Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    Milan 66 - Profil | St 9.7.2014 20:03:45

    PYTLAKS >> zbynda je nas! :-)

      Pepison - Profil | St 9.7.2014 19:37:32

      PYTLAKS >> jak to ??? fakt ? prvni prace pak zabava.. vsak muzem jet i pres tyden...

        PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 19:27:59

        Pepison >> si ko.kot

          Pepison - Profil | St 9.7.2014 19:18:32

          Zbynda56 >> zdar travy tam nejsou ... tam si to domaci cisti ;-)

            Zbynda56 - Profil | St 9.7.2014 19:16:16

            No ja myslel že mi to řeknete aji tu.Bo ste taci kamoši.Jo a maš dalšiho diskutera do statistiky.

              Pepison - Profil | St 9.7.2014 19:15:40

              PYTLAKS >> nemuzu mam praci .... a to bych mel jet do ovy plechovat 250m plotu .... a to uz vubec nevim kdy, ale je to posledni vec pred norskem .

                PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 19:11:00

                Zbynda56 >> zdar:-))

                  PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 19:10:45

                  Zbynda56 >> to musíš vedle a chčije:-))

                    Zbynda56 - Profil | St 9.7.2014 19:10:32

                    Omluva-ani jsem nepozdravil.Tak ahoj.

                      PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 19:10:17

                      Pepison >> říkal si v pátek,už jsem si to domluvil

                        PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 19:09:26

                        Milan 66 >> nejsme odborníci,ale odporníci:-))

                          Zbynda56 - Profil | St 9.7.2014 19:09:25

                          Klucí jak je u vás.Tu v Místku chčije a chčije.A nevíte jestli je na Větřkách tráva?Bo na to jsou prý nejlepší amuři.

                            Pepison - Profil | St 9.7.2014 19:06:47

                            PYTLAKS >> snad vnedelu .... jinak nevim .... pak jdu s tim loktem a tyden spocivam .... ted toho bylo a je az po ocas

                              Milan 66 - Profil | St 9.7.2014 19:03:02

                              PYTLAKS >> bo ty jsi odbornik s pepanem. vsim jsem si, ze mate cervene.

                                PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 19:01:38

                                Milan 66 >> nemám,jak vsadím,tož prohrajů:-)),ale včera jsem ti němce tipoval 4+:-))

                                  Milan 66 - Profil | St 9.7.2014 18:58:27

                                  PYTLAKS >> pral bych jim to. Mas vsazene?

                                    PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 18:51:58

                                    Milan 66 >> plichta a bludní vyhrajů na penalty.-)

                                      Milan 66 - Profil | St 9.7.2014 18:50:43

                                      PYTLAKS >> kuciii jak ten fotbal dopadne??

                                        PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 18:44:10

                                        Pepison >> je fotbal.-))to asi neklapne,a na ryby fakt až v nedělu?

                                          Pepison - Profil | St 9.7.2014 18:26:44

                                          PYTLAKS >> přijď ke mě po setmění....dame pivo a chytnem žížalky u tebe chytneš leda housera do hrbu