stači se na ňu podivat.Budi respekt.A ani nemusi štěkat.Jsou to prostě hodní pejsci.

        NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 21:48:37

        Zbynda56 >> to by mě teda nenapadlo jít někomu měnit žlaby když by mi nedal dopředu prachy na matroš.-)

          NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 21:47:47

          Zbynda56 >> hydraulický lis není problém udělat,ale spíš ty matrice:-)

            NZbynda56 - Profil | Čt 10.7.2014 21:47:28

            PYTLAKS >> Jo.Ale asi si dali navzajem vědět,bo už se tam nikdo od té doby neukazal.

              NZbynda56 - Profil | Čt 10.7.2014 21:45:02

              PYTLAKS >> No a VO TO GO.Taky by asi bylo složité opracování.A otazka-za kolik.Asi se na to vykašlu a seriovka nebude.

                NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 21:44:25

                Zbynda56 >> to jako ti vlezli bez pozvání,že ti vyměňá žlaby?

                  NZbynda56 - Profil | Čt 10.7.2014 21:41:40

                  mondry >> Na tvrdo zveřejnit jména těch co to dělali.Taky se mi cpali do chalupy nějací exoti že vymění okapy.A nechtěli se nechat vyhnat.Vlezli za vrátka až ku chalupě.A pak jsem poručil našemu miláčkovi "Lolinko POZDRAV".A ona pozdravila.Kouwa to byl běh a úprk.Lolinka je totiž fenečka pitbula.A já jsem se smál.......

                    NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 21:30:40

                    Zbynda56 >> chtělo by to nějaký razník z tvrdokovu v požadovaném tvaru:-),ale netuším kde ho vzít:-)

                      NZbynda56 - Profil | Čt 10.7.2014 21:28:52

                      PYTLAKS >> Ale kde pak.To si jen všichni myslí.1 max 1,2 mm.Normálně to stříhám nůžkama v ruce.

                        NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 21:25:28

                        mondry >> sů levnější bo se s tím nes.erů:-)),ale jinak dobré-jako odstrašující případ:-))

                          NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 21:24:29

                          Zbynda56 >> na to potřebuješ už silný lis,z kolikátky se to dělá 2-3mm plech?

                            Nmondry - Profil | Čt 10.7.2014 21:22:56

                            PYTLAKS >> Dneska jsem byl převzít stavbu po nějakých babraloch.:-))Majitel opět přišel s pláčem půl roku po tom co nás odmítl že jsme drazí:-)))))
                            Ukázka práce špičkového klempířa!!!!!!!!!!!

                              NZbynda56 - Profil | Čt 10.7.2014 21:21:14

                              Tak mě napadlo.Nemá někdo z přítomných zkušenost s výrobou prostřihovací formy.(vysvětlení-položíš kus,na něj plech,zase kus,zmáčkneš v lisu a dole vypadne vystřižený výrobek).Pomohlo by mi to na ty cikády.

                                NZbynda56 - Profil | Čt 10.7.2014 21:10:49

                                Ahoj kluci-nebo tu je aji baba?Tak neska enem na chvilu.Celu šichtu jsem se na vratnici nezastavil.18.7 jedu na Oravu a synci chcu ať im narobim jakesi cikady.Kurnik už mě bola ruky,tak na to dnes prdim.

                                  Nmondry - Profil | Čt 10.7.2014 20:54:59

                                  ŠUKI >>??????????????? :-(((((((((((((((((((

                                    NŠUKI - Profil | Čt 10.7.2014 20:52:43

                                    mondry >> Wole,ale plavali po vodě dvě srnčata,jeden zajíc a několik větších(30-40cm) ryb vše mrtvé.Tak nevím co se nahoře dělo?

                                      Nmondry - Profil | Čt 10.7.2014 20:46:47

                                      ŠUKI >> Jak je budeš skládat za sebe tož sa za chvílu dostaneš přes dva metry:-))

                                        NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 19:06:45

                                        Milan 66 >> ať se daří:-)

                                          NMilan 66 - Profil | Čt 10.7.2014 18:59:20

                                          ŠUKI >> Dneska jim dám!!! čekej fotku.