Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 18:24:34

    Pepison >> jenom aby:-)

      NPepison - Profil | St 9.7.2014 18:21:43

      PYTLAKS >> zijou ...

        NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 18:03:54

        Pepison >> jsem čučel,byl jsem aj na žížaly,ale nic,bylo sucho,doufám,že to tu dnes zaleje pořádně a v noci přestane aby se dalo jít:-)tobě už to zase chcíplo všecko co?

          NPepison - Profil | St 9.7.2014 18:02:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Toto udelal jezis v Riu kdyz prohrali fotbal :-D

            NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 17:59:33

            Pepison >> u štamgastů psal mlíčí,že můžem přechrápat u něho,ale jak se pojede jen v nedělu tak je to zbytečné:-)

              NPepison - Profil | St 9.7.2014 17:57:20

              PYTLAKS >> jedine v nedeli ...a uvidim co ta ruka uz ji mam zase v haji

                NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 15:38:00

                Pepison >> a co ten víkend?

                  NPepison - Profil | St 9.7.2014 15:31:00

                  PYTLAKS >> je teplo... Jeste hřeben a hotové... Zarobene zítra dodělám Kamila a pak se jdu nechat opíchat.... Loket at jsem do Norska ready

                    NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 15:23:06

                    Kajman60 >> aby si tam nezapůstil kořeně:-)

                      NKajman60 - Profil | St 9.7.2014 15:11:30

                      springer >> ..............hlavně že ty voniš, po tych čtyřech dnach-)))) a musel jsi na -očistu( ! ) jako prvni - ...))))

                        NKajman60 - Profil | St 9.7.2014 15:08:45

                        mondry >> sedim u vody, a čekam na suma...sem dojel dom se okupat a vyměnit plínky, a zas jedu, počasí fajne.

                          NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 13:22:18

                          Pepison >> až budeš nachcípaný,tož uděláš prd,rači dnes v klidku abych pak týden neležel:-)

                            NPepison - Profil | St 9.7.2014 13:05:37

                            PYTLAKS >> neprší tak val do roboty.... Ja už jsem dneska dvakrat zmokl....

                              NŠUKI - Profil | St 9.7.2014 13:01:21

                              Milan 66 >> Kolik jsi jich letos už chytil?Dneska to čuju v kosťach že to přijde.....zase 0

                                NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 12:59:37

                                Milan 66 >> ses holil?:-))

                                  NMilan 66 - Profil | St 9.7.2014 12:57:22

                                  ŠUKI >> Fusi už nejsou! Hoj!!

                                    NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 12:50:24

                                    ŠUKI >> tu už tež neprší:-))loni jak to bylo jsme byli na rybách,letos taky:-)

                                      NŠUKI - Profil | St 9.7.2014 12:47:56

                                      PYTLAKS >> Ty tam nejedeš taký rocker a tolik druhů piva a kořaly co tam teče a těch bab,akorát to počasí letos bude na houvno ! Běda ti jestli mi tu večer pošleš ten déšť,stačilo ráno,nástražky nachytané a večer jdem na fůsa.

                                        NPYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 9:35:31

                                        smike >> aha,tož nic no:-)

                                          Nsmike - Profil | St 9.7.2014 9:29:51

                                          PYTLAKS >> je, od zítra