Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    mondry - Profil | St 9.7.2014 21:00:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Pepison >> simulant!!!za simulování se budou rozdávat karty!

      PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:59:21

      Pepison >> sám si:-)

        Pepison - Profil | St 9.7.2014 20:58:03

        PYTLAKS >> ty si mnagala ... ja jsem si ten loket nenaplanoval... zialbohu pojedem az v nedelu jestli to vyjde...

          PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:53:50

          Zbynda56 >> vím že se znáš s milanem.-))tady to bude v klidu,jak ne tak to pročistím:-))

            Zbynda56 - Profil | St 9.7.2014 20:52:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Milane neměl jsi mě prozrazovat.Moh sem tu byt ten inkokotgnito a mohla byt chlama.Ale ta je tu aji tak.Tu se mi bude libit.Kurňa tu mi to připada take normalni.

              PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:40:10

              Milan 66 >> aspoň nebudů mět revma:-))

                Milan 66 - Profil | St 9.7.2014 20:37:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                PYTLAKS - 9.7.2014 20:33:12 >> Byli to obři.

                  PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:33:12

                  Pepison >> tak nemáš říkat,že se jede v pátek

                    Pepison - Profil | St 9.7.2014 20:32:08

                    PYTLAKS >> ... toz ty si jak maly ... :-D ti pisu ze to musim dodelat ;-)

                      PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:31:07

                      Pepison >> všecko jde když se chce

                        Pepison - Profil | St 9.7.2014 20:30:42

                        PYTLAKS >> toz co mam delat ... nejde to no . priste radeji pred dohadovanim zavolej :-)

                          PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:20:17

                          Pepison >> ne bavili,domluvili,už jsem se doma dohadoval

                            Pepison - Profil | St 9.7.2014 20:16:42

                            PYTLAKS >> :-) ryby to je zabava .... to je az na druhem miste... bohuzel . vim ze jsme se bavili o harte v patek :-)

                              PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:14:07

                              Milan 66 >> asi nikam,když mňagala mění plány

                                PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:13:49

                                Milan 66 >> ohromné jelce?:-))

                                  Milan 66 - Profil | St 9.7.2014 20:10:37

                                  Kam jedete na vikend??

                                    Milan 66 - Profil | St 9.7.2014 20:09:57

                                    PYTLAKS >> co chces fotit?? :-) kdyz to neslo.

                                      PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:09:11

                                      Milan 66 >> kde máš fotky?

                                        PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:08:59

                                        Milan 66 >> však jo:-))neříkám nic:-)

                                          PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 20:08:44

                                          Pepison >> byli jsme domluveni v pátek